• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 696

15863154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 POKOJE LEŚNE 42,86m2 GOTOWE - UMEBLOWANE 27239403 15863154 UMOWA PRZEDWSTĘPNA!SUPER OFERTA DLA STUDENTAPARYINWESTYCYJNA - NA WYNAJEM!OSIEDLE LEŚNE - BARDZO DOBRA CENA ZA GOTOWE, NOWE MIESZKANIE!Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się? Przeczytaj tę ofertę - jest dla Ciebie. UKŁAD I WYPOSAŻENIE MIESZK...

Bydgoszcz (Leśne) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

290 000 PLN (6 905 zł/m2)

2
1
42 m2
1950
15863153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje Os. Leśne 38,85m2 GOTOWE - WYPOSAŻONE 27239405 15863153 SUPER OFERTA DLA STUDENTAPARYINWESTYCYJNA - NA WYNAJEM!OSIEDLE LEŚNE - BARDZO DOBRA CENA ZA GOTOWE, NOWE MIESZKANIE!Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się? Przeczytaj tę ofertę, bo jest dla Ciebie. UKŁAD I WYPOSAŻENIE MIESZKANIA:1 przestronn...

Bydgoszcz (Leśne) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

290 000 PLN (7 632 zł/m2)

2
1
38 m2
1950
15872106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wykończony pod Klucz Segment Pod Skarpą 122m2 27485557 15872106 !!! NOWOCZESNY SEGMENT WYKOŃCZONY POD KLUCZ !!! !! Brak PCC !!Nowoczesny segment 5-pokojowy położony na kameralnym osiedlu Pod skarpą to idealna propozycja dla rozwijającej się rodziny, która ceni komfort, przestrzeń i wysoką jakość życia. Nieruchomo...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 223 215 PLN (10 026 zł/m2)

5
2
122 m2
2025
15847503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bartodzieje ul. Gajowa M-3 piętro 2 26917264 15847503 Prezentuję na sprzedaż atrakcyjne, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39,82m2 znajdujące się na IIp nowego apartamentowca (2024r.) z windą na os. Bartodzieje.Mieszkanie składa się z :- salon z aneksem kuchennym 22,24m2 ;- sypialnia 10,75m2 ;- ła...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

549 000 PLN (14 077 zł/m2)

2
1
39 m2
2024
15873084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Opławiec -240 m² 4 sypialnie-ogród zimowy 27511989 15873084 WYJĄTKOWY DOM W OPŁAWCU - ZIELEŃ, PRZESTRZEŃ I KOMFORTNa sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej urokliwych i spokojnych części Bydgoszczy - Opławcu. To miejsce dla osób ceniących bliskość natury, ciszę oraz komfort życia...

Bydgoszcz (Opławiec) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 299 000 PLN (4 330 zł/m2)

5
1
300 m2
1978
15822774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26645159 15822774 Mieszkanie 67,5 m² 3 pokoje Szwederowo - Bydgoszcz Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni całkowita 67,5 m², położone na 2 piętrze w bardzo ładnej, odrestaurowanej kamienicy w dzielnicy Szwederowo. Mieszkanie gotowe...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

399 000 PLN (7 125 zł/m2)

3
-
56 m2
1908
15861257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27201696 15861257 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie 26,5 m² - Osiedle Flisy, Bydgoszcz, miejsce postojowe w cenie Na sprzedaż świeżo wykończone, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 26,5 m², położone na 2. piętrze odremontowanej kamieni...

Bydgoszcz (Flisy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

264 000 PLN (8 800 zł/m2)

2
-
30 m2
-
15840155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26770047 15840155 Na sprzedaż mieszkanie 62 m² + piwnica Fordon, Bydgoszcz Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m² , zlokalizowane w Fordonie , w bardzo dobrej i poszukiwanej lokalizacji. Do mieszkania przynależ...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

479 000 PLN (7 726 zł/m2)

3
-
62 m2
1981
15889359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27848996 15889359 Nowa oferta! NA KUPNO OBIEKT NA HOTEL < DOM SENIORA< KLINIKĘ MEDYCZNĄ - PRZYCHODNIĘ>SZPITAL , PRZEDSZKOLE, SZKOŁĘ> Cena do negocjacji. Lokalizacja: Fordon - os. Przylesie, Bydgoszcz Powierzchnia użytk...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

7 800 000 PLN (2 271 zł/m2)

11
-
3434 m2
-
15889444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
62m2 Aviator Bartodzieje, w pełni wyposażone! 27850316 15889444 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Koszalińskiej w Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze apartamentowca z 2020r.Bardzo dobre doświetlenie oraz cisza ze wzglę...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

859 000 PLN (14 082 zł/m2)

2
1
61 m2
2019
15752664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokoje Po Remoncie Osiedle Leśne 25172469 15752664 OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!2-POKOJOWE MIESZKANIE PO REMONCIEATUTY:- świetna lokalizacja- po generalnym remoncie z gotową kuchnią i łazienką- kompleksowo odremontowany budynek i klatka schodowa- miejsca parkingowe na tyłach budynkuCHARAKTERYSTYKA:Nie...

Bydgoszcz (Leśne) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

290 000 PLN (7 632 zł/m2)

2
-
38 m2
1954
15889262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27846412 15889262 Na sprzedaż wyjątkowy apartament dwupoziomowy w centrum Bydgoszcz , położony w malowniczym parku nad Kanał Bydgoski . To miejsce o niepowtarzalnym charakterze, łączące prestiż lokalizacji z bliskością natury i historii miasta...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 295 000 PLN (15 828 zł/m2)

5
-
145 m2
2018