• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Góra

Znalezionych ofert: 354

15693910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24072839 15693910 Mieszkanie na starówce! Idealne do zamieszkania lub pod inwestycję!TYLKO W METROHOUSE!Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38,2m2 w Zielonej Górze przy Alei Niepodległości. Lokal znajduje się na 2. piętrze w przedwojennej kamieni...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

360 000 PLN (9 474 zł/m2)

2
1
38 m2
1924
15827051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633297 15827051 Ekskluzywny, dwupoziomowy apartament klasy premium 80,7 m² (ok. 120 m² po podłodze)3 pokoje sauna 2 łazienki klimatyzacja smart homeCena: 1 250 000 złNa sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament zaprojektowany według indywidualnej koncepcji re...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

3
1
120 m2
2003
15582088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21816621 15582088 Działka budowlana, okolice Kobyla Góry, pod zabudowę mieszkaniową, pow około 1035 m2 do 1409 m2, w tym ogłoszeniu działka o pow 0,1083 ha. POZOSTAŁO 6 OSTATNICH DZIAŁEK ! Do sprzedaży atrakcyjnie położony kompleks działek przeznaczonych pod...

Kobyla Góra (Bierzów) (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

113 715 PLN

-
-
1083 m2
-
15582086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21816618 15582086 Działka budowlana, okolice Kobyla Góry, pod zabudowę mieszkaniową, pow około 1035 m2 do 1409 m2, w tym ogłoszeniu działka o pow 0,1058 ha. POZOSTAŁO 6 OSTATNICH DZIAŁEK ! Do sprzedaży atrakcyjnie położony kompleks działek przeznaczonych pod...

Kobyla Góra (Bierzów) (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

111 090 PLN

-
-
1058 m2
-
15582085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21816616 15582085 Działka budowlana, okolice Kobyla Góry, pod zabudowę mieszkaniową, pow około 1035 m2 do 1409 m2, w tym ogłoszeniu działka o pow 0,1170 ha. POZOSTAŁO 6 OSTATNICH DZIAŁEK ! Do sprzedaży atrakcyjnie położony kompleks działek przeznaczonych pod...

Kobyla Góra (Bierzów) (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

122 850 PLN

-
-
1170 m2
-
15582083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21816622 15582083 Działka budowlana, okolice Kobyla Góry, pod zabudowę mieszkaniową, pow około 1035 m2 do 1409 m2, w tym ogłoszeniu działka o pow 0,1082 ha. POZOSTAŁO 6 OSTATNICH DZIAŁEK ! Do sprzedaży atrakcyjnie położony kompleks działek przeznaczonych pod...

Kobyla Góra (Bierzów) (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

113 610 PLN

-
-
1082 m2
-
15582089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21816617 15582089 Działka budowlana, okolice Kobyla Góry, pod zabudowę mieszkaniową, pow około 1035 m2 do 1409 m2, w tym ogłoszeniu działka o pow 0,1058 ha. POZOSTAŁO 6 OSTATNICH DZIAŁEK ! Do sprzedaży atrakcyjnie położony kompleks działek przeznaczonych pod...

Kobyla Góra (Bierzów) (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

111 090 PLN

-
-
1058 m2
-
15582082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21816620 15582082 Działka budowlana, okolice Kobyla Góry, pod zabudowę mieszkaniową, pow około 1035 m2 do 1409 m2, w tym ogłoszeniu działka o pow 0,1036 ha. POZOSTAŁO 6 OSTATNICH DZIAŁEK ! Do sprzedaży atrakcyjnie położony kompleks działek przeznaczonych pod...

Kobyla Góra (Bierzów) (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

108 780 PLN

-
-
1036 m2
-
15840124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26767540 15840124 Funkcjonalny dom dla rodziny, idealny zarówno do mieszkania całorocznego jak i wypoczynku letniego ze względu na bliskość jezior i terenów rekreacyjnych. Dom położony we wsi Lipowa Góra Wschodnia, sąsiadującej ze Szczytnem.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: ...

Lipowa Góra Wschodnia (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

898 000 PLN (3 742 zł/m2)

4
-
240 m2
2008
15893193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27903306 15893193 Oferuję na sprzedaż działkę numer 1254 o powierzchni 400mkw w miejscowości Zielona Góra-Barcikowice.Jest to działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy. Działka ma regularny kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach 25 x 16m. Działka od trzech s...

Zielona Góra (Barcikowice) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

150 000 PLN (375 zł/m2)

-
-
400 m2
-
15644965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23193944 15644965 Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący - Miedziana Góra, pow. użytkowa 189,8 m². Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego zlokalizowanego w spokojnej i malowniczej części Miedzianej Góry - zaledwie kilk...

Miedziana Góra (Świętokrzyskie, gm. Miedziana Góra)

1 050 000 PLN (4 118 zł/m2)

5
2
255 m2
2003
15718663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24553496 15718663 Działka budowlana polożona w okolicach Marianek , dobra lokalizacja , ciche spokojne okolice. Aktualny plan zagospodarowania z 20165 r treny oznaczone w planie 3MN3- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej , bliżniaczej , szeregowej z usługam...

Góra Kalwaria (Marianki) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

462 500 PLN

-
-
1850 m2
-