• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 29 411

15146622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyspa Spichrzów|widok na rzekę|2 pok. z loggią 10970809 15146622 Apartament zlokalizowany jest w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- Granaria na Wyspie Spichrzów. Inwestycja z 2019 roku charakteryzuje się piękną, ceramiczną elewacją i zabudową przypominającą historyczne spichlerze. Granaria to projekt łą...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 480 000 PLN (25 085 zł/m2)

2
1
59 m2
2019
15868202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pok. po generalnym remoncie z widokiem na park 27369229 15868202 3 pok. po generalnym remoncie duży balkon od zachodu możliwość zrobienia zejścia do ogroduNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na podwyższonym parterze przy ul. Dragana. Mieszkanie przeszło gruntowny remont wraz z wymianą wszystkich instala...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

695 000 PLN (14 184 zł/m2)

3
1
49 m2
1980
15867887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyspa Spichrzów- wyposażony apartament z balkonem 27356469 15867887 Dwupoziomowy apartament zlokalizowany jest w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- Granaria na Wyspie Spichrzów z 2024 roku.Granaria to projekt łączący nowoczesną tkankę z poszanowaniem gdańskiego dziedzictwa i historycznej zabudowy.Powierzch...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 499 000 PLN (31 894 zł/m2)

2
1
47 m2
2024
15814244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pok. przy Parku|strefa fitness|1 km do morza 26651231 15814244 Przestronny, 2 pokojowy apartament zlokalizowany na 1 piętrze w prestiżowej inwestycji z 2011 roku- Rezydencja Marina. Idealne miejsce pod wakacyjny second home, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Reagana oraz bliskiej odległości od piaszczystej plaży ...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 000 000 PLN (19 608 zł/m2)

2
1
51 m2
2011
15888865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokojowe do remontu, Świetna lokalizacja 27830903 15888865 Mieszkanie 2-pokojowe do własnej aranżacji Starogard Gdański os. Mikołaja KopernikaSzukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie według własnego pomysłu? Ta oferta to świetna propozycja zarówno dla osób szukających swojego pierwszego mieszkan...

Starogard Gdański (Pomorskie, gm. Starogard Gdański)

230 000 PLN (5 610 zł/m2)

2
1
41 m2
1970
15848160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26934941 15848160 Mieszkanie 61.72m na 3 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z 1910 roku .Brak windy.Mieszkanie po generalnym remoncie .Ogrzewanie podłogowe .Wymieniono wszystkie instalacje.Naturalny kamień w kuchni i łazience.Nowe drewniane podłogi.Energooszczędne AGD. N...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (32 404 zł/m2)

3
1
61.72 m2
1910
15888861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Granaria|studio z widokiem na rzekę|loggia 27830892 15888861 Przestronne studio z aneksem sypialnianym, z którego rozpościera się pełen widok na rzekę i przystań jachtową, zlokalizowane jest w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- Granaria na Wyspie Spichrzów. II etap inwestycji zostanie ukończony do 2...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 580 000 PLN (41 579 zł/m2)

1
1
38 m2
2024
15888863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27830890 15888863 Są domy, które robią wrażenie od pierwszego spojrzenia. Ten w Charzynie (osiedle Vilpark) łączy nowoczesną, minimalistyczną bryłę z wnętrzem pełnym światła: wysoki salon i duże przeszklenia budują przestrzeń, którą czuć od razu po wejściu. To propozy...

Charzyno (Zachodniopomorskie, gm. Siemyśl)

1 049 000 PLN (11 042 zł/m2)

3
1
95 m2
2020
15888862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie - Rumia Kosynierów 27830889 15888862 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:Mieszkanie gotowe do zamieszkania: lokal nie wymaga większych nakładów finansowych, mieszkanie charakteryzuje się przemyślanym rozkładem pomieszczeń, co zapewnia wygodę codziennego użytkowania i pozwala na optymalne zagospodarowan...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

650 000 PLN (9 559 zł/m2)

3
1
68 m2
2008
15887092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27776684 15887092 Na sprzedaż2 pokojowe mieszkanie z balkonem w Gryfinie przy ulicy Krasińskiego.Położone na zielonym osiedlu , z licznymi miejscami parkingowymi, placem zabaw i sklepami.Oferta skierowana również do obywateli spoza UE.Mieszkanie -49,50 składa się z 2...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

350 000 PLN (7 071 zł/m2)

2
-
49.5 m2
1930
15868203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupiętrowy apartament z balkonem w stylu japandi 27369230 15868203 Dwupoziomowy apartament zlokalizowany jest w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- Granaria na Wyspie Spichrzów z 2024 roku.Granaria to projekt łączący nowoczesną tkankę z poszanowaniem gdańskiego dziedzictwa i historycznej zabudowy.Powierzch...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 895 000 PLN (33 246 zł/m2)

2
1
57 m2
2024
15887089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27776673 15887089 Na sprzedaż2 pokojowe mieszkanie z balkonem w Gryfinie przy ulicy Krasińskiego.Położone na zielonym osiedlu , z licznymi miejscami parkingowymi, placem zabaw i sklepami.Oferta skierowana również do obywateli spoza UE.Mieszkanie -49,50 składa się z 2...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

350 000 PLN (7 071 zł/m2)

2
-
49.5 m2
1930