• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 872

15889834 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 6 pokojowe 27862445 15889834 Dwukondygnacyjny apartament o powierzchni użytkowej 300 m2, z czego część mieszkalna zajmuje 210 m². Mieszkanie położone w budynku na kameralnym osiedlu apartamentów.Na dolnej kondygnacji salon z widokiem na park należący do osiedla, jadalni...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 981 PLN (60 zł/m2)

6
2
200 m2
2000
15889836 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27862434 15889836 0% PROWIZJI OD NAJEMCY Na wynajem 2-pokojowe (z dodatkowym otwartym pokojem, połączonym z sypialnią) mieszkanie o powierzchni 63,3 mkw. na Bielanach - blisko granicy z Żoliborzem przy ul. M. Niedzielskiego Żywiciela 2c. Lokal zlokalizowany na 4, ost...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (71 zł/m2)

2
1
63 m2
2014
15889818 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie na wynajem – ul. Długa | Muranów | 57m2 27862352 15889818 Szukasz mieszkania w centrum Warszawy, ale bez kompromisów między klimatem a wygodą? To mieszkanie przy ul. Długiej łączy charakter przedwojennej kamienicy z funkcjonalnym, nowoczesnym wykończeniem. Jasne wnętrza, wysokie sufity i widok na okolicę St...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (86 zł/m2)

2
1
57 m2
1958
15888791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 4 pokoje z balkonem na Gocławiu 27825433 15888791 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Bora-Komorowskiego 16Metraż: 68,70 m²Piętro: 910Rok budowy: 1982Stan prawny: pełna własność z KWCena: 889 000 złCzynsz: ok. 900 złBalkon: 7,3 m²Piwnica: 2,6 m²Zachęcamy do obejrzeni...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

889 000 PLN (13 074 zł/m2)

4
2
68 m2
1982
15889709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zachód słońca z widokiem na centrum Warszawy |63m 27859022 15889709 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Janusza Meissnera 14Metraż: 63,6 m²Piętro: 68Rok budowy: 1984Stan prawny: pełna własność z KWCena: 898 000 złCzynsz: ok. 1500 złBalkon: ok 5,7 m²Piwnica: ok 2,6 m²Zachęcamy do obejr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

898 000 PLN (14 254 zł/m2)

3
1
63 m2
1984
15889822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27862180 15889822 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Potoki w unikalnej inwestycji Ogrody Potoki BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 79,79 m2 składa się...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 899 900 PLN (23 811 zł/m2)

3
2
79.79 m2
2015
15889821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27862179 15889821 3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Przy LaskuBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56m2 składa się z:- 2 sypialni, - salonu, - kuchni,- łazienki z wanną,- oddzielnego WC.Mieszkanie ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (15 625 zł/m2)

3
1
56 m2
1979
15872477 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27495378 15872477 Bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie mieszkanie niedaleko parku Pola Mokotowskie. Budynek znajduje się na zamkniętym osiedlu, pięknie zagospodarowanym ogrodniczo. Z salonu piękny widok na starodrzew. Niskie zabudowania. Na terenie osiedla całodobo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (86 zł/m2)

3
2
81 m2
2006
15860807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184512 15860807 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż: 70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pry...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

746 236 PLN (10 661 zł/m2)

3
1
70 m2
2027
15860806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184511 15860806 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż:  70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 482 PLN (9 881 zł/m2)

3
1
80 m2
2027
15841750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26795211 15841750 Gotowiec inwestycyjny – 5 pokoi, 2 łazienki Mieszkanie po remoncie WynajęteNa sprzedaż przynoszące dochód mieszkanie, obecnie wynajmowane na pokoje – funkcjonujący, sprawdzony model inwestycyjny.Lokal składa się z 5 niezależnych...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

895 000 PLN (13 769 zł/m2)

5
2
65 m2
1986
15889055 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27842227 15889055 Funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie obok nowej inwestycji Varso Tower. Bezpośrednio odświeżone - zostało odmalowane, a podłogi wycyklinowane. Mieszkanie jest z widokiem na dziedziniec, co zapewnia ciszę i spokój. Okna z ekspozycją na wschód. Jest w ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (65 zł/m2)

3
1
75 m2
1969