• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Budy

Znalezionych ofert: 92

15648330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23254278 15648330 Do sprzedania atrakcyjna działka w otoczeniu lasów i łąk,w cichej i spokojnej wiejskiej okolicy, o powierzchni 2608 m2. Działka znajduje się w miejscowości Lipskie Budy obok Dobieszyna. Przy zachowaniu wszystkich walorów związanych z otoczniem, dział...

Lipskie Budy (Mazowieckie, gm. Stromiec)

118 000 PLN

-
-
2608 m2
-
15239389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13551189 15239389 Do sprzedaży działka o powierzchni 2000 m2 znajdująca się we wsi Stare Budy gmina Jaktorów. Działka częściowo objęta studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, a częściowo objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzenne...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

200 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
15791561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25994376 15791561 Nie przegap tej wyjątkowej szansy na zakup domu z zabudową siedliskową w tak atrakcyjnej lokalizacji. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na oglądanie tej nieruchomości i poczuć jej niepowtarzalną atmosferę.Z okien rozciąga się widok na in...

Nowe Budy (Mazowieckie, gm. Brańszczyk)

429 000 PLN (6 129 zł/m2)

1
-
70 m2
1947
15776776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25717737 15776776 Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 137 m², położony w malowniczej miejscowości Brańszczyk. Cena nieruchomości wynosi 650 000 PLN, co przekłada się na 4 761 PLN za metr kwadratowy. To doskonała okazja dla osób poszukujących komfor...

Nowe Budy (Mazowieckie, gm. Brańszczyk)

599 000 PLN (4 404 zł/m2)

4
1
136 m2
1977
15891381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27896588 15891381 Na sprzedaż niepowtarzalna posiadłość o powierzchni 4,6 ha, położona w cichej i malowniczej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dogodnym dojazdem.Na terenie nieruchomości znajdują się dwa niezależne domy mieszkalne, przeznaczone d...

Budy Michałowskie (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

4 000 000 PLN (24 390 zł/m2)

3
1
164 m2
2004
15876165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27532336 15876165 Duża działka z pozwoleniem na budowę cisza, przestrzeń i szybki dojazd do Skierniewic.Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w miejscowości Budy Trzcińskie, zaledwie kilka minut od Skierniewic. To idealna propozycja dla osób, które szukają spokoju, ...

Budy Trzcińskie (Łódzkie, gm. Nowy Kawęczyn)

540 000 PLN (55 zł/m2)

-
-
9865 m2
-
15746101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25069740 15746101 Na sprzedaż dom położony w wyjątkowym miejscu w Budach Grabskich pod Skierniewicami, w otoczeniu lasów Bolimowskiego Parku Krajobrazowego i nad malowniczą rzeką Rawką.Ta oferta to nie tylko możliwość nabycia domu, to szansa na życie bliżej natury, g...

Budy Grabskie (Łódzkie, gm. Skierniewice)

695 000 PLN (2 613 zł/m2)

2
1
266 m2
2000
15709423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24354077 15709423 Sprzedaż działki w Starych Budach – ok. 1400 m², spokojna okolica, blisko miastaDo budowy domu jednorodzinnego. Dostęp do mediów: prąd na działceWarunki zabudowy: Działka posiada już wydane warunki zabudowy.Bliskość do miasta: Nieruchomość znajduje s...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

310 000 PLN

-
-
1415 m2
-
14930741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 4934100 14930741 Ustawna, uzbrojona działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy na budowę 2 domów jednorodzinnych (mogą być 2 lokalowe), idealna pod inwestycje! Na działce wszystkie media : prąd, woda, gaz, kanalizacja, dodatkowo na działce studnia. Dojazd do dzi...

Sade Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

399 000 PLN

-
-
1700 m2
-
15890546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27879101 15890546 Na sprzedaż działka w spokojnej zielonej miejscowości Atuty nieruchomości: płaski, suchy i dobrze nasłoneczniony teren łatwy w zabudowie naturalne zadrzewienie wyjątkowy klimat i prywatność szerokie możliwości zabudowyDoskonała propozycja dla osób...

Budy Zosine (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

300 000 PLN

-
-
1768 m2
-
15859059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27163222 15859059 Szukasz gruntu, który pozwoli szybko rozpocząć inwestycję i ograniczyć formalności do minimum? Ta oferta spełnia kluczowe oczekiwania inwestorów i deweloperów.Działka z wydanymi warunkami zabudowy, przeznaczona pod budowę kameralnego osiedla 6 domów ...