• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bydgoszcz Fordon

Znalezionych ofert: 63

15886594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowe 3 pokoje 65,5 m2 w Fordonie! 27762784 15886594 Luksusowe 3 pokoje w Fordonie 65,5 m2 - Klimatyzacja & Kominek!To idealna propozycja dla osób szukających wnętrza „pod klucz” - pachnącego nowością, w pełni wyposażonego i wykończonego materiałami najwyższej klasy.ATUTY:- pełne wyposażenie!- ...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

759 000 PLN (11 677 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15886596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe M-4 54,5 m2 Garderoba amp; Klimatyzacja 27762783 15886596 Stylowe M-4 54,5 m2 Garderoba & Klimatyzacja -Stary FordonNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m2, zlokalizowane w nowym bloku na 3 piętrze w Fordonie. Wnętrze zostało świeżo wykończone w bardzo wysokim standardzie „pod klucz”...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

669 000 PLN (12 389 zł/m2)

3
-
54 m2
2025
15834654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26756837 15834654 Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjną działkę w Fordonie, w doskonałej lokalizacji o powierzchni 753 mkw. Na działce doprowadzone wszystkie media ( w tym światłowód). Obowiązuje MPZP - przewidujący budowę domu jednorodzinnego. Działka posiada bez...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

370 000 PLN

-
-
753 m2
-
15176827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 11732288 15176827 Polecam do sprzedaży dwie graniczące ze sobą działki inwestycyjne o powierzchni 2043 m2 i 2271 m2, położone w bydgoskiej dzielnicy Fordon. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. 1) 1UMN - teren usług nieprodukcyjnych z ...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

970 650 PLN

-
-
4314 m2
-
15729394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24761607 15729394 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu bliźniaka z możliwością zamieszkania dwóch rodzin. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, zapewniając prywatność, a jednocześnie bliskość do wszelkich udogodnień miejskich. Dom składa się z trzec...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

599 000 PLN (3 698 zł/m2)

4
2
162 m2
-
15176836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 11732289 15176836 Polecam do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 2271 m2 położoną w bydgoskiej dzielnicy Fordon. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i składa się z dwóch działek o powierzchniach Nieruchomość przeznaczona jes...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

510 975 PLN

-
-
2271 m2
-
15176833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 11732287 15176833 Polecam do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 2043 m2 położoną w bydgoskiej dzielnicy Fordon. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i składa się z dwóch działek o powierzchniach Nieruchomość przeznaczona jest...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

459 675 PLN

-
-
2043 m2
-
15817979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26645199 15817979 Dom o modernistycznej bryle, solidnej konstrukcji i dużym potencjale aranżacyjnym na pograniczu Siernieczka i Fordonu. Polecam do sprzedaży dwukondygnacyjny, w całości podpiwniczony dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 249 m², poło...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

890 000 PLN (3 574 zł/m2)

5
1
249 m2
1970
15012224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 6724289 15012224 Polecam do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 8000 m2 . Działka nie jest objęta MPZP , ale w trakcie opracowywania studium ( budownictwo jednorodzinne ). Na obecną chwilę trzeba wystąpić o warunki zabudowy. Działka w trakcie podziału. Prąd ...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

880 000 PLN

-
-
8000 m2
-
15807723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z ogródkiem - panorama wiślana 26378329 15807723 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!NOWA CENA!!!!2 POKOJOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM - PANORAMA WIŚLANA!!ATUTY:- Nowoczesne osiedle!- Wysoki standard budynku i wykończenia!- Mieszkanie wykończone pod klucz i gotowe do wprowadzenia!- W sąsiedztwie Wi...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

565 000 PLN (12 021 zł/m2)

2
1
47 m2
2024
15882849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673159 15882849 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,36m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku 7-piętrowym wybudowanym w 1987 roku. Do mieszkania przynależą dwa ogródki ogrodzone płotem, do jednego ...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

519 000 PLN (8 238 zł/m2)

3
-
63 m2
1987
15876817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27556940 15876817 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 –pokojowego położonego na osiedlu Fordon. Mieszkanie położone w bloku z cegły na 2 piętrze o powierzchni 56,80m2. Mieszkanie znajduje się na osiedlu grodzonym, składa si...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

449 000 PLN (8 018 zł/m2)

2
1
56 m2
-