• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 29 387

15851293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe, 2 piętro, 62m2 27012662 15851293 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.3-pokojowe mieszkanie 63,05 m² z balkonem 2 piętro Winda Północna część SuwałkNa sprzedaż...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

350 000 PLN (5 645 zł/m2)

3
1
62 m2
1990
15793989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26060515 15793989 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINowoczesne, bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie we Wrocławiu o pow. 46 m w apartamentowcu z 2019 roku z windą na Przedmieściu Oławskim przy ul. ŚwistackiegoWszędzie blisko, na piechotę dojdzie się w 6 minut do ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 900 PLN (13 041 zł/m2)

3
-
46 m2
-
15888591 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27817562 15888591 Komfortowe i jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m², położone na 1. piętrze kameralnego osiedla. Wnętrze urządzone w nowoczesnym, stonowanym stylu z wykorzystaniem naturalnych materiałów i klimatycznego oświetlenia. Mieszkanie jest ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (58 zł/m2)

3
1
60 m2
2010
15887446 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokoje w 19 dzielnicy. 27783990 15887446 Jeżeli szukają Państwo nowoczesnego apartamentu w nowym budownictwie i świetnej lokalizacji - nasza oferta na pewno przypadnie Wam do gustu!Proponujemy trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w apartamentowcu przy ul. Kolejowej na warszawskiej Woli 19...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (93 zł/m2)

3
1
59 m2
2015
15866614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27321631 15866614 Osiedle Jagiellońska - nowoczesność, komfort i miejski rytm w doskonałym wydaniu Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym na nowoczesnym Osiedlu Jagiellońska przy ul. Jagiellońskiej 55E na warszawskiej Pradze-P&o...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (22 727 zł/m2)

3
-
66 m2
2024
15613920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22485977 15613920 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław. Idealne dla rodziny jak również pod wynajem ze względu na układ mieszkania i świetną komunikację i lokalizację. Sprzedam mieszkanie o pow. 45,18 m.kw . z kom&oacute...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

530 000 PLN (11 778 zł/m2)

2
-
45 m2
1980
15440095 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 18592494 15440095 OKAZJA!!! Polecamy w pełni wyposażone, jasne, przestronne i przytulne mieszkanie przy Al. Reymonta na Warszawskich Bielanach. Bardzo ładne, po remoncie, nowa kuchnia, łazienka, salon i 2 sypialnie. Balkon zabezpieczony si...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (68 zł/m2)

3
1
50 m2
-
15725188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24670283 15725188 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław Sprzedam mieszkanie o pow. 36,76 m.kw., usytuowane na 2 p. dwupiętrowego budynku w okolicy Trzebnicy. Mieszkanie przeszło kapitalny remont w 2018 roku. Składa się z salonu o powierzchni...

Trzebnica (Dolnośląskie, gm. Trzebnica)

189 000 PLN (5 250 zł/m2)

2
-
36 m2
1920
15859607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27172664 15859607 Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (15m10m9m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w bloku, charakteryzuje się umiarkowanymi koszt...

Toruń (Przedmieście mokre) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

499 000 PLN (10 396 zł/m2)

3
-
48 m2
1974
15849403 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26965514 15849403 Do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o pow. ok. 61 m2 zlokalizowane na parterze w domu wielorodzinnym w Kielcach, przy ul. Chrobrego. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego dwufunkcyjnego. W salonie zamontowano klimatyzację. Mieszkanie tr...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 600 PLN (26 zł/m2)

2
-
61 m2
1988
15893773 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
NOWE | 34 m² | Parking i piwnica 27920509 15893773 34 m² oddzielna sypialnia parking + piwnica w cenie WłochyMokotów po remoncieDo wynajęcia funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34 m² przy ul. Flisa 11. Lokal gotowy do wprowadzenia — zaprojektowany tak, by maksymalnie wykor...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (88 zł/m2)

2
1
34 m2
1959
15893770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27920500 15893770 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOferta sprzedaży przestronnego, wysokiego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 74 m², położonego na parterze kameralnego, zadbanego bloku z końca lat 50. w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Lublina – n...

Lublin (Wieniawa) (Lubelskie, gm. Lublin)

688 000 PLN (9 297 zł/m2)

3
-
74 m2
1959