• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 29 435

15876603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27542219 15876603 Biuro CREDO Nieruchomości przedstawia Państwu kawalerkę z ogromnym potencjałem o powierzchni 28,10 m², położoną blisko centrum Bartoszyc, przy ul.Paderewskiego 43. Lokal składa się z: sypialni, ...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

139 000 PLN (4 964 zł/m2)

1
1
28 m2
-
15872445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27493515 15872445 lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 39,60 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Ludwiga van Beethovena 12 wraz z udziałem wynoszącym 64010 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udz...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

56 000 PLN (1 436 zł/m2)

1
-
39 m2
-
15797593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26153937 15797593 OPIS MIESZKANIA Przestronne, pełne światła 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96 m², położone w kameralnej, gruntownie odnowionej kamienicy z lat 50-tych. Wnętrze zachwyca konsekwentnie prowadzonym stylem – połączeniem n...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 728 000 PLN (18 000 zł/m2)

3
1
96 m2
-
15876602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27542217 15876602 TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE Z POTENCJAŁEM BLISKO MORZA! Biuro CREDO NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, położone przy ul. Pomorskiej 90A, Żabianka. Mieszkanie o powierzchni 47,80 m2 skł...

Gdańsk (Żabianka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

619 000 PLN (13 170 zł/m2)

3
1
47 m2
-
15876601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27542214 15876601 Biuro CREDO NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż: 2‑pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie – Olsztyn, ul. Jagiellońska 12 Idealne na start lub pod inwestycję! Lokalizacja: Olsztyn, ul. Jagiellońska 12 ...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

380 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
1
38 m2
-
15876055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27527568 15876055 lokal mieszkalny nr 6 o powierzchni 33,65 m2, zlokalizowany na drugim piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Sztygarskiej 6 wraz z udziałem wynoszącym 108210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałe...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

54 000 PLN (1 636 zł/m2)

1
-
33 m2
-
15861766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27211309 15861766 Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o pow.43m2 zlokalizowany w Dzielnicy Rembertów w części Stary Rembertów. Mieszkanie 3-pokojowe, umiejscowione na parterze. Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny o pow...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (13 256 zł/m2)

3
-
43 m2
-
15797594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26153938 15797594 OPIS MIESZKANIA Przytulna, funkcjonalnie zaprojektowana kawalerka o powierzchni 27,6 m², zlokalizowana w kameralnej kamienicy na Bemowie, z niezależnym wejściem, zapewniającym pełną prywatność. Mieszkanie jest jasne, usta...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

496 800 PLN (18 400 zł/m2)

1
1
27 m2
-
15889065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27842434 15889065 lokal mieszkalny nr 14 o powierzchni 37,65m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja 17 wraz z udziałem wynoszącym 51510 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie ...

Wałbrzych (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

92 000 PLN (2 486 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15888977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27837131 15888977 Mieszkanie 3 pokoje - 50,70m2!!! Znajduje się na 10 piętrze11. Posiada przepiękny rozległy widok na wschód i zachód. Jest jasne i ciche. Bardzo dobrze rozplanowane,...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (14 000 zł/m2)

3
1
50 m2
1975
15873378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27516715 15873378 Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie 2‑pokojowe o powierzchni 53,60 m², położone w Rypinie przy ul. Dworcowej 624. Lokal jest gotowy do zamieszkania od zaraz — bez stresu, bez oczekiwania na e...

Rypin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Rypin)

259 000 PLN (4 887 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15893213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27904158 15893213 lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 31,90 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Zachodniej 9 wraz z udziałem wynoszącym 89710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawi...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

58 000 PLN (1 871 zł/m2)

1
-
31 m2
-