• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bydgoszcz Centrum

Znalezionych ofert: 130

12962743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 1271588 12962743 Na sprzedaż lokal przy jednej z ważniejszych ulic handlowych w Bydgoszczy . Ciąg pieszych przez cały dzień. Atutem są 2 bezpłatne miejsca parkingowe na terenie kamienicy dla właściciela lokalu. Lokal znajduje się na parterze odrestaurowanej ka...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 030 000 PLN (12 875 zł/m2)

11
-
80 m2
-
15020737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 7070434 15020737 Do sprzedaży polecamy atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 60m 2 w ścisłym centrum Bydgoszczy. Lokal usytuowany na niskim parterze odrestaurowanej kamienicy; składa się z przestronnej sali (możliwość podziału na dwa biura) oraz pomieszczeń soc...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

199 000 PLN (3 317 zł/m2)

11
-
60 m2
-
13324061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 1613813 13324061 Na sprzedaż proponujemy atrakcyjny lokal magazynowo - handlowy o powierzchni 833m 2 w ścisłym centrum Bydgoszczy. Lokal znajduje się w przyziemiu, na terenie ogrodzonym. Na jego metraż składa się powierzchnia handlowa, magazynowa, biurowa, sala k...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 400 000 PLN (1 681 zł/m2)

11
-
833 m2
-
15886146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27749556 15886146 Polecam do sprzedaży ekskluzywny dwupoziomowy apartament położony na III i IV piętrze w kameralnym bloku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, 2 łazienek. Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD najwyżs...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 550 000 PLN (13 717 zł/m2)

4
-
113 m2
-
15872443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27493682 15872443 Przepiękne mieszkanie w sercu Dzielnicy Muzycznej w Bydgoszczy Polecam do sprzedaży wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 76,91m², położone na parterze kamienicy w jednej z najbardziej prestiżowych części miasta — w Dzielni...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

956 000 PLN (12 579 zł/m2)

3
-
76 m2
-
15627466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22784035 15627466 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania , które znajduje się w samym centrum Bydgoszczy . Kamienica w pełni odrestaurowana z przestronną klatka schodową. Podwórko zadbane z miejscami parkingowymi dl...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

690 000 PLN (8 625 zł/m2)

3
-
80 m2
-
15872441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27493681 15872441 Polecam do sprzedaży 140 - metrowe poddaszowe mieszkanie z 24-metrowym tarasem. Mieszkanie składa się z 80-metrowego salonu połączonego z aneksem kuchennym, 18,5 - metrowej sypialni połączonej z 9 -cio metrową łazienką, 22- metrowego pokoju oraz gar...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

799 000 PLN (6 948 zł/m2)

4
-
115 m2
1900
15876663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27544502 15876663 Budynek biurowo- usługowy po kapitalnym remoncie, o całkowitej powierzchni 450 m2, elegancki i w całości klimatyzowany. Wysoki standard wykończenia elementów zewnętrznych oraz wewnętrznych. Elegancka aranżacja w bieli. Parter i piętro 353 m2 to : ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 200 000 PLN (7 273 zł/m2)

11
-
440 m2
-
15830393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 26672781 15830393 Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania w Centrum Bydgoszczy . Lokal znajduje się na drugim piętrze w odrestaurowanej zabytkowej kamienicy. Dane nieruchomości - mieszkanie dwustronne metraż 258,6m2 - 7 poko...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 500 000 PLN (9 690 zł/m2)

7
-
258 m2
-
15358818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 16758530 15358818 Polecam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni ok 136 m2 położone na 2-gim piętrze w kamienicy w "Dzielnicy Muzycznej". Mieszkanie składa sie z 5-ciu pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz 2 łazienek. Niezaprzeczalnym atutem mies...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

950 000 PLN (6 985 zł/m2)

5
-
136 m2
1900
15763849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25433841 15763849 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego - Salon Fryzjerski w Centrum Bydgoszczy Nieruchomość 44m2 składa się z dwóch dużych pomieszczeni na dwóch poziomach. Dodatkowo na każdym poziomie toaleta wraz...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

345 000 PLN (7 841 zł/m2)

11
-
44 m2
-
15872442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27493688 15872442 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania przy ul. Cieszkowskiego. Spokojna ulica z duszą w Dzielnicy muzycznej dla konesera . Budynek Odrestaurowana trzy kondygnacyjna kamienica 2 piętro Układ Mieszkanie 125m...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

799 000 PLN (6 392 zł/m2)

5
-
125 m2
-