• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Częstochowa

Znalezionych ofert: 294

15503198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19992008 15503198 Ogłoszenie o sprzedaży ½ udziału w prawie własności nieruchomości lokalowej mieszkalnej. Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodar...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

49 460 PLN (1 030 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15896099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27967574 15896099 Przedstawiam ofertę hali magazynowo - produkcyjnej na sprzedaż położonej w Częstochowie. Hala: 1. - 3237m2 wysokość ok 12m - 2 nawy na każdej po dwie suwnice 12,5T(sterowane z kabiny) oraz 5T sterowane z pilota - Duża brama wjazdowa boczna dla TI...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

15 900 000 PLN (2 955 zł/m2)

11
-
5380 m2
-
15806509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26338163 15806509 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerKamienica z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w samym sercu Częstochowy – ul. Śląska 4Na sprzedaż wyjątkowa kamienica położona w prestiżowej i doskonale skomunikowanej części Częstochowy, przy ul. Śląskie...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

3 000 000 PLN (3 229 zł/m2)

12
-
929 m2
-
15449837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18817833 15449837 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCILakeford Investment sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo własności nieruc...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

795 000 PLN (1 278 zł/m2)

7
-
622 m2
-
15861652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27209039 15861652 Mieszkanie jednopokojowe położone na drugim piętrze w niskim budynku w cichej części Rakowa przy ul. Łukasińskiego. Duży pokój z balkonem i wnęką idealną do zabudowy . Duża kuchnia bez zabudowy. Łazienka razem z WC. Mieszkanie wolne od zaraz. Ide...

Częstochowa (Raków) (Śląskie, gm. Częstochowa)

165 000 PLN (4 714 zł/m2)

1
-
35 m2
-
15861934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27217646 15861934 Do sprzedaży M-3 o powierzchni 49,6 m2, położone na parterze w bloku 4-piętrowym w dzielnicy Raków, ul. Limanowskiego. - 2 oddzielne pokoje, w jednym z nich balkon na szerokość całego okna - ładna, ustawna kuchnia - łazienka razem z WC - w przedp...

Częstochowa (Raków) (Śląskie, gm. Częstochowa)

239 500 PLN (4 888 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15841620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26792538 15841620 Do sprzedaży M-3 o powierzchni 49,1 m2 ,położone na 3 piętrze(nie ostatnim) w bloku 3-piętrowym w dzielnicy Raków-Łukasińskiego. - dwa oddzielne pokoje, w jednym szafa w zabudowie - ustawna kuchnia wraz ze sprzętem AGD(zmywarka, pralka, lodówko-z...

Częstochowa (Raków) (Śląskie, gm. Częstochowa)

225 000 PLN (4 592 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15691120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24011722 15691120 2 pokojowe mieszkanie na Tysiącleciu w CzęstochowieOkolica jest idealna dla rodzin z dziećmi czy osób aktywnych bliskość basenu, przedszkola oraz różnorodność sklepów i bliskość do centrum handlowego M1, czynią tę ofertę wyjątkową. Dodatkowo, Tysiąc...

Częstochowa (Tysiąclecie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

330 000 PLN (8 919 zł/m2)

2
1
37 m2
1979
15893337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27908437 15893337 Do sprzedaży M-3 o powierzchni 34,48 m2, położone na 3 piętrze w bloku 3-piętrowym w dzielnicy Raków, ul. Leśmiana. W wersji pierwotnej było to M-2 jednak przestrzeń pozwoliła na aranżację, z której obecnie jest M-3. Jak to wygląda: - Pokój dzie...

Częstochowa (Raków) (Śląskie, gm. Częstochowa)

239 000 PLN (7 029 zł/m2)

2
-
34 m2
-
15867872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27355111 15867872 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam mieszkanie o powierzchni 51 m2. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki. a dodatkowo wydzielonej części na garderobę i loggii. Posiada również pomieszczenie przynależne - komórkę w piwnicy. Eks...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

310 000 PLN (6 078 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15884910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27714352 15884910 1 piętro przy ul. Iwaszkiewicza Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na pierwszym piętrze przy ul. Iwaszkiewicza 1 . Mieszkanie o powierzchni 52m2 posiada funkcjonalny układ i składa się z...

Częstochowa (Północ) (Śląskie, gm. Częstochowa)

309 000 PLN (5 942 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15841692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26792792 15841692 Do sprzedaży M-4, o powierzchni 61 m2, położone na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym w dzielnicy Północ. - 3 oddzielne pokoje - kuchnia w zabudowie - łazienka razem z WC - w przedpokoju szafa w zabudowie Dodatkowo: - duży balkon na szerokość...

Częstochowa (Północ) (Śląskie, gm. Częstochowa)

430 000 PLN (7 049 zł/m2)

3
-
61 m2
-