• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Chodzież

Znalezionych ofert: 67

15713801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24446603 15713801 Przestronne mieszkanie 2-pokojowe z funkcjonalnym układem - Chodzież, ul. Żeromskiego Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 64,64 m² z dodatkową piwnicą 5,27 m². Mieszkanie znajduje się w budynku z lat 7...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

265 000 PLN (4 141 zł/m2)

2
-
64 m2
1980
15834396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26782069 15834396 Mieszkanie 3-pokojowe 56,20 m² Chodzież, ul. Reymonta blisko jeziora Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,20 m² , położone w Chodzieży przy ul. Reymonta - w bloku zlokalizowanym przy jezio...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

305 000 PLN (5 446 zł/m2)

3
-
56 m2
1980
15806522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyremontowane mieszkanie - idealne dla Ciebie! 26340525 15806522 Na sprzedaż - wyremontowane, przytulne mieszkanie w ChodzieżyNa sprzedaż przestronne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47,69 m2, położone na 2. piętrze trzykondygnacyjnego, zadbanego bloku w Chodzieży. Nieruchomość znajduje się przy sp...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

325 000 PLN (6 915 zł/m2)

2
1
47 m2
1970
15834825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie idealne dla Ciebie - Chodzież 26972876 15834825 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe w idealnej lokalizacji - ChodzieżNa sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,44m2, położone na 4. piętrze w zadbanym bloku należącym do spółdzielni mieszkaniowej, w jednej z ...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

285 000 PLN (5 377 zł/m2)

3
1
53 m2
1997
15796740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26127669 15796740 Mieszkanie na sprzedaż w Chodzieży, ul. Grudzińskich, Parter , Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,56 m², położone na parterze w kamienicy. Ogromnym atutem oferty są dwa murowane garaże ...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

249 000 PLN (5 659 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15619167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22579378 15619167 Dom w zabudowie bliźniaczej w lesie Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w lesie położony w lesie duża działka po częściowym remoncie Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 153.4 m², poło...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

535 000 PLN (3 223 zł/m2)

6
-
166 m2
-
15588954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21948758 15588954 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE W CHODZIEŻY NOWA NIŻSZA CENA !!! Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie o pow. użytkowej 69,50 m 2 położone na I piętrze w kamienicy. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 6,2 m 2 oraz bu...

Chodzież (Chodzież) (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

290 000 PLN (4 203 zł/m2)

2
-
69 m2
1950
15576812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21686313 15576812 NA SPRZEDAŻ NOWE MIESZKANIE W CHODZIEŻY DUŻA OBNIŻKA CENY !! MIESZKANIE NOWOCZESNE I BEZCZYNSZOWE !!! Nowe samodzielne mieszkanie położone na piętrze domu jednorodzinnego 2 lokalowego. Lokal mieszkalny o powierzchni 79 m 2 - s...

Chodzież (Chodzież) (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

530 000 PLN (6 709 zł/m2)

3
-
79 m2
2024
15726079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24692255 15726079 NA SPRZEDAŻ DUŻE MIESZKANIE W CENTRUM CHODZIEŻY Oferta idealna dla rodzin z dziećmi oraz jako inwestycja w rynek nieruchomości. Przedmiotem oferty jest duże, jasne i przestronne 3 - pokojowe mieszkanie z funkcjonalnym układem ...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

339 000 PLN (4 403 zł/m2)

3
-
77 m2
1980
15402957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17758810 15402957 PIĘKNY DOM WOLNOSTOJĄCY Z BASENEM O POW. 142,16m2 CHODZIEŻ Tytułem oferty jest przestronny, słoneczny dom zlokalizowany na osiedlu domków jednorodzinnych otoczonych lasem w sąsiedztwie Jeziora Karczewnik o następującym układzie p...

Chodzież (Leśne) (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

2 200 000 PLN (15 493 zł/m2)

4
1
142 m2
-
15509420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom przy jeziorze - Chodzież 20118114 15509420 Na sprzedaż przestronny dom 250 m2 z dużą działką i widokiem na jezioro ChodzieskieZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego domu o powierzchni 250 m2, położonego na działce o powierzchni 2960 m2. Nieruchomość oferuje wiele możliwości ara...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

1 200 000 PLN (4 800 zł/m2)

6
2
250 m2
1900
15641301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23080673 15641301 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 58,42 m2 do adaptacji przez nowego nabywcę zlokalizowany w centrum Chodzieży, niedaleko szkoły oraz dworca kolejowego. Lokal znajduje się na parterze budynku wielorodzinnego i oferuje świetne możliwoś...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

249 000 PLN (4 262 zł/m2)

1
-
58.42 m2
-