• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Góra

Znalezionych ofert: 354

15766431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jastrzębia Góra- działka inwestycyjna blisko morza 25503204 15766431 Działka Z PNB  Apartamentowiec  Jastrzębia Góra 400 m od plaży PUM 1575 Działka z projektem i pozwoleniem na budowęPUM 1575Marzysz o inwestycji blisko morza? Ta działka to idealna okazja!Zlokalizowana w jednej z najbardziej urokliwych miejscowości ...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

3 000 000 PLN

-
-
1824 m2
-
15885754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
70M 4 pokoje w Zielonej Górze 27740610 15885754 Na sprzedaż mieszkanie 69,66 m² - Zielona Góra, os. PomorskiePrzestronne 4-pokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Zielona Góra. Lokal znajduje się na 4. piętrze (5. kondygnacja) i oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz duży ...

Zielona Góra (Jany) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

550 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15806827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jastrzębia Góra - przestronny pensjonat! 26353005 15806827 Pensjonat Inwestycja na sprzedaż - Jastrzębia Góra 700 m od plaży 55 miejsc noclegowychPoszukujesz gotowej, dochodowej inwestycji nad morzem?Na sprzedaż funkcjonujący, doskonale zlokalizowany pensjonat w jednej z najpopularniejszych miejscowości t...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 450 000 PLN (4 083 zł/m2)

12
3
600 m2
1970
15894121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27925642 15894121 NA SPRZEDAŻ JEDNA z 2 DZIAŁEK DO WYBORU w TUPADŁACH - NA GRANICY JASTRZĘBIEJ GÓRY na ul. ZBOŻOWEJOferowane działki o powierzchniach 2 073 m2 i 2 113 m2 położone sa w sąsiedztwie nowych domków wakacyjnych jak i całorocznych.Działki płaskie, słoneczne ...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

725 000 PLN (360 zł/m2)

-
-
2013 m2
-
15706823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal gastronomiczno - ewwntowy 950m2 24309387 15706823 Masz pomysł na własny klub, restaurację, centrum eventowe lub inną działalność rozrywkowo-usługową?Mamy dla Ciebie gotowy lokal z historią i potencjałem! Przez 21 lat działał tu znany klub „Epoka” - miejsce z duszą i ugruntowaną pozycją na rynku. Obi...

Kobyla Góra (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

1 050 000 PLN (1 105 zł/m2)

12
-
950 m2
2004
12343811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 84124 12343811 Do sprzedaży dom z 2010 o powierzchni użytkowej 124m2 położony na dużej zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 3200m2 przy ścianie lasu. Rozkład domu:Parter-kuchnia umeblowana i wyposażona z oknem, jadalnia z salonem z kominkiem i wyjściem na duż...

Góra Kalwaria (Góra kalwaria) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 350 000 PLN (10 887 zł/m2)

4
-
124 m2
2010
11882754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 81384 11882754 Do sprzedaży działka o powierzchni ok. 19800 mkw. położona przy ulicy asfaltowej, wszystkie media miejskie przy działce. Wym. działki ok 105x185m.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Oferta wysłana ...

Góra Kalwaria (Kąty) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

2 277 000 PLN

-
-
19800 m2
-
15891289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27893943 15891289 Do sprzedaży PARTEROWY DOM WOLNOSTOJĄCY 154 m DZIAŁKA 1250 m GARAŻ 2-STANOWISKOWY BLISKO WARSZAWYNowoczesny, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w spokojnej okolicy , idealny dla rodziny szukającej prywatności i kontaktu z naturą, bez rezygnac...

Góra Kalwaria (Dobiesz) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 199 000 PLN (7 786 zł/m2)

4
2
154 m2
2025
15812202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26468761 15812202 Na sprzedaż parterowy dom w trakcie budowy 106,65 m działka 962 mNa sprzedaż nowoczesny dom parterowy o powierzchni 104 m, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 962 m. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie...

Góra Kalwaria (Dobiesz) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

970 000 PLN (9 151 zł/m2)

4
1
106 m2
2026
15790210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25957916 15790210 Wyjątkowa nieruchomość w sercu Zielonej Góry 79,5 m² możliwości!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania położonego tuż przy Starym Rynku, w jednej z urokliwych, zabytkowych kamienic. To idealne miejsce dla osób ceniących klima...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

400 000 PLN (5 063 zł/m2)

2
2
79 m2
1930
15857137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy, parterowy dom marzeń pod lasem! 27114177 15857137 Nowoczesny dom przy lesie - gotowy do zamieszkania Sokola Góra 15 min od Aleksandrowa ŁódzkiegoSzukasz miejsca, gdzie można zwolnić tempo, a jednocześnie mieć miasto w zasięgu kilku minut? Ten dom może być właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż nowoczesny,...

Sokola Góra (Łódzkie, gm. Parzęczew)

799 360 PLN (11 755 zł/m2)

3
1
68 m2
2021
15893479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27911754 15893479 4 - pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Łężyca - Ciesielska w Zielonej Górze.Wysoki standardW skład mieszkania wchodzi:Pokój dzienny + aneks 26,5 mkwPokój 9,6 mkwPokój 11,1 mkwPokój 9,7 mkwŁazienka 4,0 mkwWC 1,4 mkwPrzedpokój 9,3 mkwBalkon 8,9 mk...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

929 000 PLN (13 085 zł/m2)

4
1
71 m2
2019