• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 29 408

15869890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27411398 15869890 Nowoczesne mieszkanie 38,64 m² w centrum Kępna - parter, bezczynszowe, gotowe do zamieszkania! KWADRAT prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 38,64 m², położone na parterze nowo...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

378 672 PLN (9 965 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15852411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27031058 15852411 KWADRAT prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkania w zabudowie szeregowej - LIGOTA KKOBYLEJ GÓRY Oferujemy wyjątkowe 3 pokojowe mieszkania z wyposażeniem o powierzchni 50,15 m², położone w spokojnej okolicy w LIGOCIE, gmin...

Ligota (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

390 000 PLN (7 800 zł/m2)

3
-
50 m2
2022
15835491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26705178 15835491 Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z 2 balkonami - Krążkowy kKępna KWADRAT prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 70,08 m² , położone na parterze budynku. To idealna propozycja dla...

Krążkowy (Wielkopolskie, gm. Kępno)

699 000 PLN (9 986 zł/m2)

2
-
70 m2
2019
15791663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25996826 15791663 Atrakcyjne mieszkanie w centrum Kępna . Przestronne 2 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy gotowe do zamieszkania. Mieszkanie o powierzchni 51,13 m2 posiada funkcjonalny układ pomieszczeń w skład których wchodzą: 2 odrębne pokoje, k...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

420 000 PLN (8 235 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15757616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25303063 15757616 KWADRAT przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań w nowej inwestycji - budynkach mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej, zlokalizowanej w miejscowości Chojęcin-Parcele przy ul. Bukowej . Lokal znajduje się na parterze d...

Chojęcin (Wielkopolskie, gm. Bralin)

327 000 PLN (7 267 zł/m2)

2
-
45 m2
2026
15757615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25303062 15757615 Biuro Nieruchomości KWADRAT przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań w nowej inwestycji - budynkach mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej, zlokalizowanej w miejscowości Chojęcin-Parcele przy ul. Bukowej . Lokal znajdu...

Chojęcin (Wielkopolskie, gm. Bralin)

345 000 PLN (6 900 zł/m2)

3
-
50 m2
2026
15830440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26673418 15830440 TEKLINÓW - nowoczesne mieszkania, ogrzewanie gazowe OSTATNIE DUŻE MIESZKANIE NA PARTERZE Z OGRÓDKIEM!!! POW. MIESZKANIA 67.80M2 CENA 453480 ZŁ KWADRAT prezentuje na sprzedaż nowoczesne i wygodne mieszkania usy...

Teklinów (Łódzkie, gm. Wieruszów)

447 480 PLN (6 679 zł/m2)

3
-
67 m2
2025
15871698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27474148 15871698 Mieszkania na sprzedaż - Hanulin Biuro KWADRAT prezentuje nowe lokale mieszkalne w stanie deweloperskim, gotowe do odbioru od zaraz. Atutem inwestycji są mieszkania bezczynszowe, nowoczesna bryła budynków oraz praktyczne rozkłady pomie...

Krążkowy (Hanulin) (Wielkopolskie, gm. Kępno)

470 000 PLN (5 529 zł/m2)

5
-
85 m2
2025
15879077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27607727 15879077 Nowoczesne mieszkanie w Wieruszowie z dużym ogródkiem, garażem i komórką lokatorską - gotowe do zamieszkania! Oferujemy do sprzedaży nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu w Wieruszowie. Mieszkani...

Wieruszów (Łódzkie, gm. Wieruszów)

609 000 PLN (11 073 zł/m2)

3
-
55 m2
2025
15867644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27350306 15867644 Mieszkania w nowoczesnym stylu - Wieruszów To duża inwestycja deweloperska, która obejmuje budowę 8 budynków wielorodzinnych, w których zaplanowano łącznie 409 mieszkań oraz 11 lokali usługowych. Pierwsz...

Wieruszów (Łódzkie, gm. Wieruszów)

391 700 PLN (8 160 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15864577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27269369 15864577 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, piwnicą, garażem i ogródkiem - SIEMIANICE KWADRAT prezentuje na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni 71,20 m² , położony w miejscowości SIEMIANICE ...

Siemianice (Wielkopolskie, gm. Łęka Opatowska)

373 000 PLN (5 254 zł/m2)

3
-
71 m2
-
15707020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24311353 15707020 Mieszkania w nowoczesnym stylu - Wieruszów Prezentujmy Państwu ofertę sprzedaży mieszkań w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym Osiedle Jaskółki, zlokalizowanym przy Alei Solidarności w Wieruszowie. To duża inwesty...

Wieruszów (Łódzkie, gm. Wieruszów)

362 900 PLN (8 064 zł/m2)

2
-
45 m2
2025