• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Biała Podlaska

Znalezionych ofert: 107

15826939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633289 15826939 MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ BIAŁA PODLASKA, UL. SIDORSKA Szukasz przestrzeni dla swojej rodziny w świetnej lokalizacji? To mieszkanie ma ogromny potencjał! Biała Podlaska ul. Sidorska 4. piętro (bez windy) Powierzchnia: 61,47 m²W skład mieszkania wchodz...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

260 000 PLN (4 262 zł/m2)

4
1
61 m2
1976
15879352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27613314 15879352 Na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, obok Zofilasku, przy ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię 45.91m2, znajduje się na parterze, a w jej skład wchodzą:-Salon (z możliwością połączenia z kuchnią)-Kuc...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

317 000 PLN (7 044 zł/m2)

3
1
45 m2
1969
15881312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27628186 15881312 Na sprzedaż dom położony przy ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię ok 64m2, a w jego skład wchodzą:-Salon-Duża Sypialnia-Pokój-Kuchnia z Jadalnią-Łazienka-Przedpokój-Kotłownia-Wiatrołap.Dom 2 lata temu przeszedł reno...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

437 000 PLN (6 828 zł/m2)

3
1
64 m2
1960
15826715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633279 15826715 Ekonomiczne 2 pokojowe mieszkanie, pow. 46,81 m2Jeżeli szukasz mieszkania do zamieszkana lub jako inwestycję na wynajem, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! * ekonomiczne *miejsca parkingowe za szlabanem, *1 piętro, * winda, *młode...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

395 000 PLN (8 587 zł/m2)

2
1
46 m2
2011
15836673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26717426 15836673 #REZERWACJA#Na sprzedaż piękne mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Kolejowej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 38,77m2, znajduje się na parterze, a w jej skład wchodzą:-Salon z wyjściem na balkon-Sypialnia-Kuchnia z jada...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

357 000 PLN (9 395 zł/m2)

2
1
38 m2
1974
15831265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26690096 15831265 Nowoczesne mieszkanie na prestiżowym osiedlu przy ul. Pileckiego gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56,11 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą zlokalizowanego bezpośrednio na...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

435 000 PLN (7 768 zł/m2)

3
1
56 m2
2020
15886988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27773309 15886988 3 pokoje + salon 2 piętro dwustronne idealne pod inwestycjęNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łukaszyńskiej, usytuowane na 2 piętrze.Nieruchomość o bardzo praktycznym układzie składa się z:3 oddzielnych pokoi,przestronnego ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

357 000 PLN (5 174 zł/m2)

4
1
69 m2
1980
15868262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27369879 15868262 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,41 m², zlokalizowane na 1. piętrze w niskim bloku przy ul. Sidorskiej.Nieruchomość składa się z przestronnego salonu, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy również ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

250 000 PLN (7 576 zł/m2)

1
1
33 m2
1969
15872339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27490607 15872339 Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Aleja Tysiąclecia w Białej Podlaskiej.Nieruchomość powiada powierzchnię 36.4m2, znajduje się na 2 piętrze, a jej skład wchodzą:-Salon-Pokój-Kuchnia-Łazienka-PrzedpokójDo mieszkania przynależy również duża piwn...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

233 000 PLN (6 472 zł/m2)

2
1
36 m2
1957
15865693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27304860 15865693 Na sprzedaż mieszkanie ul. Królowej JadwigiOferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,30 m², położone na 2. piętrze w budynku mieszkalnym przy ulicy Królowej Jadwigi.Mieszkanie składa się z:4 ustawnych pokoioddzielnej kuchniłazienki...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

425 000 PLN (5 903 zł/m2)

4
1
72 m2
1989
15887332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780860 15887332 Na sprzedaż przytulne, wyposażone mieszkanie położone przy ul. Księcia Witolda 4 Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię 49.4m2, znajduje się na 4 piętrze, a w jego skład wchodzą:-Salon z wyjściem na duży balkon typu Loggia-2 Sypialnie-K...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

269 000 PLN (5 490 zł/m2)

3
1
49 m2
1997
15868263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27369878 15868263 Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o pow. 48 57 m², zlokalizowane na 1. piętrze w nowym bloku z windą (2024 r.). Lokal nigdy niezamieszkały świeżo po remoncie w 2025 roku, zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie.Mieszkanie s...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

560 000 PLN (11 667 zł/m2)

2
1
48 m2
2025