• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bytom Śródmieście

Znalezionych ofert: 38

15484088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19587728 15484088 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 70,00 m², położone w samym sercu Bytomia, w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie, znajdujące się w budynku przy ul. Mickiewicza, oferuje nowoczesne i wygodne mieszkanie, gotowe do zamieszkania po zakończeni...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

439 000 PLN (6 271 zł/m2)

4
2
70 m2
1970
15826525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26626514 15826525 Nowoczesne bliźniaki z ogrodem w pięknej zielonej okolicy! Bytom Śródmieście KUPUJĄCY NIE PŁACI PCC i PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Prezentowana oferta to wygodny, nowoczesny bliźniak w inwestycji deweloperskiej Bytomiu przy ul. Cegielnianej ...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

569 000 PLN (6 322 zł/m2)

4
2
90 m2
2026
15839154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26741615 15839154 Na sprzedaż eleganckie i przestronne mieszkanie o powierzchni 83,77 m², położone w prestiżowej lokalizacji bezpośrednio przy Rynku w Bytom.To propozycja dla osób, które cenią wysoki standard wykończenia, komfort oraz wyjątkowy klimat śródmiejskiej a...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

479 000 PLN (5 771 zł/m2)

3
1
83 m2
1920
15861418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27206552 15861418 WYJĄTKOWE MIESZKANIE Z DWOMA BALKONAMI W KLIMATYCZNEJ KAMIENICY BYTOM 96,58 m² DO WŁASNEJ ARANŻACJINa sprzedaż przestronne, pełne potencjału mieszkanie o powierzchni 96,58 m² usytuowane na 2 piętrze eleganckiej, klimatycznej kamienicy w centrum By...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

465 000 PLN (4 844 zł/m2)

3
1
96 m2
1945
15839155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26741616 15839155 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 113,62 m², położone w samym sercu miasta tuż przy Rynku w Bytomiu.Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji, zapewniającej wygodny dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej sklepów, restauracji, pu...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

449 900 PLN (3 981 zł/m2)

5
1
113 m2
1920
15784333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25849715 15784333 Na sprzedaż przepiękne mieszkanie o powierzchni 64m², położone w sercu Bytomia, przy ulicy Krawieckiej. Cena nieruchomości to 556 000 PLN. Mieszkanie znajduje się w zabytkowej części Śródmieścia, bezpośrednio przy rynku, co oferuje nie tylko wyjątkow...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

459 000 PLN (7 172 zł/m2)

3
1
64 m2
1900
15066469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 8728937 15066469 Rozpocznij swój zupełnie nowy biznes lub przejmij go wraz ze stałymi klientami! Przedstawiam Państwu lokal usługowo-handlowy o powierzchni 93,75 m kw, zlokalizowany na głównym deptaku w Bytomiu gdzie stale funkcjonują inne lokale handlowo-usługowe, a...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

389 000 PLN (4 183 zł/m2)

11
-
93 m2
1920
15877008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27560257 15877008 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 116,99 m², które do tej pory funkcjonowało jako gabinet stomatologiczny. Lokal jest w pełni przystosowany do prowadzenia działalności gospodarczej, co stanowi ogromny atut dla osób poszukujących gotowej ...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

399 000 PLN (3 440 zł/m2)

4
1
116 m2
1920
15802188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 26257016 15802188 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 200 m², które zostało połączone z pierwotnie dwóch mniejszych mieszkań, znajdujące się na pierwszym piętrze eleganckiej, odnowionej kamienicy w samym sercu bytomskiego rynku.Aktualnie oba miesz...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

690 000 PLN (3 450 zł/m2)

7
2
200 m2
1910
15784328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25849718 15784328 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,88 m², położone w sercu Bytomia w prestiżowej dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Orląt Lwowskich, w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Mickiewicza.Lokal mieści się w odrestaurowanej, stylowe...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

339 999 PLN (6 800 zł/m2)

3
1
50 m2
1900
15670623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23653432 15670623 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 99,13 m², położone w sercu Bytomia - w dzielnicy Śródmieście, przy ul. Powstańców Warszawskich. Nieruchomość znajduje się w kamienicy z 1910 roku, co dodaje jej wyjątkowego, historycznego charakteru. C...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

399 000 PLN (3 912 zł/m2)

2
1
102 m2
1910
15847014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26900324 15847014 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Cichej nr działki 210244 o powierzchni 367 m² zapisanej w księdze wieczystej KA1Y000648272. Działka gruntu w kształcie regularnego prostokąta, zabudowana budynkiem pawilonu wraz z ...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

152 000 PLN (414 zł/m2)

-
-
367 m2
-