• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 779

15873181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27523084 15873181 Przedstawiamy wyjątkową okazję - mieszkanie, które w pełni oddaje urok kamienicy, a jednocześnie daje przestrzeń do stworzenia wymarzonego wnętrza. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca, które łączy klasyczny styl z nowoczesnymi udogodni...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

620 000 PLN (6 657 zł/m2)

3
1
93.14 m2
1926
15885800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż- piękna okolica ul. Łodzianka 27740867 15885800 Dom wolnostojący na sprzedaż-ul. Łodzianka 2, ŁódźPowierzchnia domu: 268 m² Powierzchnia działki: 1473 m²Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, wolnostojącego domu położonego w jednej z najbardziej kameralnych i spo...

Łódź (Widzew), Łodzianka

929 360 PLN (3 468 zł/m2)

6
2
268 m2
1988
15867751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27350788 15867751 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowego mieszkania w Łodzi przy ul. Felsztyńskiego. To idealne miejsce dla osób poszukujących gotowego lokum w spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem do centrum miasta!Oferta ekskluzywna - całość wynagro...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

195 000 PLN (9 716 zł/m2)

1
1
20.07 m2
2017
15858468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
z kortem tenisowym i miejscami parkingowymi 27150032 15858468 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego apartamentu o powierzchni 83 m², położonego przy ul. Podchorążych 77 na łódzkim Złotnie. Nieruchomość znajduje się w kameralnym, dwupiętrowym budynku na zamkniętym osiedlu, co zapewnia kom...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

746 000 PLN (8 988 zł/m2)

3
-
83 m2
1998
15584990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z balkonem, Łódź, Polesie 21876969 15584990 NUMER OFERTY W BIURZE: SMEL242025Oferta dostępna wyłącznie u nas.Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 66,49 m², położone na 4. piętrze kameralnego, 4-piętrowego bloku. To idealna propozycja dla rodzin, par lub osób ceniących wy...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

425 000 PLN (6 439 zł/m2)

3
1
66 m2
1970
15885297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27722346 15885297 Przedstawiamy ofertę własnościowego mieszkania o powierzchni 36,71 m², zlokalizowanego na parterze w 10-piętrowym bloku z windą przy ul. Paderewskiego na Górnej w Łodzi. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni do własnej aranżacji w ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

286 000 PLN (7 791 zł/m2)

2
1
36.71 m2
1974
15560879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21340154 15560879 Płatność tylko gotówką!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe mieszkanie przy ulicy Obywatelskiej w Łodzi.NIERUCHOMOŚĆPrezentowane mieszkanie o powierzchni 73,1 metrów kwadratowych położone jest na czwartym piętrze w zmodernizowanym bloku ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

399 000 PLN (5 466 zł/m2)

3
2
73 m2
1970
15648086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23246480 15648086 Zachęcamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą i umówienia się na oglądanie. To wymarzone miejsce dla osób szukających mieszkania gotowego do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów na remont czy wykończenie.Do apartamentu prz...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 090 000 PLN (18 167 zł/m2)

2
1
60 m2
2017
15885309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27722684 15885309 Mieszkanie 42,42 mkw na 4 piętrze w bloku po modernizacji. Składa się z; pokoju z balkonem 4,6 mkw , sypialni, zamykanej kuchni z oknem, łazienki ,WC i przedpokoju. Do mieszkania przynależy także komórka lokatorska. W mieszkaniu została wymieniona in...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

405 000 PLN (9 643 zł/m2)

2
1
42 m2
1975
15751860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 25147666 15751860 Na sprzedaż lokal usługowy 280 mkw na działce 2ha 5535 mkw położony przy ulicy Żółwiowej w Łodzi. Wjazd bezpośrednio z ulicy asfaltowej. Przed budynkiem teren jest utwardzony asfaltem i kostką brukową. Z boku budynku jest wyznaczona 8 metrowa droga d...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 050 000 PLN (3 750 zł/m2)

1
-
280 m2
1975
15107394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 9969451 15107394 Mieszkanie 133 m2 w kamienicy po renowacji przy ulicy Narutowicza w sąsiedztwie ulicy Piotrkowskiej Mieszkanie 133,72 m2 w kamienicy po renowacji przy ulicy Narutowicza w sąsiedztwie Filharmonii Łódzkiej oraz ulicy Piotrkowskiej. Lokal składa się; z ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

700 000 PLN (5 263 zł/m2)

3
2
133 m2
1930
15775489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25675343 15775489 Mieszkanie 50,08 mkw na 2 piętrze w bloku trzypiętrowym w bloku po termomodernizacji. Składa się z; pokoju z balkonem,pokoju, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki, przedpokoju. Do mieszkania przynależy także komórka lokatorska. W bloku znajduje się sc...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

369 000 PLN (7 380 zł/m2)

2
1
50 m2
1959