• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Częstochowa

Znalezionych ofert: 294

15887727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27791786 15887727 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIZnasz to uczucie, gdy chcesz zamieszkać w miejscu, które jest do zamieszkania i gotowe do wprowadzenia.Mieszkanie o pow. 46m2 z jasnym salonem i oddzielną kuchnią znajduje się na 3. piętrze w bloku czteropiętrowy...

Częstochowa (Tysiąclecie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

365 000 PLN (7 935 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15889812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27862107 15889812 Do sprzedaży dom jednorodzinny położony na dużej działce o powierzchni 5446m2 położony w dzielnicy Mirów w Częstochowie, przy ul Hektarowej. Na wysokim parterze znajduję się salon, kuchnia, łazienka, oraz dwa pokoje W przyziemiu garaż jednostanowis...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

499 000 PLN (4 990 zł/m2)

3
1
100 m2
1990
15881973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27653429 15881973 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na Tysiącleciu. Lokal ma ok. 51,4 m², balkon, piwnicę, nową kuchnię z AGD i jest dostępny od zaraz. To dobra propozycja dla os...

Częstochowa (Tysiąclecie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

407 000 PLN (7 827 zł/m2)

3
-
52 m2
1980
15859879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27178546 15859879 APARTEMENTY TWORZONE Z PASJĄ BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO i BEZ PODATKU PCC PROMOCJA WIOSENNA 8900 złm2, komórka lokatorska GRATIS Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji deweloperskiej. PARKITKA - ŁÓDZKA 166 to nowy a...

Częstochowa (Parkitka) (Śląskie, gm. Częstochowa)

315 683 PLN (9 020 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15859878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27178545 15859878 APARTEMENTY TWORZONE Z PASJĄ BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO i BEZ PODATKU PCC PROMOCJA WIOSENNA 8700 złm2, komórka lokatorska GRATIS Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji deweloperskiej. PARKITKA - ŁÓDZKA 166 to nowy a...

Częstochowa (Parkitka) (Śląskie, gm. Częstochowa)

455 880 PLN (8 767 zł/m2)

3
-
52 m2
-
15868694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27388847 15868694 Przestronne mieszkanie dwupokojowe położona na parterze w niskim bloku przy ul. Kosmicznej. W większym pokoju znajduje się duża wnęka, którą wykorzystano na zabudowanie pojemnej szafy. Alternatywnie można przenieść kuchnię we wnękę ( bliskie sąsied...

Częstochowa (Tysiąclecie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

275 000 PLN (5 392 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15845595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26864002 15845595 DZIAŁKA ZABUDOWANA DOMEM W STANIE SUROWYM ORAZ GOTOWĄ HALĄ USŁUGOWO- PRODUKCYJNO -MAGAZYNOWĄ. UL. TURKUSOWA, CZĘSTOCHOWA GNASZYN. W POBLIŻU AUTOSTRADA A1 I DK46. W całości ogrodzona zagospodarowana działka budowlana o powierzchni 2603 m2, na...

Częstochowa (Gnaszyn górny) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 250 000 PLN (2 315 zł/m2)

4
2
540 m2
2014
15870804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27439293 15870804 DZIAŁKA ZABUDOWANA GOTOWĄ HALĄ USŁUGOWO- PRODUKCYJNO -MAGAZYNOWĄ ORAZ DOMEM W STANIE SUROWYM. UL. TURKUSOWA, CZĘSTOCHOWA GNASZYN, W POBLIŻU AUTOSTRADA A1 I DROGA KRAJOWA DK46. W całości ogrodzona zagospodarowana działka budowlana o powierzchni...

Częstochowa (Gnaszyn górny) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 250 000 PLN (2 874 zł/m2)

11
-
435 m2
2014
15870806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27439296 15870806 DZIAŁKA ZABUDOWANA GOTOWĄ HALĄ USŁUGOWO- PRODUKCYJNO -MAGAZYNOWĄ ORAZ DOMEM W STANIE SUROWYM. UL. TURKUSOWA, CZĘSTOCHOWA GNASZYN, W POBLIŻU AUTOSTRADA A1 I DROGA KRAJOWA DK46. W całości ogrodzona zagospodarowana działka budowlana o powierzchni 2...

Częstochowa (Gnaszyn górny) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 250 000 PLN (2 874 zł/m2)

11
-
435 m2
2014
15885670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27736664 15885670 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDom na sprzedażW cichej i spokojnej okolicy - przestronny, dwukondygnacyjny dom : ul. Makuszyńskiego 156, Częstochowa.Wyobraź sobie przestrzeń, w której komfort łączy się z naturą — każdy zakątek stworzony...

Częstochowa (Wyczerpy dolne) (Śląskie, gm. Częstochowa)

739 000 PLN (3 790 zł/m2)

7
-
195 m2
2021
15882431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27663874 15882431 Do sprzedaży M-3, o powierzchni 52,4 m2, położone na 6 piętrze w wieżowcu 10-piętrowym w dzielnicy Ostatni Grosz. - oddzielne pokoje - z wnęki wygospodarowana sypialnia - kuchnia wraz z widocznymi meblami - łazienka razem z WC - w przedpokoju...

Częstochowa (Ostatni grosz) (Śląskie, gm. Częstochowa)

268 000 PLN (5 154 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15878019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27587778 15878019 Na sprzedaż budynek w zabudowie szeregowej usytuowany na Grabówce, w prestiżowej lokalizacji w sąsiedztwie zieleni oraz domków jednorodzinnych. Położenie blisko lasu i terenów spacerowych sprawia, że mieszkańcy będą mieli szerokie możliwości do re...

Częstochowa (Grabówka) (Śląskie, gm. Częstochowa)

850 000 PLN (5 667 zł/m2)

4
-
150 m2
2025