• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 867

15889213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845992 15889213 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Obozowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 29m2 składa się z:-pokoju ok. 20 m² podzielonego ścianką działową na dwie cz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

510 000 PLN (17 586 zł/m2)

2
1
29 m2
1935
15889185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845756 15889185 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. LegendyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1980NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzielnej, widnej k...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (14 872 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15889186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27845744 15889186 Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż – Warszawa TarchominNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Światowida 61B na warszawskim Tarchominie. To doskonała propozycja dla osób, które szukają komfortowego mieszkania w dobrze sk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

995 203 PLN (12 999 zł/m2)

4
1
76.56 m2
2026
15889164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845629 15889164 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Orląt Lwowskich BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1977NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62,20m2 składa się z:-trzech pokoi,-kuchni,-jadal...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

839 700 PLN (13 500 zł/m2)

3
1
62.2 m2
1977
15889162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845628 15889162 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Mehoffera BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch p...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

819 000 PLN (14 625 zł/m2)

3
1
56 m2
2009
15889115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27844746 15889115 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Stefana BaleyaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windyKlatka czysta, zadbana, regularnie sprzątana, na każdym piętrze znajdują się tylko dwa mieszkania....

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (13 420 zł/m2)

3
1
65.2 m2
1970
15888558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27816821 15888558 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Kaliny Jędrusik BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2018 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64,35m2 składa się z:-trzech pokoi,-aneksu kuc...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 690 000 PLN (26 263 zł/m2)

3
1
64.35 m2
2018
15888476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814358 15888476 2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Stefana CzarnieckiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55,5m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienkiMieszkanie z dużym potencjałem. ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (27 027 zł/m2)

2
1
55.5 m2
1960
15888442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814083 15888442 2-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Samuela Bogumiła LindegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuW ostatnich latach została wyremontowana w bloku klatka schodowa oraz ocieplenie budynku.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o po...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

560 000 PLN (15 932 zł/m2)

2
1
35.15 m2
1980
15888443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814076 15888443 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Borowej Góry BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z:-salonu (16,2 m²) z wyjściem na za...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (16 190 zł/m2)

2
1
42 m2
1975
15888420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27814069 15888420 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Worcella BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68,07m2 składa się z:- przestronny salon – idealny do odpocz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 520 000 PLN (22 330 zł/m2)

3
1
68.07 m2
2018
15888403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27813758 15888403 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Chłapowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 1990NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 120m2 składa się z:Pierwszy poziom:- dwie sypia...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 000 PLN (18 333 zł/m2)

5
2
120 m2
1990