• Nieruchomości Polska
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 79 319

15625724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22725958 15625724 Opiekun oferty:Sebastian Święcickitel: 602 101 602 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w spokojnej części Oleśnicy. Idealnie sprawdzi się również na wynajem ze względu na liczbę pokoi. Otoczenie nieruchomości: Cicha okolica z niską zabudową w odle...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

759 000 PLN (3 466 zł/m2)

5
-
219 m2
1990
15620441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22607617 15620441 Opiekun oferty:Barbara Bobertel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego przy ul. Świętochowickiej we Wrocławiu. Przestronny, czteropoziomowy dom o powierzchni użytkowej 154,35 m w sąsiedztwie ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 449 000 PLN (5 727 zł/m2)

5
-
253 m2
1990
15617266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22539465 15617266 Opiekun oferty:Emilian Janusz602-101-602Cena do negocjacji!Podstawowe informacje:Mieszkanie o pow. 120 m2, na ul. Nowowiejskiej, na 1. piętrze w kamienicy, po kapitalnym remoncie w 2007 roku. 4 pokoje, 3 sypialnie, otwarta kuchnia, łazienka, niezależ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

4
-
120 m2
1904
15606945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22352464 15606945 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy z dobrą infrastrukturą i szybkim dojazdem do centrum. W pobliżu parki, sklepy, szkoły oraz przystanki komunikacji miejskiej. Idealne dl...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

392 987 PLN (13 100 zł/m2)

2
1
30 m2
2026
15602491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22232075 15602491 Opis lokalizacji:Nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w samym sercu Łodzi!Opiekun oferty:Patrycja Górskatel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w samym centrum Łodzi. W okolicy znajdują się punkty u...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

269 900 PLN (4 998 zł/m2)

2
-
54 m2
1930
15846419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26887436 15846419 Opiekun ofertySylwia Burza tel. 602 101 602Modernistyczna kamienica z ogrodem z 1938 roku po rewitalizacji w sercu jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie- Starego Mokotowa.English description available belowOpis nieruchomości: Ta h...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 600 000 PLN (10 708 zł/m2)

12
-
1737 m2
1938
15766066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25497610 15766066 Opiekun oferty:Konrad RakowieckiTel.: 602 101 602Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 209,68 m2 znajduje się w miejscowości Ozorzyce, niedaleko od granicy Wrocławia. Otoczenie nieruchomości:Spokojna i zielona okolica na południowy wschód od Wrocł...

Ozorzyce (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 799 000 PLN (8 608 zł/m2)

7
2
209 m2
2018
15759845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25345926 15759845 Opiekun oferty:Jacek Mamińskinr lic. PFRN 30802tel. 602 101 602Mieszkanie w budynku Pixel House o wysokim standardzie wykończenia, z garażem.Otoczenie nieruchomości:Budynek Pixel House znajduje się przy ul. Legnickiej, skąd mamy idealne połączenie do...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

633 000 PLN (19 781 zł/m2)

2
1
32 m2
2020
15759309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25337509 15759309 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Nowy kompleks działek obok Kamiennej Góry! Otoczenie nieruchomości:Działka położona jest w gminie Kamienna Góra, w miejscowości Pisarzowice - u podnóża Rudaw Janowickich. Otaczają ją lasy, łąki i góry, co spr...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

184 815 PLN

-
-
1369 m2
-
15758476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25322825 15758476 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Nieruchomość:Nowoczesny dom o powierzchni ok. 110,32 mkw. na kameralnym osiedlu to idealna propozycja dla rodzin poszukujących komfortu i spokoju. Przestronne wnętrza z prywatnym ogródkiem dają możliwo...

Bogdaszowice (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

687 849 PLN (6 253 zł/m2)

4
2
110 m2
2027
15757264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25296868 15757264 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,9 m2 mieszczące się przy ul. Kaszubskiej - w samym centrum Wrocławia! Układ nieruchomości:- Salon z aneksem - Sypialnia- Łazienka- Przedpokój Otoczenie ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

469 000 PLN (17 370 zł/m2)

2
1
27 m2
1909
15752917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25181399 15752917 Opiekun oferty:Julia Andrulewicztel. 602 101 101licencja PFRN nr 28332Prezentuję wyjątkowy apartament klasy premium, położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Wrocławia - na wrocławskim Zalesiu,To przestrzeń stworzona dla osób ceniącyc...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 720 400 PLN (40 002 zł/m2)

2
1
168 m2
2023