• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 780

15775489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25675343 15775489 Mieszkanie 50,08 mkw na 2 piętrze w bloku trzypiętrowym w bloku po termomodernizacji. Składa się z; pokoju z balkonem,pokoju, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki, przedpokoju. Do mieszkania przynależy także komórka lokatorska. W bloku znajduje się sc...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

369 000 PLN (7 380 zł/m2)

2
1
50 m2
1959
15411477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17936235 15411477 Na sprzedaż przestronne, jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m², zlokalizowane przy ul. Berlińskiego w Łodzi. Cena nieruchomości wynosi 340 000 PLN, co daje 5 230 PLN za m². Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w budynku.Mieszkanie zlokaliz...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

340 000 PLN (5 965 zł/m2)

3
1
57 m2
1910
15706707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24307524 15706707 Mieszkanie 79,24 m2 na pierwszym piętrze w kamienicy w sercu miasta, nieopodal Placu Wolności, Manufaktury i Parku Staromiejskiego. Składa się z 3 pokoi każdy pokój z antresolą, otwartej kuchni z jadalnią, łazienki z prysznicem, przedpokoju i WC. W ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

649 000 PLN (8 215 zł/m2)

3
1
79 m2
1920
15861777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27211521 15861777 Na sprzedaż mieszkanie 37,68 mkw na 4 piętrze w bloku po modernizacji na Teofilowie w Łodzi. Składa się z; pokoju z balkonem, sypialni, zamkniętej kuchni z oknem, łazienki z wanną i WC i przedpokoju. Do mieszkania przynależy także komórka lokatorska...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

260 000 PLN (7 027 zł/m2)

2
1
37 m2
1968
15791565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25995333 15791565 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,64 m²w Łodzi na Teofilowie na 4 piętrze w bloku po modernizacji. Składa się z; pokoju z balkonem, sypialni, zamkniętej kuchni z oknem, łazienki z WC i przedpokoju. Do mieszkania przynależy także komórka lokato...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

252 000 PLN (7 000 zł/m2)

2
1
36 m2
1970
15873009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27509889 15873009 Mieszkanie 49,75 mkw na parterze w bloku po modernizacji w pełnym rozkładzie składa się z; pokoju z balkonem, sypialni, zamkniętej kuchni z oknem, łazienki z WC i przedpokoju. Do mieszkania przynależą dwie komórki lokatorskie. W nieruchomości zostały...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

410 000 PLN (8 367 zł/m2)

2
1
49 m2
1980
15830302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26668012 15830302 Mieszkanie 36,91 mkw składa się z; salonu, sypialni z balkonem, zamkniętej kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy także komórka lokatorska. Usytuowane jest na 10 piętrze w bloku z windą po termomodernizacji. Mieszkanie jest po remon...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

340 000 PLN (9 444 zł/m2)

2
1
36 m2
1975
15861034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27195287 15861034 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m² na 4 piętrze, w pełni rozkładowe,  w bloku po ociepleniu. Mieszkanie posiada 2 pokoje na południowej stronie, co zapewnia mu słoneczne warunki przez większość dnia.Sypialnia z szafą wnękową i kuchnia znajduj...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

350 000 PLN (6 731 zł/m2)

3
1
52 m2
1970
14511926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 137518 14511926 Lokal handlowo-usługowy w samym centrum. Piękne okna wystawowe. Nieruchomość z dużym potencjałem. W kamienicy odrestaurowanej w 2020 roku. Po generalnym remoncie: wymienione wszystkie instalacje, okna, drzwi, zewnętrzne rolety elektryczne. Podzielona...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 200 000 PLN (8 163 zł/m2)

11
-
147 m2
1914
14678172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25115 14678172 Uzbrojona działka z biurem, dwoma magazynami i parkingiem. Monitorowana i ogrodzona. Łódź, Górna. Piętrowe biuro 461 m2 z ośmioma pokojami, trzema łazienkami i kuchnią, duży magazyn 661,9 m2, a w nim pomieszczenia socjalne i mniejszy 170,4 m2 z dwoma...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 950 000 PLN (3 038 zł/m2)

11
-
1300 m2
-
15885238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Listopadowa/Giewont - działka do wzięcia 27721011 15885238 Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 1199 m², przy drodze łączącej ul.Listopadową i ul.Giewont. Nieruchomość to płaski teren bez większych nasadzeń, o regularnym kształcie prostokąta, co daje dużą swobodę w projektowaniu wymarzonego d...

Łódź (Widzew), Listopadowa

649 360 PLN (542 zł/m2)

-
-
1199 m2
-
15646377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23218690 15646377 Marzysz o domu, który łączy nowoczesność z bliskością natury? Prywatność, cisza i spokój to Twoje priorytety? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Przedstawiamy elegancki, dwupiętrowy dom położony w malowniczej wsi Łódź, w gminie Stęszew, w otoczeniu Wi...

Łódź (Wielkopolskie, gm. Stęszew)

1 990 000 PLN (10 474 zł/m2)

5
3
190 m2
2012