• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Biała

Znalezionych ofert: 137

15626026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22732568 15626026 REZERWACJA #Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie 4 pokojowe (M5) o powierzchni 83,7 m², położone na 1. piętrze w budynku przy ul. Sidorskiej Biawena w Białej Podlaskiej. Mieszkanie składa się z dużego salonu, trzech sypialni, osobnej kuchni,...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

440 000 PLN (5 301 zł/m2)

4
1
83 m2
1995
15706385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24300059 15706385 #REZERWACJA#Na sprzedaż jasne mieszkanie położone przy ul. Sikorskiego w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 49.69m2 znajduje się na 2gim piętrze, a w jej skład wchodzą:-Przestronny salon z wyjściem na balkon-Duża sypialnia-Kuchnia z jadalni...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

257 000 PLN (5 245 zł/m2)

2
1
49 m2
1954
15813950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26609708 15813950 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż.Schludne, komfortowe mieszkanie 48,8 m2 ulokowane na 2 piętrze w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Terebelskiej 56Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym, umeblowanie, goto...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

310 000 PLN (6 352 zł/m2)

2
1
48.8 m2
1995
15807805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26379961 15807805 Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 59,60 m2, położone na 3. piętrze w bloku przy ul. Księcia Witolda w Białej Podlaskiej. Do mieszkania przynależy piwnica.Układ mieszkania:-3 niezależne pokoje (ok. 18,06 m2, 10,1 m2 oraz 8,36...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

340 000 PLN (5 705 zł/m2)

3
1
59.6 m2
1998
15192846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 12175767 15192846 Działka budowlana, Biała gm. Trzcianka. Powierzchnia działki 762m 2 . Działka zlokalizowana na nowopowstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Działka zgodnie z Planem zagospodarowania przestrzennego jest przeznaczona pod zabudowę mi...

Biała (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

99 000 PLN

-
-
762 m2
-
15789610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25945400 15789610 Nowoczesny dom 120,64m2– Osiedle Francuska, Biała Podlaska Energooszczędny, gotowy do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 120,64 m2, położony na cenionym, spokojnym i rodzinnym osiedlu Fran...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

899 000 PLN (7 452 zł/m2)

4
1
120.64 m2
2018
15448421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 18790437 15448421 Mamy przyjemność zaoferować Państwu wyjątkową działkę rolno-budowlaną o powierzchni 7700 m², zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Biała w gminie Dobrzany, powiecie stargardzkim.Działka usytuowana jest bezpośrednio przy drodze głównej, co zapewnia...

Biała (Zachodniopomorskie, gm. Dobrzany)

346 500 PLN (45 zł/m2)

-
-
7700 m2
-
15782340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25841067 15782340 Dom, który łączy komfort życia rodzinnego z przestrzenią na Twój biznes!Marzysz o miejscu, w którym Twoja rodzina będzie mogła cieszyć się spokojem, a Ty zrealizujesz swoje zawodowe plany bez wychodzenia z domu?Odkryj dom, który łączy spokój życia ro...

Biała (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

1 540 000 PLN (8 556 zł/m2)

5
2
180 m2
2001
15119697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10286562 15119697 NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA BUDYNKIEM MAGAZYNOWYM I PRODUKCYJNYM BIAŁA, GM. TRZCIANKA Nieruchomość o powierzchni 1,5243ha. Na działce znajdują się budynek jednokondygnacyjny składający się z: hali o pow. ok. 1300m2 ...

Biała (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

700 000 PLN

-
-
15243 m2
-
14969543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5819198 14969543 NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA BUDYNKAMI MAGAZYNOWYMI I PRODUKCYJNYMI BIAŁA, GM. TRZCIANKA Nieruchomość składa się z trzech działek o łącznej powierzchni 2,4331ha. Istnieje możliwość sprzedaży pojedynczej działki. Na działkach z...

Biała (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

1 350 000 PLN

-
-
24331 m2
-
12614535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 15431 12614535 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA SIEDLISKOWA O POW. 2,86ha BIAŁA, GM. TRZCIANKA Tytułem oferty jest działka otoczona lasem. Działka w kształcie prostokąta. Uzbrojenie: prąd i woda na działce. CENA: 150 000zł Oferta wysłana z systemu Galactica Vir...

Biała (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

150 000 PLN

-
-
28600 m2
-
15027059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 7301426 15027059 NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA BUDYNKAMI MAGAZYNOWYMI I PRODUKCYJNYMI BIAŁA, GM. TRZCIANKA Nieruchomość składa się z trzech działek o łącznej powierzchni 2,4331ha. Istnieje możliwość sprzedaży pojedynczej działki. Na działkach z...

Biała (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

1 350 000 PLN (386 zł/m2)

11
-
3500 m2
-