• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bolesławiec

Znalezionych ofert: 31

15714511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24463360 15714511 Bolesławiec gmina Mosina  atrakcyjna działka budowlana o pow 987 m2  prąd w ulicy  cena : 189zł m2  istnieje możliwość dokupienia sąsiedniego gruntu  Kontakt: Jacek Melcer 780213909 - 618537865. [email protected] BON HANDOM - Poznań, ul. Folwarczna ...

Bolesławiec (Wielkopolskie, gm. Mosina)

186 543 PLN (189 zł/m2)

-
-
987 m2
-
15714513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24463361 15714513 Bolesławiec gmina Mosina  atrakcyjna działka budowlana o pow 813 m2  szerokość 27 m2  prąd w ulicy  cena : 193 zł m2  istnieje możliwość dokupienia sąsiedniego gruntu  Kontakt: Jacek Melcer 780213909 - 618537865. [email protected] BON HANDOM - Pozna...

Bolesławiec (Wielkopolskie, gm. Mosina)

156 909 PLN (193 zł/m2)

-
-
813 m2
-
15554493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21079889 15554493 Dom cztery mieszkania inwestycja nie do odrzucenia .Nie myśl kup i zarabiaj , zapłać część teraz zdecydujemy co dalej!Jedyna w swoim rodzaju nieruchomość w ofercie prezentowanej przez Freedom Nieruchomości! W tym luksusowy domu możesz zamieszkać od...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

1 200 000 PLN (4 286 zł/m2)

8
4
280 m2
-
15502491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19979172 15502491 Mieszkanie w Łaziskach w spokojnej okolicy w bliskiej odległości do Bolesławca SZCZEGÓŁY OFERTY: - Mieszkanie o powierzchni 93,87 m2 z osobnym niezależnym wejściem położone na parterze w dwupiętrowym budynku. Dostępne od zaraz ! Teren ogrodzony . Moż...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

359 000 PLN (3 826 zł/m2)

3
1
93.83 m2
-
15377414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 17176902 15377414 WIRTUALNY SPACER LINK: https:sb360.onlineoeoycwBiuro Nieruchomości Freedom zaprasza do zakupu luksusowego mieszkanie o dwóch poziomach na ekskluzywnym osiedlu ,,Kwiatowym Możliwa zamiana na dom jednorodzinny! Lub chcesz zamienić swoje dotychczasow...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

890 000 PLN (7 417 zł/m2)

5
2
120 m2
2019
15637875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22995308 15637875 BIURO NIERUCHOMOSCI FEEDOM PREZENTUJE JEDYNĄ I NIEPOWTAŻAWLNĄ NIERUCHOMOŚĆMIESZKANIE Z OGRODEMPOWIERZCHNIA 54.14 M2TRZY POKOJE !!!!!!!POŁOŻONĄ W WYJĄTKOWEJ LOKALIZACJI TA NIERUCHOMOŚĆ TO SPEŁNIENIE MARZEŃ KAŻDEGO KLIENTA OSTATNIE MIESZKANIA Z OGRODA...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

459 000 PLN (8 478 zł/m2)

3
1
54.14 m2
2025
15637498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22984318 15637498 BIURO NIERUCHOMOSCI FEEDOM PREZENTUJE JEDYNĄ I NIEPOWTAŻAWLNĄ NIERUCHOMOŚĆ MIESZKANIE Z OGRODEMPOWIERZCHNIA 54.14 M2 TRZY POKOJE !!!!!!!POŁOŻONĄ W WYJĄTKOWEJ LOKALIZACJI  TA NIERUCHOMOŚĆ TO SPEŁNIENIE MARZEŃ KAŻDEGO KLIENTA OSTATNIE MIESZKAN...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

439 000 PLN (8 109 zł/m2)

3
1
54.14 m2
2025