• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Żyrardów

Znalezionych ofert: 72

15540854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20848953 15540854 Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania na osiedlu Wschód! Nieruchomość o powierzchni 58,6 m wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem i zadbanym stanem, gotowym do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie jest czyst...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

450 000 PLN (7 759 zł/m2)

2
-
58 m2
1989
15861082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27197251 15861082 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75 m2 położone na pierwszym piętrze w klimatycznej kamienicy z 1906 roku Budynek posiada charakter zabytkowy co nadaje nieruchomości wyjątkowy styl i niepowtarzalny klimatMieszkanie składa się z trzech...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

459 000 PLN (6 120 zł/m2)

1
-
75 m2
1906
15857603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27127685 15857603 Zachwycająca propozycja dla poszukujących komfortu i spokoju! Kupujący nie ponosi żadnych kosztów prowizji - skorzystaj z okazji i zamieszkaj w wymarzonym domu. Przedstawiamy ofertę sprzedaży wolnostojącego domu usytuowanego w prestiżowej lokalizac...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

1 100 000 PLN (6 111 zł/m2)

6
2
180 m2
2010
15798163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26163066 15798163 Marzysz o własnym domu w spokojnej, urokliwej okolicy? Ta wyjątkowa oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie! Co najważniejsze, wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający, więc nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Prezentujemy piękny, wolnos...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

1 195 000 PLN (7 331 zł/m2)

4
2
163 m2
2018
15827498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26610757 15827498 Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszkaSzukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w którym wszystko ma swoje miejsce, a codzienność jest po prostu wygodna? To 69 m2 jasnej, dobrze rozplanowanej p...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

599 000 PLN (8 681 zł/m2)

3
-
69 m2
1989
15882522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27666719 15882522 Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 36,6 m2 znajdujące się na obrzeżach centrum Żyrardowa. Lokal stanowi odrębną nieruchomość. Blok z cegły,  ocieplony, mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, budynek 2 piętrowy. Rozkład pomieszcze...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

384 000 PLN (10 667 zł/m2)

3
1
36 m2
-
15845771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26869403 15845771 Na sprzedaż dom o powierzchni 180 m2 bardzo dobrej lokalizacji w Żyrardowie.Dogodna lokalizacja:12 minut pieszo do stacji PKP,10 minut pieszo do Biedronki,15 minut pieszo do nowego centrum handlowego Osada.Spokojna i cicha okolica.Budynek wybudowany ...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

770 000 PLN (4 278 zł/m2)

4
2
180 m2
1975
15827662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26614118 15827662 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z lat 70, położony w jednej z spokojniejszych i bardziej zielonych części Żyrardowa. To miejsce, które łączy codzienną wygodę z kameralną atmosferą w zasięgu pozostaje zarówno infrastruktura miejska, jak i ter...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

835 000 PLN (5 964 zł/m2)

4
2
140 m2
1975
15821370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26602932 15821370 Dom z dobrą energią i ogromnym potencjałem.Na sprzedaż wolnostojący dom, który od progu daje poczucie przestrzeni i spokoju. To miejsce z naprawdę dobrymi wibracjami idealne dla rodziny, osób pracujących z domu lub tych, którzy szukają komfortu.Najw...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

1 100 000 PLN (5 914 zł/m2)

6
2
186 m2
1966
15857334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27119588 15857334 Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części Żyrardowa. Do wyboru prawa lub lewa połówka budynku.Domy zostały zaprojektowane w sposób zapewniający maksymalną prywatność- budynki połączone są jedynie garażami, dzięki ...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

950 000 PLN (5 901 zł/m2)

4
1
161 m2
2025
15239276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13551169 15239276 Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 3260 m2 znajdującą się w Żyrardowie na os. Żeromskiego. Działka znajduje się w sąsiedztwie zabudowań domków jednorodzinnych. Objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, wg....

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

586 800 PLN (180 zł/m2)

-
-
3260 m2
-
6667844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 77556 6667844 Piękny, stylowo urządzony dwurodzinny dom o powierzchni 374 m2 w miejscowości Korytów kŻyrardowa. Usytuowany na podwyższonej działce z widokiem na zalew. Zaprojektowany wg. indywidualnego projektu i wybudowany z wysokiej jakości materiałów. Dom j...

Żyrardów (Korytów a) (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

1 590 000 PLN (4 251 zł/m2)

8
2
374 m2
2009