• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 823

15890654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27882892 15890654 1-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ul. PróżnaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28 m2 składa się z:- pokoju, - kuchni, - łazienki.Powierzchnia dodatkowa:- balkon, - piwnica.Mi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 000 PLN (22 857 zł/m2)

1
1
28 m2
1964
15890668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882886 15890668 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. TargowejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 17 piętrowym budynkuRok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,8m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuch...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (18 092 zł/m2)

3
1
60.8 m2
1979
15890621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27882668 15890621 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Belgradzkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1989NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,34m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzielnej...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (18 118 zł/m2)

1
1
41.34 m2
1989
15890474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877458 15890474 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Żytniej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 12 piętrowym budynkuRok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43m2 składa się z:-otwartej kuchni,-salonu,-antresoli,-wydzie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

817 000 PLN (19 000 zł/m2)

2
1
43 m2
2001
15890455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27877371 15890455 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. TargowejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,2m2 składa się z:-trzech oddzielnych pokoi-widn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (14 235 zł/m2)

3
1
56.2 m2
1969
15890454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877370 15890454 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Kotsisa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2024NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,85 m2 składa się z:-Hol 3,11 m2,-Salon z aneksem ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN (18 975 zł/m2)

2
1
45.85 m2
2024
15890453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27877369 15890453 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy Al. Jana Pawła IIBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 11 piętrze w 25 piętrowym budynkuRok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 139,70m2 składa się z:-hall z szafami,-toaleta...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 950 000 PLN (21 117 zł/m2)

3
2
139.7 m2
2002
15890434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877090 15890434 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Wesołej przy ul. WarszawskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2006 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,4m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym, -syp...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (14 522 zł/m2)

2
1
54.4 m2
2006
15890430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27877089 15890430 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Alternatywy BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-otwartej kuchn...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (19 697 zł/m2)

1
1
33 m2
2008
15890439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27877085 15890439 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Pieńkowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1989NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchni,-ła...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

558 000 PLN (18 000 zł/m2)

1
1
31 m2
1989
15890425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27877078 15890425 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. ZamianyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 61m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuchni,-łazi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (18 033 zł/m2)

3
1
61 m2
1979
15890395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876177 15890395 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy Al. Stanów Zjednoczonych. BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59,4m2 składa się z:-przestronny sa...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 069 000 PLN (17 997 zł/m2)

2
1
59.4 m2
2006