• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bydgoszcz Śródmieście

Znalezionych ofert: 117

15889016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27840322 15889016 Nowa inwestycja: kamienica po generalnym remoncie, zlokalizowana 5 minut spacerem od Wyspy Młyńskiej. Lokalizacja: śródmieście Bydgoszczy. Stan techniczny: wymienione instalacje i okna. kawalerka na pierwszym piętrze z ładnym balkonem...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

196 535 PLN (7 861 zł/m2)

2
-
25 m2
-
15889006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27840326 15889006 Nowa inwestycja: kamienica po generalnym remoncie, zlokalizowana 5 minut spacerem od Wyspy Młyńskiej. Lokalizacja: śródmieście Bydgoszczy. Stan techniczny: wymienione instalacje i okna. Parter: 2 pokoje. Powierzchnia: 40,2 m&sup2...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

319 550 PLN (7 989 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15862026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje+kuchnia SUPER LOKALIZACJA DO WPROWADZENIA 27221071 15862026 WYŁĄCZNIE W HOUSING MARKET - 2-POKOJOWE MIESZKANIE W SPOKOJNEJ CZĘŚCI SKRZETUSKA Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Curie-Skłodowskiej w dzielnicy Skrzetusko w Bydgoszcz. Lokal usytuowany jest w drugiej lini...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

398 900 PLN (7 526 zł/m2)

2
1
53 m2
1950
15884678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z nowoczesnym budynku, Czartoryskiego 27708995 15884678 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania w samym centrum Bydgoszczy z obok Wyspy Młyńskiej.Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego budynku z 2026r.Lokum jest bardzo jasne i przestronn...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

941 700 PLN (15 189 zł/m2)

3
1
62 m2
2026
15887793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże i jasne m4 na Śródmieściu 27794263 15887793 Maciej Felske: +48500450237TYLKO W NASZYM BIURZE!Na sprzedaż duże i jasne, trzypokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ulicy I. Paderewskiego.Lokal usytuowany jest na parterze nowoczesnego bloku wybudowanego w roku 2008.Duży salon, osobna kuchnia ora...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

450 000 PLN (7 143 zł/m2)

3
1
63 m2
2008
15881279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w Kamienicy przy Filharmonii z Ogródkiem 27627076 15881279 Perełka w sercu Bydgoszczy - Mieszkanie w Kamienicy przy Filharmonii z Ogrodem! ATUTY:- prestiżowa lokalizacja!- najpiękniejszy ogród w Śródmieściu!- wysokie sufity!- mieszkanie w pełni umeblowane!- gotowe do wprowadzenia!- niski czynsz!CHARAKTERYSTY...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

320 000 PLN (8 649 zł/m2)

2
-
37 m2
1872
15886954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27772660 15886954 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle atrakcyjne mieszkanie z balkonem na Osiedlu Paryskim, które łączy w sobie komfort życia, estetykę i bezpieczeństwo. Mieszkanie o powierzchni 39m 2 znajduje się na parterze nowoczesnego ap...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

547 000 PLN (14 026 zł/m2)

2
-
39 m2
2016
15611469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
41m2 po remoncie, ogród, zrewitalizowana kamienica 22431820 15611469 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie znajdującej się przy ulicy Dolinaw Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze w zrewitalizowanej kamienicy. Bardzo dobre doświetlenie oraz ci...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

329 000 PLN (8 024 zł/m2)

2
1
41 m2
1935
15454496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18942882 15454496 Na sprzedaż gotowa inwestycja! Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjnie zlokalizowaną kamienicę w ścisłym centrum Bydgoszczy o powierzchni 600m 2 z możliwością zwiększenia jej powierzchni zabudowy o dodatkowe 450m 2 . Nieruchomość usytuowana n...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 500 000 PLN (4 167 zł/m2)

11
-
600 m2
-
14953775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 5514548 14953775 Działka + projekt budowlany - Bydgoszcz, blisko PKP, powierzchnia działki 391m2. INFORMACJE PODSTAWOWE: Powierzchnia działki: 391 m2 Nieruchomość: objęta ewidencją gminną Dostęp do drogi: publicznej Nieruchomość objęta MPZP: uchwała XXI36615 Tere...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 189 000 PLN

-
-
391 m2
-
15313987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15531900 15313987 Na sprzedaż dwukondygnacyjna kamienica o powierzchni 218 m2. Składa się z 4 mieszkań: 2 mieszkania 2-pokojowe o powierzchni 42 m2 wyremontowane oraz 2 mieszkania do własnej aranżacji o powierzchni 64 m2 i 58 m2. Kamienica wyremontowana, klatka schodo...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

999 000 PLN (3 330 zł/m2)

11
-
300 m2
1900
15877898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27583833 15877898 Polecam do zakupu wyremontowane mieszkanie w centrum Bydgoszczy. Dwa ładne pokoje 17,55 i 13,88 m2 z oknami na podwórze. Mała umeblowana kuchnia. Łazienka z kabiną prysznicową oraz z wc. Przyjemny urządzony przedpokój. Woda ciepła ogrzewana gaze...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

310 000 PLN (7 750 zł/m2)

2
-
40 m2
-