• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Biała

Znalezionych ofert: 137

15119694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10286561 15119694 NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA BUDYNKAMI MAGAZYNOWYMI I PRODUKCYJNYMI BIAŁA, GM. TRZCIANKA Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 9088m2. Na działkach znajduje się budynek dwukondygnacyjny o pow. ok. 16...

Biała (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

500 000 PLN

-
-
9088 m2
-
13820538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 100309 13820538 Na sprzedaż zadbany, przestronny dom o powierzchni 208m 2 . Nieruchomość zlokalizowana w Białej Piskiej - ul. Konopnickiej . Budynek położony jest na osiedlu podobnych zabudowań. Układ domu przedstawia się następująco: Parter (69m 2 ) ...

Biała Piska (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biała Piska)

900 000 PLN (4 327 zł/m2)

4
2
208 m2
-
15805667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26313443 15805667 Dom pasywny na sprzedaż – Biała Góra Kolonia, powiat iławski, gmina Lubawa Na sprzedaż wyjątkowa, energooszczędna nieruchomość premium, zaprojektowana z myślą o pełnej niezależności, komforcie i najwyższej jakości życia. Dom pasywny położony w malown...

Biała Góra (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lubawa)

7 450 000 PLN (14 900 zł/m2)

7
3
500 m2
2023
15453149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 18910477 15453149 Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny położony na parterze domu wolnostojącego dwurodzinnego wraz z garażem. Mieszkanie o pow. 107,25m2 położone jest w Białej Podlaskiej przy ul. Budkiewicza (centrum miasta) Istnieje możliwość zakupu całego bud...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

450 000 PLN (4 196 zł/m2)

5
-
107.25 m2
1970
15764296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25444920 15764296 Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem w Białej Podlaskiej przy ul. Ignacego Krasickiego. Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 119 m², w całości podpiwniczony, położony na działce o powierzchni 566 m...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

699 000 PLN (3 224 zł/m2)

4
2
216.8 m2
1986
15692835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24052905 15692835 Oferuję na sprzedaż ładne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 50,90 m2 znajdujące się w Białej Podlaskiej przy ul. Janowskiej. Oferta idealna dla rodziny lub jako inwestycja.Istnieje możliwość podziału salonu na dwa oddzielne pokoje z niezależnym wejściem...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

289 000 PLN (5 678 zł/m2)

2
-
50.9 m2
2001
15786296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25903683 15786296 Na sprzedaż proponujemy mieszkanie usytuowane na 1 piętrze bloku w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Cena do negocjacji.Układ pomieszczeń: -jasny i przestronny umeblowany salon, -dwie ustawne umeblowane sypialnie,-duża kuchnia z pełnym...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

340 000 PLN (5 948 zł/m2)

3
1
57.16 m2
1988
15688715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23993256 15688715 Na sprzedaż działka budowlana – Biała Niżna, gm. Grybów, pow. nowosądecki, woj. małopolskie.Nieruchomość o powierzchni 10 arów.Najważniejsze atuty:Wszystkie media dostępne na działce – prąd, woda, gaz, kanalizacjaPołożona jest w spokojnej i zielonej...

Biała Niżna (Małopolskie, gm. Grybów)

149 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15737656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24887989 15737656 Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze bloku w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Cena do negocjacji.Układ pomieszczeń: -jasny i przestronny umeblowany salon, -dwie ustawne umeblowane sypialnie,-duża kuchnia z pełnym umeblowaniem, kuc...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

309 000 PLN (4 605 zł/m2)

3
2
67.1 m2
1986
15535348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20722290 15535348 Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w niskim bloku w Białej Podlaskiej przy ul. Kościuszki. Mieszkanie zostało świeżo odświeżone. Mieszkanie o powierzchni 46,60m2 składa się z następujących pomieszczeń: - salon z wyjściem na bal...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

280 000 PLN (6 009 zł/m2)

2
1
46.6 m2
-
13913155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 37695 13913155 Chojnów, Biała Kołątaja, działka budowlano - usługowa, sprzedam 130 000 zł. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano - usługowa w cichej i spokojnej miejscowości Biała Kołłątaja. Działka ma bezpośredni dostęp do drogi wojewódzkiej nr 335, w gr...

Biała (Biała kołątaja) (Dolnośląskie, gm. Chojnów)

130 000 PLN

-
-
980 m2
-
15697672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24134115 15697672 Zapraszamy do zakupu przestronnego 3 pokojowego mieszkania, położonego w Białej Podlaskiej przy ul. Sidorskiej.Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 68,48m2 położony jest na 4 piętrze w niskim bloku. W skład mieszkania wchodzi:- oddzielna kuchnia-...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

330 000 PLN (4 820 zł/m2)

3
-
68.46 m2
1993