• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Chodzież

Znalezionych ofert: 67

14689890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 163067 14689890 NA SPRZEDAŻ DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ W CHODZIEŻY. Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie szeregowej, w którym z jednej strony można cieszyć się naturą i przywilejami właściciela domu, a z drugiej strony ma się to, co mają zwolennicy miesz...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

335 000 PLN (2 233 zł/m2)

4
-
150 m2
2003
14980360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 6031826 14980360 DOM NA SPRZEDAŻ W CHODZIEŻY NOWA NIŻSZA CENA !!! Oferujemy dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni użytkowej ok. 185 m 2 , usytuowany na działce o powierzchni 982 m 2 oraz dodatkowo ok. 200 m 2 dzierżawionej. Do...

Chodzież (Chodzież) (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

529 000 PLN (2 075 zł/m2)

7
2
255 m2
-
14475265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 129697 14475265 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA W CENTRUM CHODZIEŻY. Przedmiotem oferty jest działka w ścisłym centrum miasta przy głównej ulicy o powierzchnia 488 m 2 , płaska, w kształcie prostokąta. W miejscowym planie zagospodarowania przestrze...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

799 000 PLN

-
-
488 m2
-
15468045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19227646 15468045 NA SPRZEDAŻ KAMIENICA W CENTRUM CHODZIEŻY Nieruchomość z potencjałem !!! Doskonała inwestycja !!! Przedmiotem oferty jest budynek mieszkalny z częścią handlowo - usługową. Budynek jest częściowo podpiwniczony. Nieruchomość położona pr...

Chodzież (Chodzież) (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

1 390 000 PLN (2 896 zł/m2)

11
-
480 m2
-
15858975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27160226 15858975 2-POKOJE - MIESZKANIE - CHODZIEŻ, UL. CZECHOWSKIEGO Na sprzedaż oferuję mieszkanie zlokalizowane w centrum Chodzieży, przy ul. Czechowskiego. Nieruchomość znajduje się na 4 (ostatnim) piętrze budynku. Wszystko, co potrzebne do codziennego życia...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

210 000 PLN (5 122 zł/m2)

2
-
41 m2
1980
15853755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27058708 15853755 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1030 m² , położona w jednej z najbardziej cenionych części Chodzież - na Osiedlu Leśnym . To doskonała propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko natury, a ...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

199 000 PLN

-
-
1030 m2
-
15779987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25795360 15779987 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA W CENTRUM CHODZIEŻY Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 384 m 2 . Idealna działka po inwestycję - ścisłe centrum Chodzieży! Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, działka stano...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

480 000 PLN

-
-
384 m2
-
15796661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26123078 15796661 Mieszkanie z klimatem w centrum Chodzieży Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,39 m² , położone na 1. piętrze klimatycznej kamienicy w ścisłym centrum Chodzieży. Do mieszkania przynależy również...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

199 000 PLN (3 373 zł/m2)

2
-
59 m2
-
15866129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom idealny dla rodziny - Chodzież 27313142 15866129 Dom na sprzedaż - ChodzieżNa sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w Chodzieży. Dom usytuowany jest na dużej, ustawnej działce o powierzchni 1080m2. To propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia, z dala od miejskiego zgiełku,...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

950 000 PLN (8 962 zł/m2)

4
1
106 m2
1920
14629696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 152403 14629696 64-800 Chodzież ul. Topolowa, gm. Chodzież, pow. chodzieski, wij. wielkopolskie.Odległości: Chodzież centrum 0.5 km, Poznań 64 km.Teren zabudowy usługowo - produkcyjnej, z dopuszczalną funkcją mieszkaniową o pow. 6000 m2 Media: prąd, woda + gaz i kan...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

2 280 000 PLN (380 zł/m2)

-
-
6000 m2
-
15871022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dla Ciebie - Chodzież 27452396 15871022 OFERTA SPRZEDAŻY - DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ, CHODZIEŻNa sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w Chodzieży, na atrakcyjnej działce o powierzchni 650m2.Nieruchomość o powierzchni całkowitej 210m2 oraz 138,80m2 powi...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

520 000 PLN (2 476 zł/m2)

4
2
210 m2
1980
15860175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27181339 15860175 Wymarzona lokalizacja dla osób ceniących aktywność. Tuż obok jezioro, ścieżki biegowe, a kawałek dalej stok narciarski. I bardzo wyjątkowy dom – nowoczesna bryła, elegancja, funkcjonalność i energooszczędność. Położony tuż pod Chodzieżą, w miejscowoś...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

1 299 000 PLN (7 732 zł/m2)

4
2
168 m2
2021