• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 823

15893599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915083 15893599 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Oskara LangegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: ok. 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (17 857 zł/m2)

2
1
42 m2
1970
15893584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27914879 15893584 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Siedleckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,61m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (16 727 zł/m2)

3
1
52.61 m2
2006
15893446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911259 15893446 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Leona Berensona BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54m2 składa się z:-salonu z aneksem ku...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (14 815 zł/m2)

3
1
54 m2
2015
15893422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27910996 15893422 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Kaliny Jędrusik BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 75 m2 składa się z:-przestronnego salonu z kuchni...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 950 000 PLN (26 000 zł/m2)

2
1
75 m2
2016
15893420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27910994 15893420 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:- Salon 17.35 m2,- Pokój 11.11 m...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

704 000 PLN (14 979 zł/m2)

2
1
47 m2
2019
15893401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27910370 15893401 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. gen. Meriana C. CooperaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2009 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55m2 składa się z:- salonu z półotwartą ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (18 000 zł/m2)

2
1
55 m2
2009
15892356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898487 15892356 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - 2 sypialni, - łazienkiPowierzchnia dodat...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (13 542 zł/m2)

3
1
59 m2
2011
15891404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27896675 15891404 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wrzeciono BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1968NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-dwóch pokoi,-ła...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

745 000 PLN (15 851 zł/m2)

2
1
47 m2
1968
15891400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896621 15891400 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Mehoffera BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windyRok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 65 m2 składa się z:-kuchni,-trzech pokoi,-ła...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

858 000 PLN (13 200 zł/m2)

3
1
65 m2
2008
15890651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882897 15890651 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Loteryjki BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62,22m2 składa się z:-Pokoju dziennego z aneksem kuc...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

769 000 PLN (12 359 zł/m2)

3
1
62.22 m2
2025
15890655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882893 15890655 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze NIERUCHOMOŚĆLokal zgodnie z księgą wieczystą ma charakter mieszkalny, jednak aktualnie został zaadaptowany na cele biurowe, dzięki czemu idealnie sprawd...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 492 000 PLN (19 006 zł/m2)

3
1
78.5 m2
2009
15890654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27882892 15890654 1-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ul. PróżnaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28 m2 składa się z:- pokoju, - kuchni, - łazienki.Powierzchnia dodatkowa:- balkon, - piwnica.Mi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 000 PLN (22 857 zł/m2)

1
1
28 m2
1964