• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Żyrardów

Znalezionych ofert: 72

15239195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13551133 15239195 Prezentujemy lokal handlowo- usługowy na sprzedaż w centrum Żyrardowa. Lokal ma powierzchnię 25,6 m2, znajduje się na parterze w bloku 5 piętrowym z 2000 roku. Lokal składa się z głównego pomieszczenia, przedpokoju, poczekalni, pomieszczenia socj...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

235 000 PLN (9 400 zł/m2)

11
-
25 m2
-
15239115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 13551175 15239115 Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 5624 m2 w Żyrardowie. Zlokalizowana jest w okolicy ul. Jaktorowskiej. Wszystkie media w drodze przylegającej do działki: woda, kanalizacja, gaz. Prąd znajduje się na działce. Szerokość działki to ok. 25 m. ...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

1 040 440 PLN (185 zł/m2)

-
-
5624 m2
-
15239304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 13551145 15239304 Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 5506 m, położona w dynamicznie rozwijającej się części Żyrardowa, na osiedlu Wschód. To doskonała propozycja dla inwestorów i deweloperów, którzy szukają terenu z dużym potencjałem rozwoju. N...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

3 500 000 PLN (636 zł/m2)

-
-
5506 m2
-
15448272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18788716 15448272 Położone na osiedlu Wschód ładne i duże mieszkanie do zamieszkania. Mieszkanie trzypokojowe (ok 22+12+10m) z kuchnią, łazienką i osobnym WC. Dodatkowo widna garderoba i powierzchni ok. 5m użytkowana obecnie jako gabinet. Duży (10m) balkon. W piwnicy ...

Żyrardów (Wschód) (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

659 000 PLN (9 153 zł/m2)

3
-
72 m2
1994
10258168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 78337 10258168 Puszcza Mariańska dom na sprzedaż .Nieruchomość to dom parterowy o powierzchni 100 m2 z możliwością adaptacji poddasza na dużej działce 1400 m2. Dom parterowy składa się z trzech pokoi o powierzchni : 24 m2, 20 m2, 18 m2 , kuchni - 9,5 m2, łazienki -...

Żyrardów (Puszcza mariańska) (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

850 000 PLN (8 500 zł/m2)

3
1
100 m2
1962
13669154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 1974526 13669154 Działka położona na obrzeżach Żyrardowa. Nieruchomość sąsiaduje z estetycznymi budynkami jednorodzin Kształt działki zbliżony do kwadratu. Media: prąd i miejski wodociąg w głównej drodze, kanalizacja w planach na rok 2020. Dojazd do działki - poprze...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

255 000 PLN (202 zł/m2)

-
-
1264 m2
-
15733886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24808615 15733886 Ten dom to nie tylko nieruchomość dla dużej rodziny, ale także:-podział na trzy odrębne mieszkania-pensjonat-hotel-hostel-dom senioramożliwości jest dużo.Dane nieruchomości:-powierzchnia użytkowa 278m2-3piętra-działka o powierzchni 479m2-wymiary dzia...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

1 379 000 PLN (4 960 zł/m2)

8
3
278 m2
2000
15287708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14803794 15287708 Inwestycja Dekerta 9 - Doskonała Okazja Inwestycyjna!*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO *** W Żyrardowie - pięknym mieście pełnym historii - do zaoferowania mam 2 pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia 3 pomieszczenia o łącznej powierzchni 58,12 m2...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

558 422 PLN (9 608 zł/m2)

3
1
58.12 m2
2025
15286453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14771608 15286453 Nadzwyczajna okazja! Nieruchomość z olbrzymim potencjałem!*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***W Żyrardowie - pięknym mieście pełnym historii - do zaoferowania mam wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z antresolą o powierzchni 46,56 m2. Duże okna zapewnią sta...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

445 680 PLN (9 572 zł/m2)

2
1
46.56 m2
2025
15287714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14804004 15287714 Nadzwyczajna okazja! Nieruchomość z olbrzymim potencjałem! Termin oddania do użytkowania IV kwartał 2024 r. (inwestycja realizowana jest z wyprzedzeniem terminu - obecnie ok. 80%).*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***W Żyrardowie - pięknym mieście pełnym...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

503 478 PLN (9 250 zł/m2)

3
1
54.43 m2
2025
15729463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24761996 15729463 Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,20 m² zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy.To idealna propozycja dla osób szukających wygodnego mieszkania z windą i pełnym wyposażeniem, gotowego do zamieszkania od za...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

485 000 PLN (9 858 zł/m2)

2
1
49.2 m2
1993
15304224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15263508 15304224 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Na sprzedaż apartamenty w eleganckim i nowocześnie zaprojektowanym budynku. Szczegóły pod nr tel. 730 900 883.Powierzchnie lokali od 27 mkw do 65 mkw, jedno, dwu i trzypokojowe. Balkony i ogródki. Z trzypokojowych apa...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

691 950 PLN (10 645 zł/m2)

3
1
65 m2
2024