• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Busko-Zdrój

Znalezionych ofert: 44

15886837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27768797 15886837 Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 73 m², położone na 3 piętrze w zadbanym budynku z domofonem. Lokal składa się z czterech ustawnych pokoi, co czyni go idealnym wyborem dla rodziny lub jako inwestycję pod wynajem.Mieszkanie wyr...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

545 000 PLN (7 466 zł/m2)

4
1
73 m2
1990
15784857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25862120 15784857 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 120 m² z garażem. Położony na działce o powierzchni 1300 m².Budynek został wybudowany w 2024 roku z dbałością o każdy detal wszystko jest nowe, zadbane i solidnie wykonane.UKŁAD POMIESZCZEŃParte...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

1 050 000 PLN (8 750 zł/m2)

5
2
120 m2
2024
15510424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20123255 15510424 Na sprzedaż ekskluzywny Penthouse z 2023 roku o powierzchni 128,72m2. Usytuowany na czwartym piętrze w czteropiętrowym kameralnym Apartamentowcu. Położony w samym sercu miasta, oferujący przepiękne widoki. Ten luksusowy, przestronny apartament to kwi...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

1 094 120 PLN (8 548 zł/m2)

4
2
128 m2
2023
15515627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20257586 15515627 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w uzdrowiskowym mieście Busko-Zdrój!Kupujący nie płaci podatku PCC!'Zacisze Sikorskiego' to nowopowstała inwestycja blisko centrum miasta. Projekt zakłada aż 49 mieszkań o różnych metrażach d...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

378 970 PLN (8 238 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15515629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20257583 15515629 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w uzdrowiskowym mieście Busko-Zdrój!Kupujący nie płaci podatku PCC!'Zacisze Sikorskiego' to nowopowstała inwestycja blisko centrum miasta. Projekt zakłada aż 49 mieszkań o różnych metrażach d...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

433 760 PLN (8 184 zł/m2)

3
1
53 m2
2025
15510412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20123254 15510412 Na sprzedaż ekskluzywny Penthouse z 2023 roku o powierzchni 128,72m2. Usytuowany na czwartym piętrze w czteropiętrowym kameralnym Apartamentowcu. Położony w samym sercu miasta, oferujący przepiękne widoki. Ten luksusowy, przestronny apartament to kwi...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

1 047 455 PLN (8 516 zł/m2)

4
2
123 m2
2023
15754250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 25229275 15754250 Marzysz o inwestycji w rajskiej scenerii wyspy Nosy Be na Madagaskarze? Oferujemy na sprzedaż luksusowy hotel z prywatną plażą, objęty dzierżawą na przeszło 87 lat. Ten wyjątkowy obiekt to idealna okazja do zainwestowania w rozwijający się rynek tury...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

24 357 852 PLN (1 815 zł/m2)

1
-
13420 m2
2020
15752840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 25177319 15752840 Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe sanatorium, które spełnia wszelkie standardy sanitarno-epidemiologiczne, gotowe do natychmiastowego uruchomienia.Główne cechy obiektu:- Lokalizacja: W samym sercu Buska-Zdroju, w parku zdrojowym , co zapewnia doskonały...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

13 500 000 PLN (7 500 zł/m2)

1
-
1800 m2
2007
15872922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27506468 15872922 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 120 m², położony w samym centrum miejscowości Nowy Korczyn.Malownicze miasteczko w widłach dwóch rzek – Nidy i Wisły, na trasie Kraków - Sandomierz.Miejscowość o bogate...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

1 150 000 PLN (9 583 zł/m2)

6
-
120 m2
2005
15349211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16500507 15349211 Mam zaszczyt przedstawić Państwu ofertę ' Wyjątkowej Posiadłości' zlokalizowanej w Busko - Zdroju. Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący przy ulicy Pileckiego w Busku Zdroju.Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni ...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

1 860 000 PLN (6 643 zł/m2)

5
2
280 m2
2022
15572524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21589214 15572524 Na sprzedaż dom w centrum Buska-Zdroju przestronny i funkcjonalnyOferujemy na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 160 m², położony w centrum Buska-Zdroju. Dodatkowym atutem nieruchomości jest poddasze o powierzchni 60 m², które daje wiele możliwośc...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

599 000 PLN (3 328 zł/m2)

4
2
180 m2
1990
15670622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23654871 15670622 Na sprzedaż pensjonat usytuowany w Busku-Zdroju, przy ul. Bajkowej, w strefie uzdrowiskowej, tuż przy parku zdrojowym. W skład budynku wchodzą następujące powierzchnie: na parterze: ganek o pow. 5,44m2 przedsionek o pow. 4,85m2 klatka schodo...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

2 900 000 PLN (8 192 zł/m2)

12
5
354 m2
1998