• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bydgoszcz Centrum

Znalezionych ofert: 130

15318566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15660182 15318566 Polecam do sprzedaży apartament w kameralnym budynku, położony na IV piętrze. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki oraz hallu. Z salonu wyjście na przestronny taras, z którego rozpościera się widok na panoramę mias...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 998 000 PLN (18 000 zł/m2)

3
-
111 m2
-
14716839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 44394 14716839 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE CENTRUM BYDGOSZCZ Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie w samym centrum miasta. Powierzchnia mieszkania 88m2. Kuchnia 16m2 , Salon 36m2 , Łazienka z oknem - 8 m2 , dwie sypialnie (każda po 13 m2 ), przedpokój 2 m2 . M...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

510 000 PLN (5 795 zł/m2)

3
-
88 m2
-
15884931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27714691 15884931 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,75 m², usytuowane na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont - wykonano nową elewację, odnowiono klatkę schodową, a podwórze zostało na nowo za...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

215 219 PLN (7 174 zł/m2)

2
-
30 m2
-
15818762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26604914 15818762 Niezwykła okazja! Mieszkanie z loggią w prestiżowej lokalizacji w Bydgoszczy! W NOVATOR NIERUCHOMOŚĆI MACIE PAŃSTWO MOŻLIWOŚĆ NABYCIA WYJĄTKOWEJ NIERUCHOMOŚCI W DZIELNICY MUZYCZNEJ. Mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy bez nadzoru konserwa...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

799 000 PLN (7 009 zł/m2)

4
-
114 m2
-
15881890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27652103 15881890 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,2 m², usytuowane na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont - wykonano nową elewację, odnowiono klatkę schodową, a podwórze zostało na nowo zaa...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

279 000 PLN (7 541 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15881660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27643977 15881660 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,91 m², usytuowane na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont - wykonano nową elewację, odnowiono klatkę schodową, a podwórze zostało na nowo za...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

328 323 PLN (7 137 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15881659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27643838 15881659 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,39 m², usytuowane na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont - wykonano nową elewację, odnowiono klatkę schodową, a podwórze zostało na nowo za...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

280 425 PLN (7 579 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15880975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27620065 15880975 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², usytuowane na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont - wykonano nową elewację, odnowiono klatkę schodową, a podwórze zostało na n...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

277 700 PLN (7 505 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15876745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27550894 15876745 Wyjątkowy apartament w Nowym Porcie - jedyna taka oferta z rynku wtórnego w tej inwestycji! Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony apartament o powierzchni 63 m², położony na 5. piętrze nowoczesnego budynku w prestiżowej inwestycji w...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 330 000 PLN (21 111 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15877207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w CENTRUM 300m od Wyspy Młyńskiej 27562661 15877207 Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie w pięknie odrestaurowanej kamienicy w centrum Bydgoszczy, zaledwie kilka kroków od Wyspy Młyńskiej i Starówki.Lokalizacja:Ścisłe centrum Bydgoszczy.Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze kamienic...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

799 000 PLN (6 194 zł/m2)

3
1
129 m2
1904
15876232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
LUKSUSOWY APARTAMENT W CENTRUM- 90M 3 POKOJE 27533057 15876232 WYJĄTKOWY APARTAMENT W CENTRUMNa sprzedaż oferujemy unikatowe mieszkanie o niezwykłym charakterze, położone w centrum miasta, na wysokim parterze. Lokal został gruntownie wyremontowany z dbałością o każdy detal - z wykorzystaniem materiałów najwyższe...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

825 000 PLN (9 167 zł/m2)

3
1
90 m2
1905
15836399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26711392 15836399 KUPUJĄC TO MIESZKANIE Z NASZĄ POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z Mieszkania 4-pokojowe w segmencie Prestige W...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 698 712 PLN (16 492 zł/m2)

4
-
103 m2
2025