• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Żyrardów

Znalezionych ofert: 72

15795964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26109900 15795964 Na sprzedaż przestronne i wyjątkowo wysokie mieszkanie (300 cm) o powierzchni 66,62 m², położone w kameralnym, dwupiętrowym budynku, w którym znajduje się zaledwie 5 lokali.Lokal usytuowany jest na 1. piętrze, w reprezentacyjnej klatce schodowej, a s...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

598 000 PLN (9 061 zł/m2)

2
1
66 m2
2024
15587538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21907983 15587538 Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 20 000m2 z przeznaczeniem pod handelusługi.Działka położona praktycznie w centrum Żyrardowa bezpośrednio przy ruchliwej ulicy, dynamicznie rozwijająca się okolica. Wszystkie mediaMPZPKontakt:Lind...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

19 590 000 PLN

-
-
20000 m2
-
15799713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26196545 15799713 Atrakcyjne mieszkanie w Żyrardowie 36 m², 3. piętro, ul. Legionów PolskichPrzedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 36 m², znajdującego się na 3. piętrze solidnie wybudowanego budynku z cegły przy ulicy Legionów Polsk...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

315 000 PLN (8 750 zł/m2)

1
1
36 m2
1960
13897420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2204361 13897420 Nieruchomość zajmuje trzy wewnętrzne kondygnacje.Całość utrzymana w wysokim standardzie. Lokal, znajduje się w budynku położonym w ścisłym centrum miasta. W promieniu kilku minut zlokalizowane są ważne dla funkcjonowania firmy instytucje oraz obiekt...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

807 073 PLN (3 587 zł/m2)

3
2
225 m2
2011
13897086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2203957 13897086 Wysoki standard nieruchomości zapewni dobry start i zachęci klientów To miejsce cieszy się zasłużenie dobrą opinią, choć rodzaj dotychczasowej działalności właścicieli nieruchomości nie należy do najłatwiejszych (branża motoryzacyjna). Wysoki standar...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

490 000 PLN (490 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15197757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja i miejsce w historii 12356359 15197757 RS Real Estate przedstawia nową inwestycję w sercu historycznego Żyrardowa.Tylko 30 minut pociągiem z Warszawy,40 minut do Łodzi ( 200 m od dworca ).Idealne na inwestycję pod wynajem.47 m mieszkanie składa się z:- salonu z aneksem kuchennym oraz wyjś...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

444 000 PLN (9 867 zł/m2)

2
1
45 m2
2024
15860043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27181217 15860043 Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej ok. 275m2, z lokalem usługowym na parterze, usytuowany przy ul. Skrowaczewskiego w Żyrardowie (Os. Wschód). Osobne wejścia. Osobne ogródki.Dom budowany w latach 2004-2009 metodą tradycyjną, utrzymany jest w ba...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

1 900 000 PLN (6 909 zł/m2)

4
2
275 m2
2009
15651727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23347817 15651727 Prezentujemy do sprzedaży: przestronne, funkcjonalne, zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63 m2 z balkonem typu loggia. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku, położone na os. Teklin w Żyrardowie. Okna na 2 strony świata. At...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

629 000 PLN (9 984 zł/m2)

3
1
63 m2
-
15770905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25567049 15770905 Mieszkanie w bardzo dobrym układzie - 3 samodzielne pokoje, jeden z wyjściem na duży balkon. Osobna kuchnia. Korytarz dość duży - nadaje się do ustawienia szaf. Miejsca postojowe są pod blokiem. Przystanki autobusowe oraz liczne punkty usługowe tuż o...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

470 000 PLN (7 460 zł/m2)

3
1
63 m2
1981
15795976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26109894 15795976 Na sprzedaż przestronne i wyjątkowo wysokie mieszkanie (300 cm) o powierzchni 66,62 m², położone w kameralnym, dwupiętrowym budynku, w którym znajduje się zaledwie 5 lokali.Lokal usytuowany jest na 1. piętrze, w reprezentacyjnej klatce schodowej, a s...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

598 000 PLN (9 061 zł/m2)

2
1
66 m2
2024
15791319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25989600 15791319 ROZKŁAD POMIESZCZEŃPodpiwniczenie:garaż3 dodatkowe pomieszczenia gospodarczeWyższy parter:wiatrołap (terakota, panele ścienne)kuchnia (gres, gładź, imitacja cegły, drewniane blaty)salon z jadalnią (deska barlinecka, kominek)WCPiętro:komunikacja (podł...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

1 130 000 PLN (5 539 zł/m2)

1
-
204 m2
1983
15671456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23671786 15671456 Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie bli źniaczej, usytuowanego na spokojnym i cichym osiedlu w Żyrardowie. Ta przestronna nieruchomość o powierzchni 160 m2  to idealne miejsce dla rodzin ceniących komfort i ciszę, jedn...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

940 000 PLN (5 875 zł/m2)

6
2
160 m2
-