• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 29 373

15863169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27240849 15863169 Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze nowoczesnego budynku z 2021 roku, zlokalizowanego w dzielnicy Szczepanowice – Wójtowa Wieś w Opolu, przy ul. Barona (Apartamenty Natura 2).UKŁAD P...

Opole (Szczepanowice-wójtowa wieś) (Opolskie, gm. Opole)

1 049 000 PLN (12 639 zł/m2)

4
-
83 m2
-
15861759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27211186 15861759 Mieszkanie wyremontowane, umeblowane - gotowe do wprowadzenia od zaraz! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w Katowicach przy ul. Rzepakowej, w nowoczesnej inwestycji Nowy Brynów. Lokal znajduje się na ostatnim, 7...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

699 000 PLN (11 095 zł/m2)

3
-
63 m2
2020
15805872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rozkładowe 2 pokoje z oddzielną kuchną 26318553 15805872 Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 54,8 m2, piętro 39 z windą, w budynku z 1990 r., Bemowo Górce.Do remontu, idealne dla singlasingielki lub pary, również inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszkanie to:* salon 20m2 z wyjściem na...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

822 000 PLN (15 222 zł/m2)

2
-
54 m2
1990
15793940 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne 3 pokoje blisko metra Imielin 26055089 15793940 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 64,88 m2, piętro 57 z windą w budynku z 2018r. przy ul. Dereniowej, Ursynów Centrum.Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 4 800 zł + 1 100 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + prąd. Kaucja 6 000 zł.Bardzo d...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 800 PLN (75 zł/m2)

3
-
64 m2
2018
15785451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe, jasne studio, jest kw 25880040 15785451 Do kupienia studio 30m2, piętro 35 z windą, w budynku z 2011r., Włochy, Salomea.Idealne dla singlasingielki, pary, również inwestycyjnie pod wynajem (wcześniej było wynajmowane przez pośredniczące portale).Mieszkanie to: * przechodni salon z wejściem...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

440 000 PLN (14 667 zł/m2)

1
-
30 m2
2011
15370163 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17004145 15370163 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu jasne i przytulne mieszkanie o pow. 42,50 m2 w bloku na ul. Rybackiej w Opolu. Zlokalizowane na IV piętrze.Mieszkanie&a...

Opole (Centrum) (Opolskie, gm. Opole)

2 000 PLN (48 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15893995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27922697 15893995 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. Handlowej w Dynowie. Z uwagi na lokalizację jest to doskonała propozycja zarówno dla osób szukających mieszkania inwestycyjnego, jak i dl...

Dynów (Podkarpackie, gm. Dynów)

260 000 PLN (4 319 zł/m2)

2
1
60.2 m2
1959
15892441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898764 15892441 Do sprzedania duże czteropokojowe mieszkanie położone w wysokim bloku w Gliwicach przy ul. Kochanowskiego. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w budynku z windą. Lokal składa się z czterech niezależnych pokoi, łazienki, osobnego WC oraz widnej...

Gliwice (Politechnika) (Śląskie, gm. Gliwice)

519 000 PLN (7 110 zł/m2)

4
1
73 m2
1980
15889233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846095 15889233 Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze budynku mieszkalnego. Lokal o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, zapewniający komfortową przestrzeń zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję. Mieszkanie jasne i ustawne, z dobrze doświetlonym...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

480 000 PLN (5 676 zł/m2)

3
-
84.56 m2
1928
15883566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675257 15883566 Na sprzedaż jasne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 69 m².Kameralna kamienica.Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Kasprowicza. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do zamieszkania. Rozkład mieszkania: · salon z aneksem kuchennym – ok. 20 m...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

574 000 PLN (8 319 zł/m2)

3
1
69 m2
1930
15870278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27424590 15870278 Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,37 m², usytuowane na 3 piętrze nowego budynku z windą. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym osiedlu Układ i standard mieszkania: Przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na ...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

429 000 PLN (10 627 zł/m2)

2
1
40.37 m2
2020
15867746 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27350789 15867746 Do wynajęcia duże i przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone w Gliwicach przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej.Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze składa się z bardzo dużego salonu z dużą szafę, sypialni z łóżkiem i szafą, dużej kuchni z częścią jadaln...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 400 PLN (22 zł/m2)

2
1
63 m2
1980