• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bydgoszcz Centrum

Znalezionych ofert: 130

15836756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26719658 15836756 KUPUJĄC TO MIESZKANIE Z NASZĄ POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z Dostępne mieszkania 2-pokojowe w seg...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 000 428 PLN (16 136 zł/m2)

2
-
62 m2
2025
15836763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26719663 15836763 KUPUJĄC TEN APARTAMENT Z NASZĄ POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z Apartament Prestige+ 131,5 m&...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 445 900 PLN (18 671 zł/m2)

4
-
131 m2
2025
15836735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26719425 15836735 KUPUJĄC TO MIESZKANIE Z NASZĄ POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z W naszej ofercie dostępnych jest więcej mieszka...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

937 430 PLN (13 020 zł/m2)

3
-
72 m2
2025
15836757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26719660 15836757 KUPUJĄC TO MIESZKANIE Z NASZĄ POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z W naszej ofercie dostępnych jest więcej mieszkań w segmencie Prest...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

652 806 PLN (15 922 zł/m2)

1
-
41 m2
2025
15836758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26719659 15836758 KUPUJĄC TO MIESZKANIE Z NASZĄ POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z Dostępne mieszkania 3-pokojowe w segmencie Prestige...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 171 671 PLN (16 050 zł/m2)

3
-
73 m2
2025
15836760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26719657 15836760 KUPUJĄC TO MIESZKANIE Z NASZĄ POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z Unikatowe mieszkanie 3-pokojowe 86,24 m² ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 535 072 PLN (17 850 zł/m2)

3
-
86 m2
2025
15836761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26719652 15836761 KUPUJĄC TO MIESZKANIE Z NASZĄ POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z W naszej ofercie dostępnych jest więcej mieszka...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

837 070 PLN (13 079 zł/m2)

3
-
64 m2
2025
15836754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26719662 15836754 KUPUJĄC TO MIESZKANIE Z NASZĄ POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z Apartament klasy premium na najwyższym poziomie ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 811 400 PLN (20 060 zł/m2)

4
-
190 m2
2025
15836755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26719653 15836755 KUPUJĄ C TO MIESZKANIE Z NASZ Ą POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z W naszej ofercie dostępnych jest...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 059 002 PLN (13 405 zł/m2)

4
-
79 m2
2025
15828070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26645246 15828070 KUPUJĄC TO MIESZKANIE Z NASZĄ POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z W naszej ofercie dostępnych jest więcej mi...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

485 640 PLN (14 284 zł/m2)

1
-
34 m2
2025
15829100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26645262 15829100 Na sprzedaż wyjątkowy lokal handlowy w ścisłym centrum miasta! Oferujemy dwa nowoczesne lokale handlowo-usługowe o powierzchni ok. 80 m² każdy, zlokalizowane na parterze nowego budynku mieszkalnego, przy ruchliwej, doskonale widocznej...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

711 000 PLN (9 000 zł/m2)

11
-
79 m2
-
15606253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
15,5% ROI, Willa Sielanka, wynajęta, długa umowa 22324455 15606253 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu willi inwestycyjnej na bydgoskiej Sielance w dzielnicy willowej.Kamienica zlokalizowana jest przy ulicy Mikołaja Kopernika nieopodal akademii muzycznej w Bydgoszczy. Budynek posadowiony jest na działce...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

4 800 000 PLN (8 000 zł/m2)

12
5
600 m2
1905