• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bytom Śródmieście

Znalezionych ofert: 38

15745090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25048989 15745090 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Północnej obejmuje 2 działki gruntu nr 2072, 4, o łącznej powierzchni 21455 m² zapisane w księdze wieczystej KA1Y000110003. Nieruchomość niezabudowana o kształcie nieregularnego wi...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

1 400 000 PLN (65 zł/m2)

-
-
21455 m2
-
15744865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25047188 15744865 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Piłkarskiej o powierzchni 9056 m² w skład w której wchodzi działka 281189 zapisana w księdze wieczystej KA1Y000005149. Przedmiotowa działka ma kształt regularnego wielokąta. Teren ...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

305 000 PLN (34 zł/m2)

-
-
9056 m2
-
15744746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25043906 15744746 Nieruchomości położone w Bytomiu przy ul. Brzezińskiej o łącznej powierzchni 91430 m² w skład których wchodzą działki 5254408, 5255408, 5257405, 5258405, 5260404, 5261404, 5263401, 5264401, 4877405, 5256405, 5262401, 5268400, 5360392, 5362...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

7 150 000 PLN (78 zł/m2)

-
-
91430 m2
-
15752688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25173037 15752688 Lokal mieszkalny nr 2 o powierzchni 30,37 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Matejki 34 wraz z udziałem wynoszącym 24110 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie włas...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

99 000 PLN (3 300 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15891194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27890857 15891194 Bytom, ul. Małgorzatki - nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie z klimatyzacją, gotowe do wprowadzenia! Odrębna własność - KW Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne i bardzo dobrze wyposażone mieszkanie o powierzchni 38,7 m² , po...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

189 000 PLN (4 974 zł/m2)

1
-
38 m2
-
15649758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23299104 15649758 Na sprzedaż lokal mieszkalny na poddaszu w zrewitalizowanej kamienicy – Centrum BytomiaOferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny zlokalizowany na poddaszu w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego w ścisłym centrum Bytomia.Nier...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

99 000 PLN (1 623 zł/m2)

2
1
61 m2
1930
15806908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26354906 15806908 Opiekun ofertyWojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,27 m, zlokalizowanego na 3. piętrze w trzypiętrowej, solidnej kamienic...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

299 000 PLN (6 229 zł/m2)

3
-
48 m2
1906
15869831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27410451 15869831 Przestronne 90 m², gotowe do wprowadzenia, Idealne pod inwestycję i dla rodziny Bytom, ul. Orląt Lwowskich Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, funkcjonalność i świetną lokalizację? Ta oferta to idealna propozycja za...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

429 000 PLN (4 820 zł/m2)

2
-
89 m2
-
15847556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26920651 15847556 2 pokoje z widokiem na park 33,4 m² Bytom, ul. WrocławskiejNa sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,4 m², położone na 3. piętrze w niskim bloku z cegły przy ul. Wrocławskiej w Bytomiu.Największym atutem nieruchomości jest b...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

194 900 PLN (5 906 zł/m2)

2
1
33 m2
1980
15697428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24131824 15697428 Na sprzedaż 3-pokojowe, umeblowane mieszkanie w Bytomiu Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 62m², zlokalizowane w jednej z najlepszych dzielnic Bytomia bezpośrednio przy urokliwym Parku Kachla.Układ pomies...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

420 000 PLN (6 774 zł/m2)

3
1
62 m2
1986
15748078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25105574 15748078 Na sprzedaż budynek komercyjno-mieszkalny Bytom, ul. Jagiellońska 4Do sprzedaży budynek zlokalizowany w ścisłym centrum Bytomia, przy ul. Jagiellońskiej 4. Nieruchomość idealna pod działalność gospodarczą, wynajem lub połączenie funkcji mieszkalnej ...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

199 000 PLN (1 244 zł/m2)

1
-
160 m2
1915
15448158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18783538 15448158 Na sprzedaż mieszkanie o klasycznym układzie na jednej z najpiękniejszych ulic Bytomia – ul. Adama Mickiewicza.Mamy przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowe mieszkanie znajdujące się w sercu Bytomia, przy ul. Adama Mickiewicza, która szczególnie nocą...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

299 000 PLN (3 398 zł/m2)

3
1
88 m2
1920