• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 829

15720277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
46m2 | Towarowa Towers | 14 piętro | Klima | Garaż 24588220 15720277 46 m2 TOWAROWA TOWERS 2 POKOJE GARAŻ PODZIEMNY WYSOKI STANDARD KLIMATYZACJA(English description below)APARTAMENTNowoczesny, komfortowy i bardzo elegancki apartament o powierzchni 46 m2 znajduje się na 14 piętrze w prestiżowym 29-piętrowym budynk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 900 PLN (150 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15860926 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje przy Placu na Rozdrożu 27189834 15860926 WYNAJEM: Koszykowa Świeżo po remoncieWyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,8  m², położone w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy - przy ul. Koszykowej, w bezpośrednim sąsiedztwie Ministerstwa Sprawiedliwości i Al. Szucha. Do...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (75 zł/m2)

2
1
53 m2
1955
15608017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22373605 15608017 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą eleganckiego i w pełni wyposażonego apartamentu położonego w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy – Wilanowie. To doskonała propozycja dla osób ceniących komfort, spokój i wysoki standard...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (19 412 zł/m2)

2
1
51 m2
2006
15841190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788217 15841190 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 55,47 mkw, położonego w kameralnym osiedlu pełnym zieleni. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia.Układ mieszkania:? Przestr...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (17 455 zł/m2)

2
1
55 m2
2020
15863649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27253876 15863649 Oferuję wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m, położone na szóstym piętrze nowoczesnego, siedmiopiętrowego budynku z 2001 roku. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz wysoki standard życia.Wnętrze zosta...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (13 182 zł/m2)

2
-
44 m2
2001
15879182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27610892 15879182 5 pokoi Centrum 700 m do Metra Łucka doskonała inwestycja UWAGA! Prezentowane mieszkanie znajduje się na najwyższym 10 piętrze z ładnym widokiem na panoramę miasta i jest jedyne na swojej kondygnacji (brak sąsiadów). Przedmiotem...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 850 000 PLN (23 361 zł/m2)

5
-
122 m2
1998
15698132 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wysoki standard / Parking podziemny / Odolany 24144035 15698132 Oferuję na wynajem od 1 maja nowoczesne mieszkanie o powierzchni 55 m2 usytuowane na siódmym piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Woli na ulicy Sztuk Pięknych. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemny...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (78 zł/m2)

2
-
55 m2
2013
15879181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27610890 15879181 Czteropokojowy penthouse w bardzo dobrej lokalizacji, położone tuż przy lesie Bemowskim, Fort Wola i Wojskowa Akademia Techniczna. Niska zabudowa. Wokół mnóstwo zieleni, cisza, spokój. Piętro 3 w 3 piętrowym budynku (w budynku nie ma windy), mieszkan...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 695 000 PLN (11 937 zł/m2)

4
-
142 m2
2000
15878783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27600338 15878783 Oferuję Państwu wyjątkowy apartament składający się z 3 pokoi , dużego - pięknego tarasu z widokiem na Stary Mokotów o pow.79,66m2 położony w jednej z najlepszych lokalizacji na Górnym Mokotowie przy ul.Łowickiej . Ponadczasowa , nowoczesna bryła b...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 900 PLN (112 zł/m2)

3
2
79.66 m2
2008
15870838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27441073 15870838 2 pokoje z osobną kuchnią - Mokotów, Służew Nad Dolinką Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m² , położone na 9. piętrze w 10-piętrowym bloku z 1976 roku. Lokal jest gotowy do wprowadzenia się, bez nakładów finansowych. ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 999 PLN (17 021 zł/m2)

2
-
47 m2
1976
15861936 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27217651 15861936 Szukasz komfortowego i stylowego miejsca do życia w samym sercu Warszawy? Ta wyjątkowa oferta wynajmu skierowana jest do singla, studenta lub młodej pary, którzy cenią sobie dynamikę miejskiego życia, doskonałą komunikację oraz bliskość wszelkich udo...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 950 PLN (113 zł/m2)

1
1
26 m2
1950
15857674 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27129446 15857674 Zapraszamy do wynajmu czteropokojowego przestronnego mieszkania ponad 122 mkw, idealnego dla rodzin z dziećmi lub osób ceniących spokój i komfort życia w dogodnej lokalizacji zielonego Mokotowa. Ta oferta wynajmu skierowana jest do tych, którzy poszu...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 900 PLN (57 zł/m2)

4
3
122 m2
1997