• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Busko-Zdrój

Znalezionych ofert: 44

15847121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26902239 15847121 Nowoczesny apartament z ogródkiem 50,96 m² Busko-Zdrój Na sprzedaż komfortowy, 3 pokojowy apartament o powierzchni 50,96 m² , usytuowany na parterze dwupiętrowego budynku w nowo wybudowanym kompleksie mieszkaniowym, w połu...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

453 900 PLN (9 078 zł/m2)

3
-
50 m2
2024
15575167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21644063 15575167 Na sprzedaż działka o pow. 1921m2 zlokalizowana w miejscowości Owczary tuż obok Buska-Zdroju. Grunt o przybliżonych wymiarach ok. 13x101x23x65x4x30, początkowa szerokość frontu 13m, następnie poszerza się do ok. 20m Brak obowiązującego Miejscowego ...

Busko-Zdrój (Owczary) (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

195 000 PLN

-
-
1921 m2
-
15663775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23537993 15663775 Na sprzedaż działka o pow. 60 642 m2 zlokalizowana w miejscowości Młyny gm. Busko-Zdrój tuż przy drodze krajowej nr 73 w kierunku Kielc i Tarnowa. Działka w kształcie prostokąta, płaska, niezagospodarowana, użytkowana rolniczo, teren nieogrodz...

Busko-Zdrój (Młyny) (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

3 745 350 PLN

-
-
60642 m2
-
15661959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23491828 15661959 Na sprzedaż działka o pow. 1988 m2 zlokalizowana w miejscowości Wolica tuż obok Buska-Zdroju . Wymiary działki ok. 21x91m, szerokość frontu ok. 21m. Działka ogrodzona (ogrodzenie betonowe), niezagospodarowana. Dojazd drogą utwardzoną. Dla dzia...

Busko-Zdrój (Wolica) (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

129 000 PLN

-
-
1988 m2
-
15550374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20966967 15550374 Na sprzedaż działka o powierzchni 1500m2 zlokalizowana w miejscowości Młyny, gm. Busko-Zdrój. Grunt o przybliżonych wymiarach ok. 28x56x20x14x8x41 [m], szerokość frontu ok. 28m. Dojazd oświetloną drogą asfaltową. Działka płaska, nieogrodzona i ni...

Busko-Zdrój (Młyny) (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

85 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15688538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23990325 15688538 Na sprzedaż dom o pow. 70m2 zlokalizowany na działce o pow. 25 055 m2 (2,5055ha) w miejscowości Budzyń, gmina Busko-Zdrój. Dom w stanie do generalnego remontu lub wyburzenia oraz budynkami gospodarczymi (oborą, stodołą). Działka niezagospodarow...

Busko-Zdrój (Budzyń) (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

270 000 PLN (3 857 zł/m2)

3
-
70 m2
1960
15682604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23880915 15682604 Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3 426 m2 zlokalizowana w Busku Zdroju, w okolicy ulic 1 Maja i Grotta. Działka płaska, w kształcie prostokąta, niezagospodarowana, nieogrodzona. Teren na którym znajduje się działka jest objęty Mie...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

4 635 378 PLN

-
-
3426 m2
-
15661822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23489260 15661822 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 55,78 m2 zlokalizowane w nowym bloku przy ul. Waryńskiego w Busku-Zdroju. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym o pow. 22,10m2, dwie sypialnie o pow. 9,49m2 i 9,45m2, przedpokój o pow. 7,...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

650 000 PLN (11 818 zł/m2)

3
-
55 m2
2024
15348138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16459104 15348138 Na sprzedaż działka o pow. 25 055 m2 (2,5055ha) zlokalizowana w miejscowości Budzyń, gmina Busko-Zdrój. Nieruchomość zabudowana domem w stanie do generalnego remontu lub wyburzenia oraz budynkami gospodarczymi (oborą, stodołą). Działka niezagosp...

Busko-Zdrój (Budzyń) (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

270 000 PLN

-
-
25055 m2
-
15228970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13308924 15228970 Na sprzedaż działka o pow. 5400 m2 zlokalizowana w Widuchowej obok Buska-Zdroju. Działka o przybliżonych wymiarach: 27 x 207 x 20 x 3 x 4 x 209 [m], o kształcie zbliżonym do prostokąta (z wyciętym rogiem), nieogrodzona. Obecnie znajduje się na niej ...

Busko-Zdrój (Widuchowa) (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

160 000 PLN

-
-
5400 m2
-
15886017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27746321 15886017 Mam przyjemność zaprezentować  Państwu ofertę sprzedaży mieszkania z tarasem w nowym budownictwie, usytuowane na parterze,  o powierzchni 50,96 m2Skierowana  jest ona do osób poszukujących mieszkania, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymaga...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

463 796 PLN (9 276 zł/m2)

3
1
50 m2
2024
15826714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633271 15826714 Mam przyjemność zaprezentować  Państwu ofertę sprzedaży mieszkanie z tarasem w nowym budownictwie, usytuowane na parterze,  o powierzchni 43m2Skierowana  jest ona do osób poszukujących mieszkania, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagający...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

390 000 PLN (9 070 zł/m2)

2
1
43 m2
2025