• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Budy

Znalezionych ofert: 92

15889610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27856387 15889610 Działka budowlana 1000 m2 Stare Budy WZ media spokojna okolicaNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o łącznej powierzchni 1000 m2, położona w miejscowości Stare Budy. To idealne miejsce pod budowę domu jednorodzinnego- dla osób ceniących ciszę,...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

280 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15784886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 25863448 15784886 Bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 2657m2, (20136 m) znajdująca się w miejscowości Budy Zaklasztorne gm. Puszcza Mariańska. Objęta Miejscowym planem Zagospodarowania Przestrzennego - symbol 5MN - pod budownictwo jednorodzinne. Ciche malowni...

Budy Zaklasztorne (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

292 270 PLN

-
-
2657 m2
-
15784887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 25863450 15784887 Bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 2641m2, (20130 m) znajdująca się w miejscowości Budy Zaklasztorne gm. Puszcza Mariańska. Objęta Miejscowym planem Zagospodarowania Przestrzennego - symbol 5MN - pod budownictwo jednorodzinne. Ciche malowni...

Budy Zaklasztorne (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

290 510 PLN

-
-
2641 m2
-
15876160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27532340 15876160 Działka inwestycyjna z linią brzegową rzeki 2700 m² Stare Budy, gm. JaktorówNa sprzedaż działka o powierzchni 2700 m², położona w miejscowości Stare Budy (gmina Jaktorów), w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, lasów i terenów zielonych. Nieruchomość...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

280 000 PLN (104 zł/m2)

-
-
2700 m2
-
15321639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15725467 15321639 BUDY WOLKSKIE działka budowlana o pow. 5098 m2., częściowo zalesiona. Polecam Państwu działkę budowlaną o powierzchni 5098,1 m2.Według MPZP jest to teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Media - woda ( studnia głębinowa ) na działce, prąd - przy...

Budy Wolskie (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

650 000 PLN (128 zł/m2)

-
-
5098 m2
-
15851453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękna Posiadłość Podlasia. Oferta PREMIUM. 27012954 15851453 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Urokliwa perełka Podlasia. Z sąsiedztwem żubrów. Prawdziwa OKAZJA! Przedstawiamy ofertę sprz...

Budy (Podlaskie, gm. Białowieża)

2 700 000 PLN (9 643 zł/m2)

8
4
280 m2
2011
15860349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27182358 15860349 Na sprzedaż działka budowlana 1391m2, położona w Budach Zosinych gm. Jaktorów.Na końcu spokojnej ulicy, tam gdzie kończy się ruch samochodów, znajduje się działka nr 6829 z warunkami zabudowy – położona w ostatniej linii zabudowy, bezpośrednio przy r...

Budy Zosine (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

167 000 PLN

-
-
1391 m2
-
15862467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27227120 15862467 Do sprzedaży nieruchomość siedliskowa w malowniczej okolicy z działką o powierzchni 1 ha- wymiary 80x120. Siedlisko znajduje się we wsi Budy Zaklasztorne gmina Puszcza Mariańska powiat Żyrardowski , jednak w bardzo dobrym punkcie  w odległości okoł...

Budy Zaklasztorne (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

1 299 000 PLN (10 825 zł/m2)

3
-
120 m2
1960
15860659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182979 15860659 Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 105 m², położony w miejscowości Sade Budy, gm. Jaktorów.BUDYNEKDom stoi na ogrodzonej działce o powierzchni 363 m² (ok. 20 m x 17,5 m). Wybudowany został w 1999 roku, jest w dobrym stanie technicznym - gotowy ...

Sade Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

600 000 PLN (5 172 zł/m2)

2
2
116 m2
1999
15848561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26943921 15848561 Marzysz o własnym domu w spokojnym miejscu, blisko natury, ale z szybkim dojazdem do miasta?Ta działka to przestrzeń, w której zrealizujesz swoje plany i stworzysz wymarzony dom dla siebie i swojej rodziny.Nieruchomość położona jest w cichej, prężnie...

Budy Michałowskie (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

748 000 PLN

-
-
3400 m2
-
15884423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27701824 15884423 Wyobraź sobie miejsce, w którym dzień zaczyna się ciszą pól, zapachem świeżego powietrza i przestrzenią, która naprawdę należy do Ciebie. Właśnie tak wygląda codzienność na nieruchomości w Budach 37 wyjątkowym siedlisku, które łączy spokój wsi z og...

Budy (Wielkopolskie, gm. Rozdrażew)

2 000 000 PLN (983 zł/m2)

11
-
2035 m2
2008
15862036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27221760 15862036 Oferuje działkę 3174m2 ze stawem z kompleksu działek budowlanych wśród drzew. Działka o numerze 43935 znajdująca się w Budach Michałowskich , gmina Jaktorów. Kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach 108 x 24 mNa działce znajduje się skrzynka energe...

Budy Michałowskie (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

330 000 PLN

-
-
3174 m2
-