• Nieruchomości Polska
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 79 314

15886625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27763048 15886625 Opiekun oferty Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602 Na sprzedaż wykończony apartament 2-pokojowy, położony na piątym piętrze nowoczesnej inwestycji na Muchoborze Małym. Lokal przygotowany pod klucz gotowy do wprowadzenia lub natychmiastowego wynajmu.Otoc...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

492 000 PLN (14 909 zł/m2)

2
1
33 m2
2026
15885932 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27744986 15885932 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 43 m2 na Nowych Żernikach (WUWA2). Otoczenie nieruchomości:W najbliższej okolicy znajdują się sklepy spożywcze i lokale gastronomiczne, co sprawia, że cod...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
-
43 m2
2017
15884766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27711285 15884766 Opiekun oferty:Katarzyna Flendrichnumer licencji PFRN 28425tel. 602 101 602Wyjątkowy, narożny apartament o powierzchni ponad 137 m2 w prestiżowym Angel River to propozycja dla osób szukających nieruchomości z charakterem. Prawdziwym wyróżnikiem jest ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 770 000 PLN (27 518 zł/m2)

4
2
137 m2
2010
15884311 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27699053 15884311 OPIEKUN OFERTY:Sylwia BednarskaTel: 602 101 602 Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD 1.06***(english version below)Z przyjemnością oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m, położone w ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 800 PLN (90 zł/m2)

2
-
42 m2
2023
15884239 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27698370 15884239 Na wynajem apartament w budynku przy ul. Złocieniowej w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w spokojnej, kameralnej części okolicy, z dala od bezpośredniego ruchu głównej drogi, co zapewnia większy komfort,...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 999 PLN (70 zł/m2)

2
1
43 m2
2026
15884162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27696032 15884162 Opiekun oferty:Tomasz Leiman602 101 602Sprzedaż wyjątkowego i niepowtarzalnego apartamentu z widokiem na Wrocław- apartament na 16 kondygnacji inwestycja Archicom Powstańców 7D powierzchnia 76,54 mkw - miejsce postojowe w garażu podziemnymKwota już w...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 851 829 PLN (24 366 zł/m2)

4
2
76 m2
2027
15883718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675625 15883718 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Centrum Radzymina na ul. POW 22, taka lokalizacja może się więcej nie powtórzyć w sprzedaży !!!Poniższą ofertę kierujemy zarówno do osób ...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

750 000 PLN (6 410 zł/m2)

4
2
117 m2
-
15881909 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27653190 15881909 Opiekun ofertyJakub KruszyńskiTel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Lokal położony jest w absolutnym topie Wrocławia ul. Szewska, kilka kroków od Rynku. Jedna z najbardziej ruchliwych ulic w mieście, gwarantująca stały przepływ klientów zarówno tur...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 500 PLN (107 zł/m2)

4
-
42 m2
-
15881532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27637004 15881532 Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta.To idealne miejsce dla tych, którzy marzą o własnym M z dobrym dojazdem do pracy, a jednocześnie chcą mieć dostęp do pełne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (14 109 zł/m2)

2
1
46 m2
2026
15879291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27612562 15879291 2-pokojowe mieszkanie z tarasem 50,25 m2 PartyniceOpiekun oferty:Daniel Matoszyn+48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na pograniczu Partynic i Ołtaszyna w jednej z bardziej funkcjonalnych części Wrocławia do codziennego życ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

639 000 PLN (12 780 zł/m2)

2
1
50 m2
2006
15879158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27609169 15879158 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Na sprzedaż mieszkanie ze świetnym widokiem przy ul. Daszyńskiego we Wrocławiu 15.05.26 DZIEŃ OTWARTYOtoczenie nieruchomości:Otoczenie nieruchomości to połączenie miejskiej infrastruktury z naturalnym ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

390 000 PLN (10 833 zł/m2)

2
1
36 m2
1990
15879099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27608254 15879099 Opiekun oferty:Łukasz SzajkowskiLicencja PFRN nr 29569tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej części Stabłowic, lokalizacji cenionej za kameralny charakter oraz bliskość natury.W bezpośrednim sąsiedztw...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

815 000 PLN (14 298 zł/m2)

3
-
57 m2
2021