• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Łagów

Znalezionych ofert: 13

15815641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26650206 15815641 WYJĄTKOWA OKAZJA INWESTYCYJNA - ŁAGÓW ZGORZELEC Podstawowe informacje: - Lokalizacja: Łagów, gmina Zgorzelec (strategiczny punkt przy węźle autostradowym Polska-Niemcy). - Powierzchnia gruntu: 31.343 m2 - Cena: 4.200.000 zł netto (+8% VAT)....

Łagów (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

4 200 000 PLN

-
-
31343 m2
-
15513817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 20209476 15513817 DZIAŁKI INWESTYCYJNE w Łagowie! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, stanowiąca działkę inwestycyjną położona w miejscowości Łagów gmina Zgorzelec, woj. dolnośląskie o pow. 3685 m2 wraz z działką, która stanowi teren dróg publicznych (oznaczona w MPZ...

Łagów (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

479 050 PLN

-
-
3685 m2
-
15889982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27866315 15889982 Łagów działka budowlana 1036 m2 media nowy kompleks Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1036 m2, położona w miejscowości Łagów, w kameralnym, nowo powstającym kompleksie działek. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania...

Łagów (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

190 000 PLN

-
-
1036 m2
-
15849907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26982551 15849907 Wyjątkowa okazja. Dom do remontu na dużej działce - Łagów (k. Zgorzelca). Szukasz miejsca z duszą, gdzie naprawdę odetchniesz? Ta oferta to rzadkie połączenie prestiżowej lokalizacji w Łagowie z imponującą przestrzenią. To idealna baza pod Twój wyma...

Łagów (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

380 000 PLN (4 750 zł/m2)

3
1
80 m2
-
15514700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 20231010 15514700 DZIAŁKA INWESTYCYJNA w Łagowie! Na sprzedaż nieruchomość, stanowiąca działkę inwestycyjną położona w miejscowości Łagów gmina Zgorzelec, woj. dolnośląskie o pow. 15 117 m2. Nieruchomość znajduje się na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowa...

Łagów (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

1 662 870 PLN

-
-
15117 m2
-
15637465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22983959 15637465 DUŻA OBNIŻKA CENY! Teraz tylko 980 tys. zł! Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania wyjątkowy dom, w pełni umeblowany, nie wymagający wkładu finansowego. Nieruchomość położona jest w zacisznej okolicy w Łagowie przy ul. Kwiatowej. Bud...

Łagów (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

980 000 PLN (8 448 zł/m2)

5
2
116 m2
-
15750228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25119510 15750228 SUPER OBNIŻKA o 100 tys. zł. TYLKO DO KOŃCA MAJA!TYLKO W METROHOUSE !!! NIE SZUKAJ DALEJ !!!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!ZAPRASZAMY INNE BIURA DO WSPÓŁPRACY PRZY TEJ OFERCIE !!!Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży duży dom o powierzchni łącznej...

Łagów (Lubuskie, gm. Łagów)

790 000 PLN (3 930 zł/m2)

8
3
201 m2
1999
15505990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20067218 15505990 Dom jednorodzinny, wolnostojący w parterze! Budynek o powierzchni użytkowej 195,1 m2, usytuowany na przestronnej i pięknie zagospodarowanej działce, o powierzchni 3084 m2. Dom po kapitalnym remoncie, gotowy do zamieszkania. Wykończony w podwyższonym ...

Łagów (Świętokrzyskie, gm. Łagów)

949 000 PLN (4 314 zł/m2)

5
2
220 m2
1962
15789687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25946874 15789687 DUŻA OBNIŻKA CENY: TERAZ TYLKO 898 tys. zł! Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nieruchomość położona w Łagowie przy ul. Górnej - zaledwie 3 km od centrum Zgorzelca . Przedmiotem sprzedaży są dwie działki o łącznej powierzchni ...

Łagów (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

898 000 PLN (4 490 zł/m2)

5
-
200 m2
1836
15822166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26612855 15822166 Łagów, atrakcyjna działka pod budowę budynku jednorodzinnego. Działka nr 1063 o powierzchni 1280 m kw. Położona w Łagowie ok. 4 km. od Zgorzelca. Nieruchomość znajdujące się w kompleksie projektowanego osiedla 13 domków jednoro...

Łagów (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

160 000 PLN

-
-
1280 m2
-
15754036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25223041 15754036 Nieruchomość lokalowa, w której skład wchodzą dwa mieszkania: 3 oraz 1 pokojowe, a także garaż część piwnicy o łącznej powierzchni 121,1 m kw i fragment ogrodu. Położona jest w południowo wschodniej części Łagowa, przy ul. Spacerowej, kilkadziesi...

Łagów (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

549 000 PLN (4 537 zł/m2)

4
-
121 m2
-
15819975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26594576 15819975 Grunt inwestycyjny o powierzchni 31 343 m2, na który zostało wydane prawomocne pozwolenie na budowę zespołu szesnastu budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Są to kameralne budynki trzy kondygnacyjne wielorodzinne o piętnastu mieszkaniach, każdy o z...

Łagów (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

3 900 000 PLN

-
-
31343 m2
-