• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bolesławiec

Znalezionych ofert: 31

15799137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26181872 15799137 Biuro Metrohouse z przyjemnością prezentuje nowoczesne mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowane przy ulicy Staroszkolnej w Bolesławcu. To inwestycja stworzona z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokiej jakości życia przyszłych mieszkańcó...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

430 000 PLN (8 958 zł/m2)

2
1
48 m2
2022
15865283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27291952 15865283 Na sprzedaż działka usługowa Osiedle Kwiatowe, BolesławiecOferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę usługową o powierzchni 3488 m², zlokalizowaną na dynamicznie rozwijającym się Osiedlu Kwiatowym.Nieruchomość o wymiarach ok. 58 x 62 m daje szerokie moż...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

890 000 PLN (255 zł/m2)

-
-
3488 m2
-
15881553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27638374 15881553 Wyjątkowa kamienica inwestycyjna w ścisłym centrum miasta gotowy biznes z natychmiastowym dochodem.Na sprzedaż atrakcyjna kamienica położona w doskonałej lokalizacji, w samym sercu miasta. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla inwestorów poszu...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

2 640 000 PLN (8 224 zł/m2)

11
-
321 m2
1930
15865930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27305762 15865930 Na sprzedaż działka budowlana Osiedle Kwiatowe, BolesławiecOferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 742 m², położoną w spokojnej i rozwijającej się części miasta na Osiedlu KwiatowymNieruchomość ma bardzo korzystne wymiary ok. 30 x 27 m...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

197 000 PLN (266 zł/m2)

-
-
742 m2
-
15865422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27300233 15865422 Przedmiotowa działka o powierzchni 891 m² położona jest w centrum miasta, na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczonym symbolem A-U6. Zgodnie z zapisami planu teren ten przeznaczony jest pod zabudowę usługową.Dział...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

1 450 000 PLN (1 627 zł/m2)

-
-
891 m2
-
15865282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27291953 15865282 Atrakcyjna działka budowlana Osiedle Kwiatowe, Bolesławiec Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 729 m², położ...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

197 000 PLN (270 zł/m2)

-
-
729 m2
-
15848054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26931155 15848054 To idealne miejsce dla osób, które cenią ciszę i bliskość zieleni, a jednocześnie chcą pozostać w dogodnym połączeniu z centrum miasta, szkołami, przedszkolami, sklepami oraz pełną infrastrukturą miejską.Na sprzedaż trzy domy w zabudowie szeregowej z...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

990 000 PLN (7 920 zł/m2)

4
1
125 m2
2025
15853593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27053244 15853593 Biuro Metrohouse ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 153 m², wybudowany w technologii szkieletowej (styl kanadyjski). Nieruchomość idealna dla osób poszukujących przestrzeni, wygody oraz ...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

1 500 000 PLN (9 804 zł/m2)

3
1
153 m2
1999
15852783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27040130 15852783 Jeśli rozwijasz swój biznes w sposób przemyślany i masz świadomość, że odpowiednia lokalizacja potrafi realnie przełożyć się na wyniki - ta oferta została stworzona właśnie z myślą o Tobie.W samym sercu handlowej aktywności, przy ul. Wesołej w Bolesł...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

510 000 PLN (5 862 zł/m2)

11
-
87 m2
1985
15877886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27583499 15877886 Na sprzedaż obiekt magazynowo-biurowy zlokalizowany na terenie strefy przemysłowej w Wykrotach ok. 30 km od Bolesławca. Całkowita powierzchnia zabudowy, obejmująca halę, część biurową oraz zadaszenia, wynosi blisko 9 000 m². Nieruchomość poł...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

23 914 076 PLN (2 722 zł/m2)

1
-
8786 m2
2004
15884379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27700164 15884379 Przedstawiamy wyjątkową okazję dla inwestorów oraz miłośników górskiego klimatu. To prestiżowy obiekt hotelowy w standardzie trzech gwiazdek, usytuowany w sercu Karkonoszy — jednego z najbardziej rozpoznawalnych i chętnie odwiedzanych pasm górskich w...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

609 637 PLN (11 954 zł/m2)

2
-
51 m2
2022
15881458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27632573 15881458 Biuro METROHOUSE prezentuje nowoczesne mieszkania w stanie deweloperskim zlokalizowane w spokojnej części Bolesławca. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania z dodatkową przestrzenią i niskimi kosztami utrzymania.Dostępne s...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

510 000 PLN (6 986 zł/m2)

4
1
73 m2
2025