• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Łagów

Znalezionych ofert: 13

15428188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18345451 15428188 Na sprzedaż dom o pow. użytkowej 123,5 m2 (całkowitej ok. 245,8 m2), zlokalizowany na działce o pow. 1185 m2 w Łagowie Budowa domu zakończyła się w 2004 roku (rozpoczęcie budowy - 1999r.). W skład nieruchomości wchodzą: (powierzchnie pomieszcz...

Łagów (Świętokrzyskie, gm. Łagów)

660 000 PLN (2 694 zł/m2)

5
-
245 m2
2004