• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 29 391

15564705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osiedle w otoczeniu zieleni 21438213 15564705 Zakup od dewelopera. Kupujący nie płaci prowizji!To wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie niezależność, bezpieczeństwo i spokój. To miejsce stworzone dla osób, które pragną aktywnie wypoczywać w zaciszu natury, jednocześnie pozostając w stałym ko...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

436 000 PLN (12 457 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15556382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne mieszkanie w Helu 21137891 15556382 Prezentujemy przytulne mieszkanie w Helu. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w kamienicy z lat 50. Składa się z salonu, widnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Istnieje możliwość utworzenia sypialni w miejscu kuchni. Mieszkanie jest dobrze d...

Hel (Pomorskie, gm. Hel)

520 000 PLN (16 250 zł/m2)

2
1
32 m2
1958
15551801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament nadmorski 20998401 15551801 Zakup od dewelopera. Kupujący nie płaci prowizji!Inwestycja zlokalizowana w jednej z najpiękniejszych miejscowości na Mierzei Wiślanej - Sztutowie. Miejsce idealnie wpisuje się w niepowtarzalny nadmorski klimat, a bezpośrednie sąsiedztwo z naturą gwa...

Sztutowo (Pomorskie, gm. Sztutowo)

583 000 PLN (12 674 zł/m2)

2
1
46 m2
2024
15548252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament z widokiem na morze 20909046 15548252 Kupujący nie płaci prowizji!Nadmorski apartament w Helu z widokiem na Zatokę. Apartament o powierzchni 42,56 m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju. Do apartamentu przynależy taras o powierzchni 25,8 m2, z widok...

Hel (Pomorskie, gm. Hel)

890 000 PLN (21 190 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15478174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja w centrum Gdańska 19453695 15478174 Kup bez prowizji!Nowa inwestycja w sercu Gdańska.Świetny punkt pod inwestycję - bliskość stacji kolejowej Gdańsk Wrzeszcz, Galerii Bałtyckiej, szybki dojazd na plażę w Brzeźnie, na Uniwersytet Gdański, Politechnikę czy Akademię Medyczną. Cena miejsca...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 308 800 PLN (16 158 zł/m2)

3
1
81 m2
2024
15840658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatnie 3-pokojowe (z komórką i parkingiem)GOTOWE 26781996 15840658 BEZ PCCBEZ PODATKUGOTOWE DO ODBIORUPolecam atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe (stan deweloperski) usytuowane na nowoczesnym osiedlu w podwrocławskich Siechnicach.Cena obejmuje przynależne miejsce parkingowe i komórkę lokatorską usytuowana przy mieszkan...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

635 191 PLN (10 587 zł/m2)

3
1
60 m2
2026
15774866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe/ duży taras/parking w cenie 25659769 15774866 BEZ PCCBEZ PROWIZJIGorąco polecam przestronne mieszkanie narożne 73,22 m2 (+22,15 m2 antresoli do adaptacji GRATIS).W cenie mieszkania przynależne zadaszone miejsce parkingowe.Osiedle położone w odległości około 1 km od granic Wrocławia.Mieszkanie be...

Radwanice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

702 912 PLN (9 629 zł/m2)

3
1
73 m2
2025
15774864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyposażony Nadmorski Apartament 25659764 15774864 Prezentujemy komfortowe i nowoczesne apartamenty, które są kompleksowo wyposażone - od mebli po najdrobniejszy sprzęt AGD i RTV.Apartamenty są gotowe do wynajmu, można wynająć je już następnego dnia po zakupie. W ramach jednego mieszkania są to dwa n...

Stegna (Pomorskie, gm. Stegna)

720 000 PLN (12 632 zł/m2)

3
2
57 m2
2017
15765043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 157 m² z Ogrodem 110 m² 25461494 15765043 Na sprzedaż funkcjonalny, bezczynszowy lokal mieszkalny o powierzchni 157 m², zlokalizowany na piętrze i poddaszu w nowoczesnym budynku bliźniaczym. Jest to idealna propozycja dla rodziny poszukującej przestrzeni, wysokiego standardu i dogodnego połą...

Ciemne (Mazowieckie, gm. Radzymin)

720 000 PLN (4 586 zł/m2)

4
2
157 m2
2025
15747610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament nadmorski - Wyspa Sobieszewska 25096064 15747610 Kupujący nie płaci prowizji!Kameralna inwestycja, która powstała na Wyspie Sobieszewskiej - niezwykłym miejscu, gdzie natura rozkwita w pełnej okazałości. Ta malownicza wyspa, położona przy ujściu Wisły do Bałtyku, oczaruje Cię swoją dzikością, niepo...

Gdańsk (Wyspa sobieszowska) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

599 000 PLN (17 114 zł/m2)

2
1
35 m2
2024
15712879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twój drugi dom nad morzem 24431574 15712879  Prezentujemy nadmorski apartament zlokalizowany w Jantarze. Jest to lokal mieszkalny o powierzchni 62,5 m². Mieszkanie trzypokojowe: salon z aneksem kuchennym, korytarz, dwie sypialnie, łazienka z WC.  Apartament jest w pełni wyposażony. Mieszkanie ...

Jantar (Pomorskie, gm. Stegna)

1 180 000 PLN (19 032 zł/m2)

3
1
62 m2
2020
15712263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy Nadmorski Apartament 24418617 15712263    Prezentujemy Państwu nowy nadmorski apartament zlokalizowany w pobliżu plaży w Krynicy Morskiej. Cena mieszkania, 880 440 zł, jest ceną netto.est to lokal użytkowy ze stawką VAT 23%, co umożliwia odliczenie tego podatku przy zakupie na firmę.Cena ...

Krynica Morska (Pomorskie, gm. Krynica Morska)

880 440 PLN (22 011 zł/m2)

2
1
40 m2
2025