• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Błonie

Znalezionych ofert: 67

14080828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 103121 14080828 Działka uslugowo- mieszkaniowa o pow. 2,36 ha położona wśród zabudowy oraz usług przy głównej drodze. Działka w kształcie prostokąta, sucha częściowo zadzewiona. Idealna pod inwestycje. Media: prąd, woda miejska, gaz w działce. Kanalizacja w drodze p...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

3 000 000 PLN

-
-
20360 m2
-
15327190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy dom pod lasem | 20 min do centrum Wrocławia 15896034 15327190 Zakup bezpośrednio od dewelopera.Brak prowizji, bez PCC !Gotowy dom do odbioru! Kameralne osiedle pod lasem, w Błonie obok Miękini, 20 minut do centrum Wrocławia.Kilka minut spaceru pozwoli na zaczerpnięcie świeżego powietrza w pobliskim lesie, a kom...

Błonie (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

738 900 PLN (5 864 zł/m2)

4
2
126 m2
2024
15823509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26604737 15823509 Dom pod Warszawą w cenie kawalerki w stolicy!!!Na sprzedaż niemal wykończony dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej 158,9 m z dodatkowym strychem o powierzchni ok. 40 m do adaptacji. Nieruchomość położona jest na ogrodzone...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

730 000 PLN (3 687 zł/m2)

5
2
198 m2
2001
15806916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26354957 15806916 Nowoczesny i energooszczędny dom komfort, styl i doskonała lokalizacja!Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom o powierzchni ok. 220 m, zaprojektowany z myślą o komforcie, funkcjonalności i estetyce. Położony na słonecznej działce o powierzchni 799 ...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

1 690 000 PLN (7 682 zł/m2)

6
2
220 m2
2017
15766299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25501145 15766299 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż nowoczesne mieszkanie o całkowitej powierzchni 62,6m2 z przestronną loggią (8,45m2). Mieszkanie położone jest na 1 piętrze budynku z 2020 roku, przy ulicy Lesznowskiej w Błoniu. Inwestycja z windą oraz garażem podziemnym - mie...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

679 000 PLN (10 952 zł/m2)

3
1
62 m2
2020
15713724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24444895 15713724 Szanowni PaństwoNa sprzedaż działka budowlana w charyzmatycznej okolicy o powierzchni 6500m2.Działka idealna pod inwestycję.Lokalizacja:Nieruchomość znajduje się w powiecie radomskim w gminie Kowala, miejscowość Błonie w spokojnej okolicy. W pobliżu ...

Błonie (Mazowieckie, gm. Kowala)

520 000 PLN

-
-
6500 m2
-
14694234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 38572 14694234 Błonie, nieruchomość biurowo - magazynowa, pow 817 m2, działka 1781 m2, sprzedam, 990 000 PLN netto. Nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania prze...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

990 000 PLN (1 212 zł/m2)

10
1
817 m2
-
15572194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21584589 15572194 Nowoczesny i Samowystarczalny Dom w Błoniu – Komfort, Cisza i Wygoda Prezentuje wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 227,15 m², który zachwyca nie tylko nowoczesnym wykończeniem, ale przede wszystkim innowacyjnymi rozwiązaniami zapewn...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

1 690 000 PLN (7 445 zł/m2)

4
1
227 m2
2017
15449567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18812492 15449567 Błonie -centrum- dwupokojowe mieszkanie o pow. 36m2 ok. 12 min pieszo od stacji PKP .Parter w niskim bloku z 1969r. (płyta). Budynek z dala od głównych ulic, wokół dużo zielonej przestrzeni oraz miejsc parkingowych.Mieszkanie rozkładowe.W skład lokal...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

399 000 PLN (11 083 zł/m2)

2
1
36 m2
1967
15693272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikatowy, gotowy do wprowadzenia dom w Błoniu 24060648 15693272 Pragnę przedstawić Państwu absolutnie unikatowy dom wolnostojący, położony w cichej i bardzo spokojnej okolicy Błonia.Gotowy do wprowadzenia, w pełni wyposażony i urządzony.Nowoczesny design, bardzo funkcjonalne wnętrze oraz ogródek, który jest ideal...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

3 450 000 PLN (12 637 zł/m2)

5
2
273 m2
2020
15423869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ładna działka w gminie Błonie 18236522 15423869 Do sprzedania ładna, prostokątna działka o powierzchni 3000m2, działka znajduje się w spokojnej miejscowości w gminie Błonie. Oddalona od centrum Warszawy o 30 kilometrów. Tuż obok łąki i pola - okolica idealna na spacery i wycieczki rowerowe, 5 km d...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

660 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15608063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22374557 15608063 NOWOCZESNE SEGMENTY W CENTRUM BŁONIA, OSIEDLE ZAMKNIĘTEOferujemy na sprzedaż nowoczesne lokale mieszkalne w kameralnym, zamkniętym osiedlu składającym się z jedenastu segmentów w zabudowie szeregowej. Inwestycja położona jest w sercu Błonia, zaledwie...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

895 000 PLN (7 397 zł/m2)

4
2
121 m2
2025