• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bydgoszcz Centrum

Znalezionych ofert: 129

15853408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie pod klucz 38,89m2, Obrońców Bydgoszczy 27049733 15853408 Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy.To propozycja dla osób, które szukają nowego standardu w śródmiejskim adresie - bez kompromisów tech...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

523 935 PLN (13 788 zł/m2)

1
1
38 m2
1900
15853321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z balkonem pod klucz! Obrońców Bydgosz 27047798 15853321 Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy.To propozycja dla osób, które szukają nowego standardu w śródmiejskim adresie - bez kompromisów tech...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

418 807 PLN (13 960 zł/m2)

1
1
30 m2
1900
15236756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna w centrum, 5500m2 13509049 15236756 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o funkcji usługowo-mieszkalnej zlokalizowanej w samym centrum Bydgoszczy, przy ulicy Toruńskiej.Działka posiada 5500m2 powierzchni i położona jest w jednej z najlepszych lokalizacji w ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

5 500 000 PLN

-
-
5500 m2
-
15818739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
kawalerka z balkonem, Obrońców Bydgoszczy 26638456 15818739 Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy.To propozycja dla osób, które szukają nowego standardu w śródmiejskim adresi...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

328 417 PLN (10 947 zł/m2)

1
1
30 m2
1900
15850540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26998595 15850540 Kamienica na sprzedaż w samym centrum miasta. Obiekt składa się z: - dwóch lokali handlowych 140m2 i 250 m2; - ok 21 pustych mieszkań; - dużego podwórza z wjazdem od ulicy. Stan budynku do kapitalnego remontu z wyjątkiem dachu, który był remont...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

6 999 000 PLN (4 402 zł/m2)

11
-
1590 m2
-
15763540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25429620 15763540 Elegancka kamienica w samym centrum miasta. Budynek składa się z : -piwnicy -Parter- sklep 70m2 ( z zapleczem biurowym i łazienką ) - garaż 30 m2 -I piętro - dwa lokale biurowo-usługowe o powierzchni 2x 62m2 -II piętro - piękne dw...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 400 000 PLN (6 071 zł/m2)

11
-
560 m2
-
15841490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
67m2, Centrum, wysoki standard! od zaraz 26789946 15841490 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Kościuszki w Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze apartamentowca 2004 roku.Bardzo dobre doświetlenie oraz cisza ze wzglę...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

549 000 PLN (8 194 zł/m2)

2
1
67 m2
2004
15534743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 20713091 15534743 Atrakcyjny lokal zajmujący całe piętro w kamienicy. Składa się z 6 pokoi, małej kuchni, łazienki. Bardzo duża przestrzeń, wysokie pomieszczenia, dużo dziennego światła. Obecnie lokal pełni funkcję biurową. Istnieje możliwość adaptacji lokalu ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 299 000 PLN (6 337 zł/m2)

6
-
205 m2
-
15829098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26645263 15829098 Na sprzedaż wyjątkowy lokal handlowy w ścisłym centrum miasta! Oferujemy dwa nowoczesne lokale handlowo-usługowe o powierzchni ok. 80 m² każdy, zlokalizowane na parterze nowego budynku mieszkalnego, przy ruchliwej, doskonale widocznej...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 440 000 PLN (9 000 zł/m2)

11
-
160 m2
-
15799823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26197565 15799823 Wyjątkowe mieszkanie w ekskluzywnej rezydencji - zabytkowej kamienicy - jedyna taka oferta na bydgoskim rynku! Jeśli marzysz o mieszkaniu w klimatycznej kamienicy, ale dotąd powstrzymywały Cię takie niedogodności jak stare klatki schodowe, brak ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 600 000 PLN (11 511 zł/m2)

4
-
139 m2
-
15772854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25622408 15772854 Unikatowa oferta, dostępna wyłącznie w naszym biurze. Do sprzedaży prezentujemy przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Bydgoszczy. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze pięknie odrestaurowanej kamienicy. Na powierzchnię 66,...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

498 000 PLN (7 545 zł/m2)

3
-
66 m2
1930
15630202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22844502 15630202 Mieszkanie, ciche i spokojne miejsce w centrum miasta. Blisko gwarnej ulicy, usług, handlu oraz ośrodków medycznych, idealne miejsce do którego wraca się żeby odpocząć. Piękna kawalerka w odnowionej kamienicy. Piękna klatka scho...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

329 000 PLN (10 281 zł/m2)

1
-
32 m2
2005