• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Biała Podlaska

Znalezionych ofert: 107

15868261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27369877 15868261 bez ikon Komfortowe mieszkanie 64,54 m² z klimatyzacją i dużym balkonem Biała Podlaska, ul. KopernikaNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,54 m², położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Kopernika w Białej Podl...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

415 000 PLN (6 484 zł/m2)

2
1
64 m2
1987
15879343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27613317 15879343 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,09 m², położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku z 1982 roku bez windy.Nieruchomość idealna dla:- rodziny z dziećmi (komfortowy metraż),- inwestora szukającego bezpiecznej lokaty kapitał...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

384 000 PLN (6 737 zł/m2)

3
1
57 m2
1982
15728964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24754832 15728964 Mieszkanie na sprzedaż Biała Podlaska, ul. Królowej Jadwigi Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m² zlokalizowane w samym sercu Białej Podlaskiej ul. Królowej Jadwigi. Lokalizacja:Mieszkanie położone jest w woj. lubelskim, powiat m....

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

380 000 PLN (5 205 zł/m2)

4
1
73 m2
1990
15826721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633275 15826721 Na sprzedaż mieszkanie ul. Zygmunta AugustaNa sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe położone przy ul. Zygmunta Augusta.Lokal może nabyć również obcokrajowiec bez konieczności uzyskiwania dodatkowych zezwoleń.Powierzchnia: 50,60 m²Liczba pok...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

310 000 PLN (6 200 zł/m2)

2
1
50 m2
1987
15780320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25801162 15780320 2 pokoje 54,5 m² 2. piętro blok z windą balkon 6 m² niski czynsz ~300 złSłoneczne, funkcjonalne mieszkanie przy ul. Aliny Fedorowicz idealne dla pary, singla lub jako pewna inwestycja na wynajem. Lokal położony na 2. piętrze zadbanego bloku z w...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

415 000 PLN (7 685 zł/m2)

2
1
54 m2
2015
15802110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26256117 15802110 Segment z garażem 2 niezależne lokale Osiedle FrancuskaNa sprzedaż segment w zabudowie szeregowej, położony na Osiedlu Francuska w Biała Podlaska, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji z szybkim dojazdem do obwodnicy miasta oraz planowanym połączeniem z...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

650 000 PLN (2 481 zł/m2)

4
1
262 m2
1997
15690803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24005400 15690803 Działka budowlana ul. Przesmyki, Biała Podlaska 277 m²Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 277 m² (0,0277 ha), położona w Biała Podlaska, przy ul. Przesmyki, w spokojnej i dobrze rozwiniętej części miasta, z szybkim dostępem do centrum.Nieru...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

304 700 PLN (1 100 zł/m2)

-
-
277 m2
-
15742896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25000507 15742896 Na sprzedaż mieszkanie w Białej Podlaskiej!  Lokalizacja: ul. Sidorska 101 B Piętro: 34 (blok bez windy) Powierzchnia: 63,5 m²Mieszkanie składa się z: 3 ustawnych pokoiosobnej kuchni łazienki WCprzedpokojuDodatkowe atuty: Balkon idealny na poranną k...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

410 000 PLN (6 508 zł/m2)

3
1
63 m2
1992
15719051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24558570 15719051 Na sprzedaż: dom 400 m² + działka 585 m²ul. Sitnicka, Biała PodlaskaNa sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Białej Podlaskiej. Idealna propozycja dla dużej rodziny lub jako inwestycja (np. pod...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

380 000 PLN (1 900 zł/m2)

2
1
200 m2
1991
15719046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24558565 15719046 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym i komórką lokatorską ul. Żeromskiego, Biała PodlaskaNa sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50,5 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego bloku z 2017 roku. Lokal zn...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

460 000 PLN (9 200 zł/m2)

2
1
50 m2
2017
15522817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20454099 15522817 MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ! Przestronne 65 m² do remontu, na 3 piętrze bez windy. Wyjątkowa okazja dla kreatywnych!Mieszkanie składa się z 3 pokoi, wc, łazienki, kuchni oraz przedpokoju oraz balkon . Do mieszkania przynależy tez piwnica. Pomieszczenia ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

315 000 PLN (4 846 zł/m2)

3
1
65 m2
1984
15491466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19759752 15491466 Zachęcam do kontaktu i umówienia się na prezentację.Lokalizacja domu jest idealna dla osób szukających miejsc do prowadzenia inwestycji, jednocześnie zachowując spokój i prywatność.Nie można pominąć faktu, że dom przeszedł gruntowną modernizację - zo...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

695 000 PLN (7 020 zł/m2)

4
1
99 m2
2000