• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bydgoszcz Śródmieście

Znalezionych ofert: 117

15884778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokoje Blisko Dworca 27711458 15884778 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z możliwością aranżacji 4 pokoi - na ul. PomorskiejNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,13 m², położone w centrum miasta przy ul. Pomorskiej , w zadbanej kamienicy. Nieruchomość sprawdzi się zarówno dl...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

545 000 PLN (7 171 zł/m2)

3
1
76 m2
1900
15891415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe Mieszkanie - Śródmieście, Ul.Rycerska 27896896 15891415 !! NOWE MIESZKANIE W BLOKU Z 2026 ROKU - ŚRÓDMIEŚCIE, UL. RYCERSKA !!ATUTY:nowy apartamentowiec z 2026 roku!winda!mieszkanie wykończone pod klucz!wyposażenie oraz dekoracje w cenie!gotowe do zamieszkania od zaraz!wysoki standard wykończenia!osiedle z...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

645 000 PLN (16 974 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15891414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokojowe Mieszkanie - Śródmieście 27896905 15891414 !! 2 POKOJE W KAMIENICY - ŚRÓDMIEŚCIE, UL. JAGIELLOŃSKA !!ATUTY:świetna lokalizacja w samym centrum miasta!klimatyczna kamienica!mieszkanie gotowe do zamieszkania!funkcjonalny układ pomieszczeń!balkon!pełne wyposażenie w cenie!sypialnia z garderobą!i...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

380 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
38 m2
1895
15841810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w centrum, zrewitalizowana kamienica! 26798056 15841810 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania po generalnym remoncie znajdującego się przy ulicy Pomorskiej w Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze w zrewitalizowanej kamienicy.Bardzo dobre doświetle...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

339 000 PLN (10 935 zł/m2)

2
1
31 m2
1920
15878818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
!! 2 pokojowe mieszkanie 31,30m2 - Śródmieście !! 27601812 15878818 !! 2 POKOJOWE MIESZKANIE 31,30,M² - ŚRÓDMIEŚCIE !!ATUTY:- przestronne 31,30m² !- ustawny rozkład !- potencjał aranżacyjny !- wysoki standard wykończeń !- idealne pod inwestycję !CHARAKTERYSTYKA:Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze wielorodzinnego budyn...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

339 000 PLN (10 935 zł/m2)

2
-
31 m2
1930
15861943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
!! 5 pokojowe mieszkanie 115m2 - Jagiellońska !! 27218204 15861943 !! 5 POKOJOWE MIESZKANIE 115,65M² - JAGIELLOŃSKA !!ATUTY:- przestronne 95m² z dużą piwnicą ok.20m² !- ustawny rozkład pokoi + pomieszczenie gospodarcze !- ogromny potencjał aranżacyjny !- duża piwnica z Wi-Fi !- wideofon !- idealne pod inwestycję !- ...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

799 000 PLN (8 411 zł/m2)

5
1
95 m2
1930
15889443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
JAGIELLOŃSKA 2 POKOJE 58,73M2 1 PIĘTRO 27850314 15889443 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - NIE SZUKAJ DALEJ!Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania na sprzedaż w samym centrum Bydgoszczy, w pięknym 150 letnim budynku należącym do kamienicy przy ul. Jagiellońskiej.Mieszkanie o powierzchni 5...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

359 000 PLN (6 190 zł/m2)

2
1
58 m2
1875
15794388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
WYJĄTKOWE MIESZKANIE DO WYKOŃCZENIA 26071170 15794388 Na sprzedaż - tylko w naszej ofercie!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na 2 piętrze zabytkowej kamienicy z 1894 roku przy ul. Wileńskiej w Bydgoszczy. To idealna propozycja dla osób ceniących klimat historycznych kamienic oraz możliwość wykoń...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

349 900 PLN (6 480 zł/m2)

2
1
54 m2
1900
15723246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokoje! Nowe budownictwo! Centrum! 24631930 15723246 Nowoczesne 2 pokoje w Centrum w nowym budownictwie dostępne od zaraz!ATUTY:- dogodna lokalizacja!- teren zamknięty!- centralne ogrzewanie gazowe!- woda miejska! - rolety zewnętrzne!- wideodomofon!CHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż stylowe mieszkanie na Garb...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

549 000 PLN (11 204 zł/m2)

2
-
49 m2
2021
15889005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27840323 15889005 Nowa inwestycja: kamienica po generalnym remoncie, zlokalizowana 5 minut spacerem od Wyspy Młyńskiej. Lokalizacja: śródmieście Bydgoszczy. Stan techniczny: wymienione instalacje i okna. Kawalerka na pierwszym piętrze. Powierzchnia: 2...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

208 119 PLN (8 325 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15889004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27840324 15889004 Nowa inwestycja: kamienica po generalnym remoncie, zlokalizowana 5 minut spacerem od Wyspy Młyńskiej. Lokalizacja: śródmieście Bydgoszczy. Stan techniczny: wymienione instalacje i okna. 2 pokojowe na trzecim piętrze. Powierzchnia: 34...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

275 830 PLN (8 113 zł/m2)

2
-
34 m2
-
15889015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27840321 15889015 Polecam na sprzedaż wyjątkowo jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 68 m²( po podłodze 72 m2), położone w kamienicy, w bardzo dobrej lokalizacji - w pobliżu Placu Piastowskiego, licznych sklepów i punkt&oacute...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

420 000 PLN (6 176 zł/m2)

3
-
68 m2
1890