• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 832

15698132 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wysoki standard / Parking podziemny / Odolany 24144035 15698132 Oferuję na wynajem od 1 maja nowoczesne mieszkanie o powierzchni 55 m2 usytuowane na siódmym piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Woli na ulicy Sztuk Pięknych. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemny...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (78 zł/m2)

2
-
55 m2
2013
15879181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27610890 15879181 Czteropokojowy penthouse w bardzo dobrej lokalizacji, położone tuż przy lesie Bemowskim, Fort Wola i Wojskowa Akademia Techniczna. Niska zabudowa. Wokół mnóstwo zieleni, cisza, spokój. Piętro 3 w 3 piętrowym budynku (w budynku nie ma windy), mieszkan...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 695 000 PLN (11 937 zł/m2)

4
-
142 m2
2000
15878783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27600338 15878783 Oferuję Państwu wyjątkowy apartament składający się z 3 pokoi , dużego - pięknego tarasu z widokiem na Stary Mokotów o pow.79,66m2 położony w jednej z najlepszych lokalizacji na Górnym Mokotowie przy ul.Łowickiej . Ponadczasowa , nowoczesna bryła b...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 900 PLN (112 zł/m2)

3
2
79.66 m2
2008
15870838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27441073 15870838 2 pokoje z osobną kuchnią - Mokotów, Służew Nad Dolinką Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m² , położone na 9. piętrze w 10-piętrowym bloku z 1976 roku. Lokal jest gotowy do wprowadzenia się, bez nakładów finansowych. ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 999 PLN (17 021 zł/m2)

2
-
47 m2
1976
15861936 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27217651 15861936 Szukasz komfortowego i stylowego miejsca do życia w samym sercu Warszawy? Ta wyjątkowa oferta wynajmu skierowana jest do singla, studenta lub młodej pary, którzy cenią sobie dynamikę miejskiego życia, doskonałą komunikację oraz bliskość wszelkich udo...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 950 PLN (113 zł/m2)

1
1
26 m2
1950
15857674 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27129446 15857674 Zapraszamy do wynajmu czteropokojowego przestronnego mieszkania ponad 122 mkw, idealnego dla rodzin z dziećmi lub osób ceniących spokój i komfort życia w dogodnej lokalizacji zielonego Mokotowa. Ta oferta wynajmu skierowana jest do tych, którzy poszu...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 900 PLN (57 zł/m2)

4
3
122 m2
1997
15815614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Elektrownia Powiśle 1 min | h=3,5m | dwustronne 26640389 15815614 Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 109,82 mkw, położone przy ulicy Zajęczej w dzielnicy Śródmieście (obręb Powiśle). Lokal znajduje się na bardzo wysokim parterze kamienicy wzniesionej w 1913 roku. Najważniejsze ce...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 499 000 PLN (22 718 zł/m2)

5
2
110 m2
1913
15830091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne mieszkanie w świetnej lokalizacji! 26663212 15830091 !!OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem Praga Południe - GrochówMieszkanie z dużym potencjałem funkcjonalnym, idealne zarówno dla rodziny, pary, jak i pod inwestycję. Przemyślany układ, dwustronna ekspozycja oraz...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 046 000 PLN (18 034 zł/m2)

3
-
58 m2
2016
15852206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27026015 15852206 REZERWACJANa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,4 mkw., położone przy ul. Wrzeciono na warszawskich Bielanach.Idealne zarówno dla pary lub rodziny z dzieckiem, jak i pod wynajem (blisko metra i uczelni).Najważniejsze informacje:? 2 nieza...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (14 563 zł/m2)

2
1
48 m2
1971
15878769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
bez PCC/Bez Prowizji/oddane do użytkowania 27600177 15878769 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122.Mieszkanie, mimo swojej bliskości do w...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 942 710 PLN (10 501 zł/m2)

6
3
185 m2
2024
15878776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
6pok/bez PCC/Bez Prowizji/oddane do użytkowania 27600173 15878776 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 137,24 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122.Mieszkanie, mimo swojej bliskości...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 441 020 PLN (10 518 zł/m2)

6
2
137 m2
2024
15878775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5pok/bez PCC/Bez Prowizji/oddane do użytkowania 27600166 15878775 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 114,30 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122.Mieszkanie, mimo swojej bliskości...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 371 600 PLN (12 032 zł/m2)

5
2
114 m2
2024