• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 29 410

15738013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24900585 15738013 Lokal mieszkalny nr 24 o powierzchni 27,90m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja 159 wraz z udziałem wynoszącym 27610 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sam...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

30 000 PLN (1 111 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15848951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26952530 15848951 Syndyk Andrzeja Kotowskiego w upadłości konsumenckiej ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż: udziału 14 części w prawie własności nieruchomości lokalowej nr 6, położonej w budynku przy ul. Sikorskiego 1...

Górowo Iławeckie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Górowo Iławeckie)

18 750 PLN (1 705 zł/m2)

2
-
11 m2
-
15811330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26434989 15811330 Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym Angeliki Niziołek ogłasza sprzedaż z wolnej ręki lokalu mieszkalnego nr 5 stanowiącego odrębną nieruchomość o pow. użytkowej 77,27 m2 w budynku wielorodzinnym nr 22A położonym w Łąkowie gm....

Świdwin (Zachodniopomorskie, gm. Świdwin)

74 264 PLN (964 zł/m2)

3
-
77 m2
-
15779006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25764351 15779006 Lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 25,56 m2, zlokalizowany na II piętrze (poddaszu) w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Poznańskiej 10 wraz z udziałem wynoszącym 49610 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym ud...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

34 000 PLN (1 360 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15779005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25764345 15779005 lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 63,48 m2 zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Ustronie 5 wraz z udziałem wynoszącym 81710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie wła...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

162 000 PLN (2 571 zł/m2)

2
-
63 m2
-
15777709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25736466 15777709 lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni 35,82 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 6 wraz z udziałem wynoszącym 10810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

56 000 PLN (1 600 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15772132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25602174 15772132 Burmistrz Szklarskiej Poręby ogłasza następujący przetarg ustny nieograniczony czwarty przetarg na sprzedaż nieruchomości lokalowej nr 2 (lokal mieszkalny) o powierzchni użytkowej 27,10 m2 (powierzchnia lokalu 25,80 m2 i ...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

110 000 PLN (4 074 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15771852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25595739 15771852 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 27,42 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Adolfa Piątka 18A wraz z udziałem wynoszącym 8310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziale w pra...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

41 000 PLN (1 519 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15756335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25251289 15756335 Lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 44,96 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 14 wraz z udziałem wynoszącym 24610 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

82 000 PLN (1 864 zł/m2)

1
-
44 m2
-
15752548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25168773 15752548 lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 33,56 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Ustronie 2 wraz z udziałem wynoszącym 6610 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym ud...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

52 000 PLN (1 576 zł/m2)

1
-
33 m2
-
15752546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25168771 15752546 lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 72,84 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 123 wraz z udziałem wynoszącym 36310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim s...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

102 000 PLN (1 417 zł/m2)

3
-
72 m2
-
15848646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26946511 15848646 lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni 37,15 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Młodzieżowej 9a wraz z udziałem wynoszącym 16710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem wprawie...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

68 000 PLN (1 838 zł/m2)

1
-
37 m2
-