• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bydgoszcz Fordon

Znalezionych ofert: 63

15600893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa Działka Usługowa Bydgoszcz 22206616 15600893 Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna w świetniej lokalizacji!Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 3 689 m² z przeznaczeniem pod zabudowę usługową z 6640 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Nieruchomość położona jest na terenie wyz...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 100 000 PLN

-
-
3689 m2
-
15891114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27887922 15891114 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Wiślanej w Fordonie o metrażu 46,7m2 . W skład którego wchodzą : - dwa pokoje ( salon , sypialnia z balkonem wraz z zejściem do ogródka ) - kuchnia - przedp...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

399 000 PLN (8 674 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15850490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Fordon M-4 nowy blok z windą 26997983 15850490 Prezentuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w nowym bloku z windą i halą garażową na 3 ostatnim piętrze.Nieruchomość znajduje się na nowym zamkniętym osiedlu, w spokojnej ,cichej części Fordonu ul.  Edmunda StrzeleckiegoMieszkanie o powierzchni 54m2...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

642 000 PLN (11 889 zł/m2)

3
1
54 m2
2019
15890582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje 66,5 m² Fordon Nad Wisłą Wysoki Standard 27879703 15890582 3 pokoje 66,5 m² Gryfa Pomorskiego 2 piętro las klimatyzacja pełne wyposażenieATUTY:lokalizacja przy lesie i terenach zielonychwysoki standard wykończeniaklimatyzacja w salonieduża loggiapełne wyposażenie w ceniepojemna zabudowa w przedpokojuka...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

690 000 PLN (10 455 zł/m2)

3
1
66 m2
2014
15887928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokoje 63.5m2 Osiedle Pod Skarpą - Wyposażone 27797551 15887928 DOSTĘPNE TYLKO W PEPPER HOUSE!3 pokoje - 63.5 m2 Pod Skarpą 2016 1 piętro pełne wyposażenie loggiaATUTY:pełne wyposażenie w cenieduża loggia z meblami tarasowymi APPLAROpiętrokameralny budynek z 2016 rokufunkcjonalny układ 3 pokoiduży salon z an...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

699 000 PLN (11 095 zł/m2)

3
1
63 m2
2016
15885941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokojowe mieszkanie - Nowy Fordon 27744252 15885941 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!!2 POKOJOWE MIESZKANIE W NOWYM FORDONIE - OS. ESKULAPAATUTY:- Gotowe do wprowadzenia!- Kameralne osiedle w nowym budownictwie!- Komórka lokatorska w cenie!- Cicha i spokojna okolica!- Klimatyzacja!CHARAKTERYSTYKA:Na sp...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

540 000 PLN (13 500 zł/m2)

2
1
40 m2
2021
15872106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wykończony pod Klucz Segment Pod Skarpą 122m2 27485557 15872106 !!! NOWOCZESNY SEGMENT WYKOŃCZONY POD KLUCZ !!! !! Brak PCC !!Nowoczesny segment 5-pokojowy położony na kameralnym osiedlu Pod skarpą to idealna propozycja dla rozwijającej się rodziny, która ceni komfort, przestrzeń i wysoką jakość życia. Nieruchomo...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 223 215 PLN (10 026 zł/m2)

5
2
122 m2
2025
15840155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26770047 15840155 Na sprzedaż mieszkanie 62 m² + piwnica Fordon, Bydgoszcz Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m² , zlokalizowane w Fordonie , w bardzo dobrej i poszukiwanej lokalizacji. Do mieszkania przynależ...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

479 000 PLN (7 726 zł/m2)

3
-
62 m2
1981
15889359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27848996 15889359 Nowa oferta! NA KUPNO OBIEKT NA HOTEL < DOM SENIORA< KLINIKĘ MEDYCZNĄ - PRZYCHODNIĘ>SZPITAL , PRZEDSZKOLE, SZKOŁĘ> Cena do negocjacji. Lokalizacja: Fordon - os. Przylesie, Bydgoszcz Powierzchnia użytk...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

7 800 000 PLN (2 271 zł/m2)

11
-
3434 m2
-
15876108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
!! 2 pokojowe mieszkanie 50,55m2 - Fordon !! 27531200 15876108 !! 2 POKOJOWE MIESZKANIE 50,55M² - FORDON !!ATUTY:- przestronne 50,55m² !- ustawny rozkład !- potencjał aranżacyjny !- duży balkon - loggia !- idealne pod inwestycję !CHARAKTERYSTYKA:Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze wielorodzinnego budynku 2-kondyg...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

459 000 PLN (9 180 zł/m2)

2
-
50 m2
2003
15886951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27772657 15886951 Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 64 m2 , na bydgoskim Przylesiu, w Fordonie. Wymiary poszczególnych pomieszczeń: -salon 23m2 -sypialnia 1 - 11m2 -sypialnia 2 - 9m2 -oddzielna kuchn...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

519 000 PLN (7 864 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15886952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27772658 15886952 Do sprzedaży polecamy atrakcyjną, w pełni wyposażoną kawalerkę z balkonem w Fordonie (Przylesie) o powierzchni 33m2. Mieszkanie usytuowane na parterze bloku, zarządzanego przez Fordońską Spółdzielnię Mieszkaniową. Dodatkowo przynależna ...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

309 000 PLN (9 364 zł/m2)

1
-
33 m2
-